MYPROTEIN Pantothenic Acid 250g Kwas PantotenowyKod produktu: 5055534303146

MZPROTEIN Pantothenic Acid 250g WITAMINA B5

New product

MYPROTEIN Pantothenic Acid 250g Kwas Pantotenowy

Zamiast zamiast 99,00 zł

86,00 złbrutto

-13,00 zł

Dostawa: 3 do 6 tygodni

Ten produkt nie występuje już w magazynie

OpisMYPROTEIN to marka nr 1 w Wielkiej Brytanii już także dostępna w Polsce w przystępnych cenach. MYPROTEIN oferuje pełen zakres wysokiej jakości suplementów diety dla sportowców. Marka wyróżnia się wieloma suplementami w czystej postaci bez żadnych wypełniaczy oraz dodatków smakowych.


Właściwości MYPROTEIN Pantothenic Acid 250g:

 • Może zwiększać produkcję energii

 • Bierze udział w matabolizmie kwasów tłuszczowych

 • Stwierdzono, że pomaga walczyć z trądzikiem  Pantothenic Acid od Myprotein - witamina B5 jest ona potrzebna do prawidłowego funkcjonowania komórek

  Zawarty w MYPROTEIN Pantothenic Acid kwas pantotenowy, to organiczny związek chemiczny, bardzo rozpowszechniony w świecie roślinnym i zwierzęcym. I rzeczywiście, jego naukowa nazwa wywodzi się od greckiego rdzenia ''panthos'', który znaczy ''wszędzie''. Jest on niezbędny dla każdDobrym źródłem kwasu pantotenowego w diecie jest żółtko jajka i świeże warzywa. Niedobory witaminy B5 zdarzają się bardzo rzadko, ale dostarczanie jej w postaci suplementu może przynieść takie korzyści, jak np. złagodzenie zmian skórnych o charakterze trądzikowym.ej żywej komórki, ale w stanie wolnym rzadko występuje w przyrodzie. Jest to witamina rozpuszczalna w wodzie, gotowanie czyni nieaktywną tylko niewielką jej ilość zawartą w pożywieniu.


  Rola kwasu pantotenowego to przede wszystkim reakcje biologiczne, bierze udział w uwalnianiu energii z pożywienia, uczestniczy w syntezie witaminy D, cholesterolu, erytrocytów, niektórych hormonów i przekaźników nerwowych. Kwas pantotenowy wspomaga m.in. wytwarzanie acetylcholiny, metabolizm kwasów tłuszczowych, oraz przyłączanie kwasów tłuszczowych do fosfolipidów błon komórkowych.  Dawkowanie MYPROTEIN Pantothenic Acid 250g:

  Jako suplement diety zalecamy spożywać 1g dziennie w celu zwalczania trądzika. Dawka dietetyczna to około 100g na dzień. Najlepiej spożywać z dowolną ilością wody lub soku owocowego. 1x płaska łyżeczka plastikowa MP (mała) to 350mg (0,35g).  Składniki MYPROTEIN Pantothenic Acid 250g:

  Wielkość porcji: 1 g
  Ilość porcji w opakowaniu
  250 (250g)

  Kwas pantotenowy (100%)

ZawartośćW porcji*RI

Kwas pantotenowy

1 g16667%

* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal)

Więcej informacji

Forma Proszek
Kategoria Witamina B5

Napisz swoją opinię

MYPROTEIN Pantothenic Acid 250g Kwas Pantotenowy

MYPROTEIN Pantothenic Acid 250g Kwas Pantotenowy

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: