Real Pharm Potassium 90tabsKod produktu: 5904730666732

Real Pharm Potassium 90tabs

New product

Real Pharm Potassium 90tabs

Zamiast zamiast 28,00 zł

19,00 złbrutto

-9,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Ostatnie egzemplarze!

Dodaj Odejmij

Opis

Real Pharm Potassium 90tabs

Real Pharm Potassium to wysokiej klasy suplement diety w tabletkach o masie 1400 mg, należący do unikatowej linii suplementów Health Series marki Real Pharm.Produkt jest źródłem wysoko-przyswajalnego cytrynianu potasu, będącego niezbędnym składnikiem każdego organizmu. Sam pierwiastek pozytywnie wpływa na utrzymanie prawidłowego funkcjonowania układu nerwowo-mięśniowego oraz korzystnie oddziałuje na regulację ciśnienia tętniczego.Potas, mimo, iż znajduje się w większości produktów spożywczych, często bywa, że w naszych organizmach pojawiają się jego spore niedobory prowadzące do skurczów mięśni, nadciśnienia, a nawet obrzęków kończyn.Pierwiastek ten dodatkowo należy do grupy elektrolitów, zwanych potocznie minerałami i jest łatwo rozpuszczalny w wodzie, dzięki czemu może dotrzeć do wszystkich przestrzeni międzykomórkowych. Potas pobudza wydzielanie insuliny, uczestnicząc w spalaniu składników odżywczych oraz dotlenianiu mózgu.Zaufaj swojemu organizmowi i dostarcz mu wszystkich niezbędnych elementów, a Real Pharm Potassium pomoże Ci w osiągnięciu tego celu.Potassium to suplement diety w tabletkach, przeznaczony zarówno dla profesjonalnych sportowców jak i osób amatorsko uprawiających sport. Suplement diety. Potassium to wysokiej jakości produkt który uzupełnia dietę sportowców w potas.Potas zawarty w produkcie:

pozytywnie wpływa na utrzymanie prawidłowego funkcjonowania układu nerwowo-mięśniowego,

wpływa na prawidłowe ciśnienie tętnicze.


Dawkowanie Real Pharm Potassium 90tabs:

Spożywać 1 tabletkę 2 razy dziennie. Nie przekraczać maksymalnej ilości 2 porcji (2 tabletek) do spożycia dziennie. Produkt przeznaczony dla osób  dorosłych i zdrowych. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące.UWAGI: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Składniki Real Pharm Potassium 90tabs:

cytrynian potasu, substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów stearynowych, substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu.

 

Składniki aktywne1 tabletka%RWS2 tabletki%RWS

potas

360 mg18%720 mg36%

RWS- Referencyjne Wartości Spożycia

Więcej informacji

Forma Tabletki
Kategoria Potas

Napisz swoją opinię

Real Pharm Potassium 90tabs

Real Pharm Potassium 90tabs

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: