Protego Witamina D 2000 60capsKod produktu: 5902020378150

Protego Witamina D 2000 60caps

New product

Protego Witamina D 2000 60caps

Zamiast zamiast 23,00 zł

11,99 złbrutto

-11,01 zł

Dostawa: 3 do 6 tygodni

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opis

Protego Witamina D 2000 60caps

  • WYSOKA KONCENTRACJA WITAMINY D (2000 J.M W KAŻDEJ PORCJI)

  • WITAMINA D WPŁYWA NA WIELE ASPEKTÓW ŻYCIA

  • BIERZE UDZIAŁ W PROCESIE PODZIAŁU KOMÓREK

  • WSPIERA WCHŁANIANIE WAPNIA I FOSFORU

  • JEST NIEZBĘDNA DO PRAWIDŁOWEGO ROZWOJU I WZROSTU UKŁADU SZKIELETOWEGO    SALVUM PROTEGO WITAMINA D 2000 jest suplementem diety skierowanym dla osób dorosłych, które posiadają braki witaminy D w diecie. Jest to częste zjawisko w okresie jesienno-zimowym, przy niedostatecznym naświetleniu. Organizm ludzki może syntetyzować w pewnym zakresie tą witaminę, jednak zazwyczaj nawet przy maksymalnej wydajności nie jest w stanie zaspokoić Twoich potrzeb w 100%. W tym momencie pojawia się ten suplement, sięgnij po niego jeżeli cenisz sobie własne zdrowie, a konkretnie stan swoich kości i zębów (pomaga w utrzymaniu ich w pełnym zdrowiu).

    SALVUM PROTEGO WITAMINA D 2000 jest niezbędna dla prawidłowego przyswajania wapnia oraz fosforu z diety, pomaga także w utrzymaniu ich odpowiedniego poziomu we krwi. Dla sportowców ciekawą informacją będzie fakt, że przyczynia się do zachowania dobrego samopoczucia oraz sprawności podczas ciężkich treningów siłowych.Witamina D wpływa korzystnie na funkcjonowanie układu immunologicznego oraz w niektórych przypadkach może spowodować podniesienie testosteronu u mężczyzn.JAK SIĘ OKAZUJE WITAMINA D MOŻE Z POWODZENIEM BYĆ STOSOWANA DO NATURALNEGO PODNIESIENIA TESTOSTERONU!

Najnowsze wyniki badań klinicznych wskazują, że zastosowanie witaminy D może być całkowicie inne niż dotychczas było wiadomo. Jej struktura jest bardzo zbliżona budową do cząsteczki testosteronu, powoduje wzrost produkcji testosteronu (do 30%!), poprawę siły skurczu mięśniowego, a nawet może działać antykatabolicznie (jako bloker miostatyny). Prace naukowe nadal trwają, kto wie czego jeszcze się dowiemy na temat tej niedocenianej - jak się okazuje - witaminy! Jej zastosowanie w sporcie wydaje się naturalną koleją rzeczy. Coraz większa ilość zawodników włącza ją do swoich planów suplementacyjnych jako legalna alternatywa wspomagania wydolności organizmu.


Wracając do typowo prozdrowotnego aspektu - zgodnie z zaleceniami, zwiększona podaż witaminy D dotyczy:
- osób dorosłych w okresie od października do marca, a także w miesiącach letnich, jeżeli nie jest zapewniona wystarczająca synteza skórna witaminy D
- osób po 65 roku życia przez cały rok ze względu na obniżoną skórną syntezę witaminy D
- kobiet ciężarnych i karmiących piersią od drugiego trymestru ciąży, o ile nie jest zapewniona właściwa podaż z diety i/lub synteza skórna

SALVUM PROTEGO WITAMINA D 2000 - DBAJ O SIEBIE PRZEZ CAŁY ROK!


Dawkowanie Protego Witamina D 2000 60caps:


Zaleca się stosować 1 kapsułkę Protego Witamina D 2000 dziennie po posiłku.Składniki Protego Witamina D 2000 60caps:

SKŁADNIKI AKTYWNE:

Witamina D

2000
Porcja:1 kaps.
Ilość porcji w opakowaniu:60
Opakowanie:60 kaps.
Zawartość:w porcji:zaw:

Witamina D

2000 j.m.
Składniki: olej słonecznikowy, żelatyna, stabilizator ( glicerol ), witamina D (

cholekalcyferol

)

* % Zalecanego dziennego spożycia

Więcej informacji

Forma Kapsułki
Kategoria Witamina D

Napisz swoją opinię

Protego Witamina D 2000 60caps

Protego Witamina D 2000 60caps

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: