Wyprzedaż!

MYPROTEIN Magnesium Citrate (Cytrynian Magnezu) 250gKod produktu: 5055534306161

MYPROTEIN Magnesium Citrate (Cytrynian Magnezu) 250g

New product

MYPROTEIN Magnesium Citrate (Cytrynian Magnezu) 250g

data przydatności: 02.2020

Zamiast zamiast 65,00 zł

35,00 złbrutto

-30,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Dodaj Odejmij

Opis

MYPROTEIN to marka nr 1 w Wielkiej Brytanii już także dostępna w Polsce w przystępnych cenach. MYPROTEIN oferuje pełen zakres wysokiej jakości suplementów diety dla sportowców. Marka wyróżnia się wieloma suplementami w czystej postaci bez żadnych wypełniaczy oraz dodatków smakowych.


  


Właściwości MYPROTEIN Magnesium Citrate (Cytrynian Magnezu) 250g:

  • Buduje kości i skórę

  • Odgrywa rolę w przewodzeniu impulsów nerwowych

  • Odgrywa rolę w procesach myślowych

  • Gwarantuje prawidłowy skurcz mięśni szkieletowych

  • Wpływa na przebiegu snu i jego fazy

  • Reguluje ciśnienie tętnicze

  • Uczestniczy w procesach metabolicznych

  • Stabilizuje nastrój, uspakaja, niweluje skutki uboczne nadmiernego pobudzenia

  • Wpływa na prawidłową pracę układu hormonalnego
Magnesium Citrate 250g od Myprotein - to magnez w najlepiej wchłanialnej formie cytrynianu!

MYPROTEIN Magnesium Citrate to suplement diety zawierający cytrynian magnezu w formie proszku. Cytrynian magnezu to jedna z najlepiej przyswajalnych form magnezu. Magnez jest bardzo ważnym minerałem, który odgrywa kluczową rolę w szeregu procesów zachodzących w ludzkim organizmie. Obok potasu, wapnia, sodu, chlorków jony magnezu zaliczamy do elektrolitów. W organizmie ludzkim zmagazynowanych jest 25-40g magnezu. Dzienne zapotrzebowanie na magnez dla osoby dorosłej zawiera się w przedziale 300-450mg, ale wiele czynników (takich jak choćby wysoka aktywność fizyczna, funkcjonowanie w warunkach stresu, stosowanie używek i wiele innych) może wyraźnie zwiększyć nasze zapotrzebowanie.


Magnez można znaleźć w produktach żywieniowych takich jak szpinak, orzechy i ziarna. Jednak ilość dostarczanego magnezu z tradycyjnego pożywienia u większości ludzi nie jest wystarczająca. Dlatego ważna jest jego dodatkowa suplementacja. Z perspektywy osób uprawiających sport kluczowa jest rola magnezu w przemianie węglowodanów, białek, tłuszczy w energię. Aktywując enzymy magnez bierze udział w przekazywaniu impulsów nerwowych i uczestniczy we właściwym skurczu mięśni. W związku z tym magnez może odgrywać kluczową rolę w produkcji energii dla ćwiczeń tlenowych i beztlenowych.


UWAGA: Cytrynian magnezu może mieć działanie przeczyszczające , wtedy należy dostosować „sposób użycia” do indywidualnych potrzeb. W razie wystąpienia tych objawów zaleca się by ograniczyć wielkość dawki.


Myprotein & HFL - Informed Sport

Informed Sport jest programem zapewniającym wysoką jakośc produktów sprzedawanych przez firme MYPROTEIN. Logo Informed Sport zapewnia iż wszystkie produkty zostały przebadane pod kątem zabronionych substancji oraz pod kątem dostarczenia najwyższej jakości produktów na rynek.


Dawkowanie MYPROTEIN Magnesium Citrate 250g:

Jako suplement diety zaleca się spożywanie 2,6 g Cytrynian magnezu (zapewnia około 400 mg magnezu), codziennie. Najlepiej spożywaj z preferowaną ilością wody lub soku owocowego. 1 poziom miarki MP Scoop Plastic (mała) waży 2g. (brak w zestawie). Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.


Uwaga: Preparatu nie należy stosować w przypadku ciąży, karmienia piersią lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.


Składniki MYPROTEIN Magnesium Citrate 250g:

Wielkość opakowania: 250g
Wielkość porcji: 2,6g
Ilość porcji w opakowaniu: 96

ZawartośćW porcji
100%

Cytrynian Magnezu

2600 mgKopiowanie opisu, przetwarzanie i rozpowszechnianie ich w całości lub w części bez zgody tanie-odzywki.pl jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170

Więcej informacji

Forma Proszek
Kategoria Magnezy

Napisz swoją opinię

MYPROTEIN Magnesium Citrate (Cytrynian Magnezu) 250g

MYPROTEIN Magnesium Citrate (Cytrynian Magnezu) 250g

data przydatności: 02.2020

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: