MEGABOL Dibencozide Magnum 100capsKod produktu: 5907582338055

MEGABOL Dibencozide Magnum 100 kaps

New product

MEGABOL Dibencozide Magnum 100caps

Zamiast zamiast 35,00 zł

25,00 złbrutto

-10,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Dodaj Odejmij

Opis

 • Silne działanie anaboliczne

 • Wzrost masy mięśniowej

 • Poprawia sylwetkę


  Dibencozide Magnum 5-deoxy-5-adenozylokobalamina - środek o silnym działaniu anabolicznym.
  Preparat stosowany w fazie budowania masy oraz rozwijania siły mięśniowej. Działanie rozpoczyna się zwykle po kilku dniach stosowania. Niesterydowy czynnik metaboliczny pełniący rolę biostymulatora w procesie syntezy protein w rybosomach. Bierze udział w syntezie metioniny z homocysteiny oraz w syntezie tymidyny. Występuje jako czynnik przenoszący atomy wodoru w reakcjach syntezy kwasów nukleinowych oraz w reakcjach transmetylacji. Dibencozide Magnum już po 10 godz. od przyjęcia jest niewykrywalny w osoczu krwi. U osób podatnych na działanie preparatu dochodzi do pobudzeń organizmu dających efekt akceleracji rozwoju tkanki mięśniowej z poprawą jej parametrów siłowych. Środek jest wskazany również dla osób, które nie trenują systematycznie, a jedynie chcą w krótkim czasie poprawić swoją sylwetkę.
  Dibencozide Magnum powoduje zwiększenie łaknienia u osób z niedowagą.


  Funkcje biologiczne i mechanizm działania:

  Adenozynokobalamina jest jedną z niewielu substancji stosowanych w suplementacji kulturystycznej, której działanie szczegółowo opisują źródła farmaceutyczne. Wg. leksykonu "Leki współczesnej terapii" adenozynokobalamina "ma działanie anaboliczne i przeciwbólowe, zwiększa łaknienie i powoduje przyrost masy ciała".


  Specyficzne biochemiczne reakcje przebiegające z udziałem koenzymów kobalaminowych można podzielić na dwie grupy, z czego jedna z nich jest tą wymagającą obecności 5'-adenozylokobalaminy (AdoCbl-dibencozide). Przekształcenie odpowiedniej kobalaminy (np. cyjanokobalaminy) w formę koenzymatyczną jest procesem enzymatycznym i zachodzi przy udziale syntetazy koenzymu B12. Przyłączenie fragmentu 5'-deoksyadenozylowego do atomu kobaltu kobalaminy poprzedzone jest redukcją, w wyniku której kobalt staje się jednowartościowy (Co1+). Dawcą deoksyadenozyny jest ATP. Reakcja ta zachodzi w obecności diolu lub ditiolu oraz zredukowanej flawiny lub zredukowanej ferrodoksyny.


  Dawkowanie:

  1 kapsułka dziennie. Przy intensywnym treningu dawkowanie można zwiększyć do 3 kapsułek dziennie. Środek przyjmować 30-60 min. przed treningiem, rano- na czczo lub przed snem.


  Składniki:

  Porcja1kap.
  Ilość porcji w opakowaniu100
  Opakowanie100 kap.
  SKŁADNIKIDibencozide Magnum
  Zawartość jednej porcjizaw:

  Witamina B12

  1000mcg

Więcej informacji

Forma Kapsułki
Kategoria Na Zwiększenie Apetytu

Napisz swoją opinię

MEGABOL Dibencozide Magnum 100caps

MEGABOL Dibencozide Magnum 100caps

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: