OLIMP Gold-Vit C MED 30tabsKod produktu: 5966

OLIMP Gold-Vit C MED 30tabs

New product

OLIMP Gold-Vit C MED 30tabs

Zamiast zamiast 22,11 zł

19,90 złbrutto

-10%

Dostawa: 1 do 3 tygodni
  • Raspberry

Dodaj Odejmij

Opis


Właściwości OLIMP Gold-Vit C MED 30tabs:

  • Wspomaga nawilżanie śluzówki gardła, wspomaga jej działanie jako naturalnej bariery fizjologicznej chroniącej przed wirusami przeziębienia i grypy, bakteriami

  • Przy pierwszych objawach przeziębienia i grypy

  • Zapobiega infekcjom górnych dróg oddechowychGold-Vit C Med od Olimp – zapobiega infekcjom górnych dróg oddechowych w formie tabletek do ssania!

OLIMP Gold-Vit C MED to wyrób medyczny w postaci tabletek do ssania dla dzieci od 6 r.ż. oraz dorosłych. OLIMP Gold-Vit C MED przeznaczony jest do stabilizacji nawilżającej powłoki w obrębie śluzówki jamy ustnej i gardła, co wspomaga jej prawidłowe działanie jako bariery ochronnej przed czynnikami infekcyjnymi i substancjami drażniącymi, a także łagodzi podrażnienia. Wyrób OLIMP Gold-Vit C MED jest artykułem przeznaczonym do stosowania u ludzi w celu zapobiegania oraz łagodzenia przebiegu choroby. Produkt osiąga swoje zamierzone działanie w sposób mechaniczny.


Składniki zawarte w OLIMP Gold-Vit C MED alginian sodu oraz substancje śluzowe pochodzące z porostu islandzkiego – poprzez zagęszczanie i zwiększanie lepkości śliny wzmagają nawilżenie śluzówki gardła, wspomagają jej działanie jako naturalnej bariery fizjologicznej chroniącej przed inwazją drobnoustrojów. Przywracanie odpowiedniego stopnia nawilżenia śluzówki jest również odpowiedzialne za łagodzenie objawów przeziębienia takich jak ból i pieczenie gardła, kaszel, uczucie suchości i chrypka. Postać: to tabletki do ssania przeznaczone dla dzieci od 6 roku życia i dorosłych.


Składniki Gold-Vit C Med Olimp:

Wielkość opakowania: 30 tabletek do ssania
Wielkość porcji: 1 tabletka
Ilość porcji w opakowaniu: 30

alginian sodu, mikrokapsułkowany kwas L-askorbinowy [PureWay-C®] (kwas L-askorbinowy, bioflawonoidy cytrusowe), wyciag z porostu islandzkiego, kwercetyna, bioflawonoidy cytrusowe, izomalt, mannitol, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu, aromaty, acesulfam K, sukraloza. Produkt zawiera substancje słodzace.

Nazwa składnikaIlość/tabl.
Alginian sodu surowiec (w tym alginian sodu)*47 mg (40 mg)*
Ekstrakt suchy z porostu islandzkiego25 mg
PureWay C (deklarowana)55,6 mg (50 mg)*

Bioflawonoidy cytrusowe

ekstrakt
14 mg

Kwercetyna

25 mgDawkowanie Gold-Vit C Med Olimp:

Dzieci od 6. roku życia: 1 tabletka 2-3 razy na dobę, dzieci od 12 roku życia oraz Dorośli: 1 tabletka 4-6 razy na dobę (szczególnie w momentach zwiększonego narażenia na czynniki infekcyjne, np. podróż komunikacją miejską).


Zastosowanie Gold-Vit C Med Olimp:

Wyrób medyczny Gold-Vit C Med przeznaczony jest do stabilizacji nawilżającej powłoki w obrębie śluzówki jamy ustnej i gardła, co wspomaga jej prawidłowe działanie jako bariery ochronnej przed czynnikami infekcyjnymi takimi jak wirusy przeziębienia i grypy, bakterie, a także przed substancjami drażniącymi. Wyrób Gold-Vit C Med jest artykułem przeznaczonym do stosowania w celu zapobiegania oraz łagodzenia przebiegu choroby.

Więcej informacji

Forma Tabletki
Kategoria Witamina C

Napisz swoją opinię

OLIMP Gold-Vit C MED 30tabs

OLIMP Gold-Vit C MED 30tabs

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: