SOLGAR Saw Palmetto&Lycopene Complex 50vegcapsKod produktu: 033984040243

SOLGAR Saw Palmetto&Lycopene Complex 50vegcaps

New product

SOLGAR Saw Palmetto&Lycopene Complex 50vegcaps

Zamiast zamiast 149,00 zł

139,00 złbrutto

-10,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Dodaj Odejmij

Opis


Właściwości SOLGAR Saw Palmetto&Lycopene Complex 50vegcaps:

  • Pozytywnie wpływa na popęd seksualny

  • Obniża poziom toksyn odkładających się w przewodzie moczowym i prostacie

  • Działa moczopędnie

  • Poprawia funkcjonowanie układu moczowego

  • Przeciwdziała atrofii jąder

Saw Palmetto&Lycopene Complex 50 kapsułek od Solgar – produkt powodujący redukcję łysienia oraz wspierający zdrowie układu moczowego!

SOLGAR Saw Palmetto&Lycopene Complex to preparat powstający z tłoczonych na zimno owoców palmy sabałowej. To skutecznym i bardzo nowoczesnym preparatem, który wykazują działanie antyandrogenne. Ma zastosowanie w leczeniu łysienia androgennego u mężczyzn, ale również u kobiet. Powoduje redukcję łysienia, nasila gęstnienie włosów, zmniejsza ich wypadanie. Jest bardzo skuteczny w hamowaniu powstawania zmian skórnych, trądziku i zaskórników. Reguluje wydzielanie sebum (łoju skórnego).


Wyciągi z kwiatów
opuncji mogą korzystnie wpływać na łagodny wzrost gruczołu krokowego dzięki obniżaniu aktywności 5-alfa reduktazy, aromatazy i peroksydacji lipidów. Opuncja występuje w British Herbal Pharmacopeia jako środek o działaniu ściągającym i przeciwkrwotocznym, zalecany w zapaleniu okrężnicy, biegunkach i przeroście gruczołu krokowego. Wykazano w badaniach, iż wyciąg z kwiatów opuncji ma silne działanie antyoksydacyjne. Korzystny wpływ wyciągu z kwiatów opuncji na rozrost gruczołu krokowego można przypisać licznym nie zidentyfikowanym dotychczas związkom, które hamują aktywność 5-alfa reduktazy i aromatazy oraz mogą regulować procesy z udziałem wolnych rodników.


Likopen jest karotenoidem (tak jak beta karoten), który nadaje pomidorom czerwony kolor. W organizmie likopen jest magazynowany w wątrobie , płucach, prostacie, okrężnicy i skórze. Jego stężenie w tkankach organizmu jest zazwyczaj większe niż wszystkich innych karotenoidów. U pacjentów przyjmujących suplement likopenu nowotwory prostaty kurczyły się i dawały niższy poziom antygenu swoistego gruczołu krokowego (prostate specific antygen tzw. PSA) tj. markera wytwarzanego przez komórki nowotworowe prostaty. Prowadzone badania sugerują, że likopen może zmniejszać ryzyko zwyrodnienia plamki, utleniania lipidów surowicy krwi oraz nowotworom płuc, pęcherza, szyjki macicy i skóry. Niedobór likopenu powiązano ze wzrostem ryzyka zwyrodnienia plamki (choroby oczu, która może prowadzić do utraty wzroku). W innych badaniach analizowano związek pomiędzy spożywaniem produktów bogatych w likopen, a zmniejszeniem ryzyka kilku rodzajów nowotworów. Największe korzyści likopenu mogą wynikać dla nowotworu prostaty, płuc i żołądka. Likopen posiada udowodnione właściwości antyoksydacyjne.Sposób użycia Saw Palmetto&Lycopene Complex Solgar 50 kapsułek:

Jako suplement diety dla dorosłych należy spożywać 1 kapsułkę do dwóch razy dziennie, najlepiej z posiłkami lub zgodnie z zaleceniami lekarza.

UWAGA!!! Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.


Składniki Saw Palmetto&Lycopene Complex Solgar 50 kapsułek:

Wielkość opakowania: 50 kapsułek
Wielkość porcji: 1 kapsułka
Ilość porcji w opakowaniu: 50

celuloza mikrokrystaliczna, celuloza roślinna, roślinny stearynian magnezu. Bez glutenu, pszenicy, nabiału, soi, drożdży, cukru, sodu, sztucznego smaku, słodzika, konserwantów i barwników.

ZawartośćW porcji 1 kapsułka%RWS

Cynk

(jako chelat glicynianu cynku)
10 mg91%

Selen

(jako L-selenometionina)
25 mcg45%
Standaryzowany ekstrakt z palmy sabałowej (Serenoa repens) (

jagoda

) (wolne kwasy tłuszczowe 22,5 mg [45%])
50 mg*

Likopen

(z pomidorów)
4 mg*

%RWS – referencyjna wartość spożycia

Więcej informacji

Forma Kapsułki
Boostery Testosteronu Tribulus

Napisz swoją opinię

SOLGAR Saw Palmetto&Lycopene Complex 50vegcaps

SOLGAR Saw Palmetto&Lycopene Complex 50vegcaps

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: