UNS Boosteron 120tabsKod produktu: 5902497563004

UNS Boosteron 120tabs

New product

UNS Boosteron 120tabs

Zamiast zamiast 79,00 zł

69,00 złbrutto

-10,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Ostatnie egzemplarze!

Dodaj Odejmij

Opis


Właściwości UNS Boosteron 120tabs:

  • Solidna dawka aż 800 mg DAA w porcji

  • Synergizm aż 6 standaryzowanych ekstraktów roślinnych

  • Precyzyjna stymulacja endogennego testosteronu

  • Podnosi libido

  • Wpływa na zwiększenie siły i woli walki podczas wysiłku
Boosteron 120 tabletek od Uns – skutecznie podnosi libido oraz precyzyjnie stymuluje wzrost testosteronu!

UNS Boosteron jest specjalistycznym suplementem diety przeznaczonym dla aktywnych fizycznie mężczyzn, zwłaszcza sportowców, w okresie wzmożonego wysiłku. Jest źródłem kwasu D-asparaginowego, saponin steroidowych i mikroskładników, w naturalny sposób stymuluje i wzmacnia układ hormonalny.


Główny składnik preparatu -DAA- występuje naturalnie w organizmie człowieka, w gruczołach biorących udział w regulacji ilości męskich hormonów anabolicznych - przysadce mózgowej, podwzgórzu i jądrach. Liczne badania potwierdziły, że kwas D-asparaginowy (DAA) potrafi zwiększyć poziom testosteronu i hormonu luteinizującego u mężczyzn nawet o 43% i 33%.


Saponiny sterydowe z ekstraktów kozieradki, Tribulus Terrestris, Muira puama, zielonego owsa są prekursorami w syntezie hormonów sterydowych o działaniu anabolicznym i nasilają syntezę kortykosteroidów w nadnerczach. Wykazują też właściwości odżywcze, przeciwzapalne, wzmacniające, usprawniające wchłanianie pokarmów, regulujące regenerację organizmu, aktywujące procesy krwiotwórcze.


Ekstrakt z palmy sabalowej i korzenia pokrzywy zapobiega wiązaniu dihydrotestosteronu (DHT) z receptorami androgenów, dzięki czemu w organizmie utrzymywane jest jedynie działanie anaboliczne testosteronu, prowadzące do wzrostu syntezy włókien mięśniowych. Taka aktywność jest również kluczowa w zapobieganiu i leczeniu rozrostu prostaty, a także hamowaniu wypadania włosów. Dodatkowo ekstrakt z korzenia pokrzywy ma zdolność obniżania stężenia globuliny wiążącej hormony płciowe (SHBG): androgeny i estrogeny. Obniżenie poziomu SHBG u mężczyzn, pod wpływem preparatów z kłączy i korzeni pokrzywy, pociąga za sobą wzrost aktywności testosteronu, a równocześnie obniżenie aktywności aromatazy, zmniejszając przemianę androgenów do estrogenów.


Produkt zawiera również cynk i witaminę D3. Cynk pełni funkcję regulatora, uczestniczącego w aktywacji ponad 300 enzymów związanych z przemianami węglowodanów, lipidów, białek i kwasów nukleinowych. Witamina D wpływa na wiele procesów fizjologicznych w organizmie człowieka już na poziomie genetycznym i pełni kluczową rolę w utrzymaniu prawidłowego stanu zdrowia.


Sposób użycia Boosteron Uns 120 tabletek:

Jedna porcja – 4 tabletki dziennie, popić wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia.

UWAGA!!! Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.


Składniki Boosteron Uns 120 tabletek:

Wielkość opakowania: 120 tabletek
Wielkość porcji: 4 tabletki
Ilość porcji w opakowaniu: 30

Kwas D- asparaginowy, ekstrakt z owoców palmy sabałowej (Serenoa repens), ekstrakt z nasion kozieradki pospolitej pospolita (Trigonella foenum-graecum L.), ekstrakt z ziela owsa zielonego (Avena sativa L.), ekstrakt z korzenia pokrzywy (Urtica Dioica, )ekstrakt z korzenia buzdyganka ziemnego (Puncture-vine), ekstrakt z kory Muira Puama (Ptychopetalum olacoides), glukonian cynku, cholekalcyferol, substancja wypełniająca: celuloza, skrobia ziemniaczana, substancja słodząca: sorbitol, nośnik: sól sodowa karboksymetylocelulozy, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

ZawartośćZawartość w dziennej porcji (4 tabletki)

Ekstrakt z owocu palmy sabalowej

(25% 5:1)
700 mg

Ekstrakt z nasion kozieradki

50%
400 mg
Glukonian cynku15,68 mg
z tegocynk4,8 mg (48%*)
Ekstrtakt z kory muira puama 10:160 mg
Ekstrakt z ziela owsa zielonego 7%200 mg

Ekstrakt z korzenia pokrzywy

10:1, 1% betasitosterol
150 mg

cholekalcyferol

10 mg
z tegowitamina D325 μg (500%*)

Ekstrakt z buzdyganka ziemnego

10% protodioscyny
130 mg

Kwas D-asparaginowy

800 mg

*% referencyjnej wartości spożycia

Więcej informacji

Forma Tabletki
Boostery Testosteronu Wieloskładnikowe

Napisz swoją opinię

UNS Boosteron 120tabs

UNS Boosteron 120tabs

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: