UNS Boosteron 120tabsKod produktu: 5902497563004

UNS Boosteron 120tabs

New product

UNS Boosteron 120tabs

Zamiast zamiast 79,00 zł

69,00 złbrutto

-10,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Ostatnie egzemplarze!

Dodaj Odejmij

Opis


UNS BOOSTERON
jest specjalistycznym suplementem diety przeznaczonym dla aktywnych fizycznie mężczyzn, zwłaszcza sportowców, w okresie wzmożonego wysiłku.  Jako skoncentrowane źródło  kwasu D-asparaginowego, saponin steroidowych i mikroskładników, w naturalny sposób wspomaga procesy stymulujące i wzmacniające układ hormonalny.


- Solidna dawka aż 800 mg DAA w porcji,
- synergizm aż 6 standaryzowanych ekstraktów roślinnych,
- precyzyjna stymulacja endogennego testosteronu,
- podnosi libido,
- wpływa na zwiększenie siły i woli walki podczas wysiłku.


Główny składnik preparatu - DAA występuje naturalnie w organizmie człowieka, w gruczołach biorących udział w regulacji ilości męskich hormonów anabolicznych - przysadce mózgowej, podwzgórzu i jądrach. Liczne badania potwierdziły skuteczność suplementacji kwasem D-asparaginowym (DAA), w zwiększaniu poziomu testosteronu i hormonu luteinizującego u mężczyzn, których poziomy wzrastały nawet o 43% i 33%.

Ekstrakt z
palmy sabalowej zapobiega wiązaniu dihydrotestosteronu (DHT) z receptorami androgenów, dzięki czemu w organizmie utrzymywane jest jedynie działanie anaboliczne testosteronu, prowadzące do wzrostu syntezy włókien mięśniowych. Taka aktywność jest również kluczowa w zapobieganiu i leczeniu powiększenia prostaty, a także wypadania włosów.

Preparaty z
kozieradki, Tribulus Terrestris, Muira puama, zielonego owsa dzięki wysokiej zawartości saponin sterydowych wykazują właściwości odżywcze, przeciwzapalne, wzmacniające, usprawniające wchłanianie pokarmów, regulujące regenerację wszystkich tkanek, aktywujące procesy krwiotwórcze. Saponiny sterydowe są prekursorami w syntezie hormonów sterydowych o działaniu anabolicznym i nasilają syntezę kortykosteroidów w nadnerczach. Pod wpływem 4-hydroksy-izoleucyny kozieradki stymulowana jest produkcja insuliny pobudzającej syntezę białka. W wielu krajach kozieradka uważana jest za skuteczny afrodyzjak.

Ekstrakty z
korzenia pokrzywy ma zdolność obniżania stężenia  globuliny wiążącej hormony płciowe (SHBG): androgeny i estrogeny. Hamują również aromatazę i obniżają aktywność 5-alfa reduktazy, a enzymy te odpowiedzialne są za przemiany testosteronu, obniżając jego aktywne stężenie. Obniżenie poziomu SHBG u mężczyzn, pod wpływem preparatów z kłączy i korzeni pokrzywy, pociąga za sobą wzrost aktywności testosteronu, a równocześnie obniżenie aktywności aromatazy, zmniejszając przemianę androgenów do estrogenów.

Wzbogacanie diety w
cynk i witaminę D3 również wymiernie na wzrost poziomu testosteronu. Cynk pełni funkcję regulatora, uczestniczącego w aktywacji ponad 300 enzymów związanych z przemianami węglowodanów, lipidów, białek i kwasów nukleinowych. Witamina D jest prohormonem o budowie steroidowej, bardzo podobnej do testosteronu. Wpływa na wiele procesów fizjologicznych w organizmie człowieka już na poziomie genetycznym i pełni kluczową rolę w utrzymaniu prawidłowego stanu zdrowia.


Dawkowanie:

Jedna porcja –4 tabletki dziennie, popić wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia


Składniki:

SkładnikZawartość w dziennej porcji (4 tabletki)

Ekstrakt z owocu palmy sabalowej

(25% 5:1)
700 mg

Ekstrakt z nasion kozieradki

50%
400 mg
Glukonian cynku15,68 mg
z tego

cynk

4,8 mg (48%*)
Ekstrtakt z kory muira puama 10:160 mg
Ekstrakt z ziela owsa zielonego 7%200 mg

Ekstrakt z korzenia pokrzywy

10:1, 1% betasitosterol
150 mg

cholekalcyferol

10 mg
z tego

witamina D3

25 μg (500%*)

Ekstrakt z buzdyganka ziemnego

10% protodioscyny
130 mg

Kwas D-asparaginowy

800 mg

*% referencyjnej wartości spożycia

Więcej informacji

Forma Tabletki
Boostery Testosteronu Wieloskładnikowe

Napisz swoją opinię

UNS Boosteron 120tabs

UNS Boosteron 120tabs

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: