SCITEC Macatron 108capsKod produktu: 728633110438

SCITEC Macatron 108caps

New product

SCITEC Macatron 108caps

Zamiast zamiast 85,00 zł

75,00 złbrutto

-10,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Ostatnie egzemplarze!

Dodaj Odejmij

Opis

- Znacząco podnosi poziom testosteronu
- Zawiera aż 13 składników
- Zwiększa libido
- Wzrost masy mięśniowej

MACATRON to zaawansowany, kompleksowy matriks wspomagający optymalizację Testosteronu, Estrogenu oraz libido. Zawiera 13 ostrożnie wyselekcjonowanych silnych składników!

Oprócz DAA (kwas D-asparaginowy) oraz ziołowych składników – włącznie z MACA – dostarcza on także ważnych witamin i składników mineralnych. Maca jest tradycyjnie używana jako afrodyzjak, jest to legendarne źródło wspomagania seksualnego. Testofen® to ekstrakt z Fanugreek o zawartości Fenusydu™ przynajmniej 50%. Fenugreek jest dobrze znanym, wszechstronnym ziołem zawierającym ponad 100 składników fitochemicznych, włącznie z saponinami Furostanolu oraz saponinami steroidowymi. Podczas, gdy Fanugreek ma wiele zastosowań, Testofen® stosowany jest w celu zwiększenia pożądania seksualnego oraz wspomagania utrzymania masy mięśniowej oraz zdrowia i kondycji seksualnej. Grupa glikozydów saponinowych, gdzie standaryzowany jest Testofen® nazywana jest Fenusydami™.


MACATRON dostarcza Bor oraz flawonoid – Kwercetynę
, która spowalnia reakcję zamiany Testosteronu do Estrogenu. Tak samo działa również Mangostan. Ligniany pokrzywy mogą wspomagać działanie białka wiążącego hormony płciowe (SHBG – Sex Hormone-Binding Globulin) do testosteronu, co natomiast może zagwarantować większą ilość wolnego testosteronu będącego aktywną formą dla organizmu człowieka. Ekstrakt z korzenia pokrzywy najlepiej jest stosować z Saw Palmetto.

Witamina B5 wspomaga syntezę oraz metabolizm hormonów steroidowych, witaminy D oraz niektórych neurotransmiterów. Witamina B6 wpływa na regulację aktywności hormonalnej oraz redukcję zmęczenia i znużenia. Witamina D przyczynia się do utrzymania prawidłowych funkcji mięśni oraz odgrywa ważną rolę w podziałach komórkowych. Cynk pozytywnie wpływa na płodność oraz reprodukcję, a także utrzymanie prawidłowego poziomu testosteronu we krwi.Dawkowanie MACATRON:

Spożywać 4 kapsułki dziennie (2 ze śniadaniem i 2 z kolacją).
Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Informacje o alergenach
Wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym mleko, soję, białko jaj, gluten i orzechy arachidowe.

Uwaga: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. MACATRON może być łączony w pakiet z jednoskładnikowymi produktami Tribulus!


Składniki MACATRON:

SKŁADNIKI AKTYWNEMACATRON
Porcja4kap
Ilość porcji w opakowaniu27
Opakowanie108kap
Zawartość jednej porcjizaw:% ZDS

Witamina B5

1,8 mg30%

Witamina B6

0,84 mg60%
Dihydrat kwercetyny100 mg

Witamina D3

5 mcg100%

Cynk

6 mg60%

Bor

3,6 mg
Kompleks „MACATRON”2400 mg
(kwas D-asparaginowy,

ekstrakt z pokrzywy

zwyczajnej, proszek Maca, ekstrakt z Avena, Testofen®, ekstrakt z Fenugreek, ektrakt z Mangostanu, ekstrakt z Saw Palmetto )

Więcej informacji

Forma Kapsułki
Boostery Testosteronu Wieloskładnikowe

Napisz swoją opinię

SCITEC Macatron 108caps

SCITEC Macatron 108caps

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: