UNIVERSAL Animal Test 21saszKod produktu: 039442030375

UNIVERSAL Animal Test 21 Sasz

New product

UNIVERSAL Animal Test 21sasz

Zamiast zamiast 300,00 zł

279,00 złbrutto

-21,00 zł

Dostawa: 3 do 6 tygodni

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opis

Animal Test - najskuteczniejszy booster testosteronu

- Zwiększa produkcję testosteronu
- Hamuje działanie estrogenu
- Przyśpiesza proces budowy masy mięśniowej i siły
- Hamuje katabolizm

Animal Test - mimo że nazwa jest od lat taka sama naukowcy cały czas ingerują w jego skład tak, aby po zakończeniu jego spożywania został on twoim ulubionym suplementem. Czy obecny skład różni się znacząco od starego? Oczywiście. Jak twierdzą osoby, które zdążyły przetestować nową wersję, suplement w niczym nie ustępuje swojemu poprzednikowi. Producent twierdzi, że w skład nowego Animal Test wchodzą wyłącznie najskuteczniejsze opatentowane składniki, o potwierdzonej skuteczności działania. Po przyjrzeniu się etykiecie faktem jest, że składniki występują w innych suplementach i faktycznie są skuteczne. Przyjrzyjmy się więc im dokładniej.

Kwas arachidonowy - jest to prawdopodobnie najważniejszy składnik suplementu. Kwas arachidonowy to związek, który jest niezbędny dla prawidłowej pracy organizmu człowieka – choć ciało potrafi samo wytworzyć go z kwasu linolowego, praktycznie nie występuje on w pożywieniu. Kwas arachidonowy podawany z zewnątrz zwiększa masę mięśniową właśnie dzięki zwiększonej produkcji prostaglandyn, czyli głównych substancji naprawczych organizmu. Efekt jest wprost proporcjonalny od dawki – im więcej kwasu arachidonowego zostanie spożyte, tym szybciej i skuteczniej zostanie zreperowana uszkodzona po treningu tkanka mięśniowa, co prowadzi do znacznie większego wzrostu masy i siły. Co więcej, kwas arachidonowy zwiększa ilość receptorów androgennych oraz podnosi poziom IGF-1. Podczas testu sprawdzającego skuteczność kwasu arachidonowego w jednym z najpopularniejszych amerykańskich serwisów, beta-testerzy notowali wzrost masy mięśniowej do 8kg w ciągu 50 dni suplementacji.

Wyciąg z cissus quadrangularis – dostarcza do organizmu anabolicznych ketosteronów. Udowodniono, że ketosterony zwiększają masę i siłę mięśniową, prowadzą do przyspieszonej regeneracji oraz zmniejszają poziom kortyzolu, czyli hormonu, który nasila rozpad mięśni w trakcie treningu. Co więcej, oprócz anabolicznych zdolności, cissus quadrangularis jest również antyoksydantem oraz poprawia funkcjonowanie stawów.

Trans resveratrol (Trans-3,5,4'-trihydroxystilbene), agaricus bisporus oraz hesperetin (3’,5,7-trihydroxy-4’-methoxyflavone) to składniki, które wykazują silne antyestrogenowe działanie. Hesperetin zachowuje się jak inhibitor aromatazy, dzięki czemu nie dochodzi do nadmiernej produkcji estrogenów. Trans resveratrol z kolei przyłącza sie do receptora estrogenowego nie dając przy tym żadnej informacji receptorowej, dzięki czemu wyłącza zdolność do łączenia się z nim istniejących już cząsteczek estrogenów. Można powiedzieć, że te składniki zachowują się jak połączenie arimideksu i nolvadeksu.

Ostatnie dwa składniki, bioperine i dihydroxybergamotyna znacznie poprawiają wchłanianie zawartych w suplemencie składników, są powszechnie używane w suplementach różnego typu. Zapobiegają one wstępnemu rozkładaniu składników w wątrobie, dzięki czemu więcej ich zostaje wchłoniętych do krwiobiegu.


Dawkowanie Animal Test:W dni treningowe należy przyjmować jedną saszetkę wraz z posiłkiem przed treningowym, a w dni nie treningowe należy przyjmować jedną saszetkę wraz z obiadem.


Składniki Animal Test:SKŁADNIKI AKTYWNEAnimal Test
Porcja1saszetka
Ilość porcji w opakowaniu21
Opakowanie21saszetek
Zawartość jednej porcjizaw:
Pro-androgen Complex:2500mg
Urtica Dioica (3,4-Divanillyl tetrahydrofuran)

Cissus Quadrangularis

(ketosterone)
Polygonum cuspidatum(trans-resveratrol)
Agaricus Bisporus (polysaccharides)
3', 5, 7-Trihydroxy-4'-Methoxyflavone (hesperetin)
Hypertrophic Response Complex:1500mg
Arachidonic Acid (40% in a proprietary fatty acid/oil blend)
Grapefruit (6,7-dihydroxybergamottin)

Bioperine

Więcej informacji

Forma Saszetki

Napisz swoją opinię

UNIVERSAL Animal Test 21sasz

UNIVERSAL Animal Test 21sasz

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: