FA ZMA 90capsKod produktu: 5907657142792

FA ZMA 90caps

New product

FA ZMA 90caps

Zamiast zamiast 64,00 zł

54,00 złbrutto

-10,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Dodaj Odejmij

Opis

FA ZMA 90caps

- Najwyższa jakości i oryginalna, opatentowana formuła ZMA.
- Nowa udoskonalona i wzbogacona forma w nowej szacie graficznej.
- Szerokie spektrum działania potwierdzone w praktyce
- Skutecznie wspiera procesy regeneracji powysiłkowej
- Hamuje katabolizm – zabezpiecza mięśnie przed rozpadem
- Działa anabolicznie i pomaga budować beztłuszczową masę mięśniową
- Przyspiesza rozwój wydolności i wytrzymałości mięśniowej
- Zwiększa naturalny poziom testosteronu, hormonu wzrostu i IGF-1
- Powoduje łatwiejsze zasypianie, głęboki sen i wypoczynek
- Zdecydowanie i efektywnie podnosi odporność organizmu

ZMA to synergistycznie działający suplement składający się z aktywnych substancji czyli cynku, magnezu i witaminy B6, dodatkowo uzupełniony o witaminę C, kwas pantotenowy i jod. To specyficzne zestawienie, które tylko z pozoru dostarcza minerałów i witamin. Dzięki opatentowanej formule nabiera zupełnie innego znaczenia i oddziaływania na organizm człowieka. Innowacyjność i skuteczność ZMA polega na zastosowaniu zaawansowanych technologicznie postaci cynku i magnezu w ściśle określonych i dobranych proporcjach. Powoduje to , że zostają one wchłonięte natychmiast do krwiobiegu i rozprowadzone po organizmie wywołując aktywność biologiczna w tkankach docelowych czyli mięśniach. Naturalna formuła anaboliczna, bezpośrednio i skutecznie wspierająca regenerację mięśni po wysiłku oraz powodująca głęboki i zdrowy sen.

ZMA to całkowicie naturalna, niesterydowo-anaboliczna kompozycja minerałów i witamin przeznaczona dla osób aktywnych fizycznie a przede wszystkim dla osób pragnących zwiększyć wytrzymałość oraz siłę i masę mięśniową. Wszystkie substancje aktywne wchodzące w skład ZMA skutecznie ograniczają katabolizm mięśni, wspierają procesy anaboliczne, zapobiegają skurczom mięśni, pomagają w łagodzeniu bólu związanego z przetrenowaniem, zapobiegają wystąpieniu stresu i przemęczeniu. Zwiększają koncentrację i przyczynia się do głębokiego, relaksującego snu. Minerały, w tym przede wszystkim cynk i magnez, to niezwykle ważny element diety każdego człowieka a szczególnie sportowców. Ich odpowiednie stężenie w organizmie warunkuje prawidłowy przebieg wielu procesów metabolicznych a szczególnie w wszystkich procesach wzrostu i regeneracji tkanek. Bez odpowiedniej ilości tych minerałów równowaga organizmu ulega zaburzeniu co objawia się przemęczeniem, brakiem odpowiedniej aktywności i wydolności a co za tym idzie – brakiem efektów treningowych. Homeostaza ustroju czyli prawidłowy fizjologicznie stan harmonii organizmu zostaje zagrożona i jest nieprawidłowa.

Dawkowanie FA ZMA 90caps:

Spożyć 2 tabletki po wysiłku, najlepiej przed snem.
Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Nie spożywać łącznie z pokarmami, które stanowią źródło wapnia.

Uwagi:
Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Suplementy diety nie mogą być spożywane jako substytut (zamiennik) zbilansowanej zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu.


Składniki FA ZMA 90caps:

Porcja2kap.
Ilość porcji w opakowaniu45
Opakowanie90 kap.
SKŁADNIKI AKTYWNE

ZMA

Zawartość jednej porcjizaw:

Cynk

10mg

Magnez

300mg

Witamina B6

6mg

Więcej informacji

Forma Kapsułki
Boostery Testosteronu Zma

Napisz swoją opinię

FA ZMA 90caps

FA ZMA 90caps

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: