ACTIVLAB Tribuactiv B6 90capsKod produktu: 5907368814728

ACTIVLAB Tribuactiv B6 90caps

New product

ACTIVLAB Tribuactiv B6 90caps

Zamiast zamiast 31,90 zł

21,90 złbrutto

-10,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Dodaj Odejmij

Opis


Tribuactiv B6

Bardzo dobry suplement diety Activlab TribuActiv B6 to ekstrakt z owoców buzdyganka ziemnego (Tribulus Terrestris), który jest znany od 5000 lat jako afrodyzjak. Preparat w 100% naturalny. Jest najsilniejszą naturalną formułą anaboliczną, całkowicie bezpieczną, gdyż nie podwyższa poziomu hormonów poza ich wartości fizjologiczne. Wzmacnia witalność organizmu, pobudza wydzielanie testosteronu, przez co korzystnie wpływa na potencję i łagodzi zaburzenia funkcji seksualnych. Ułatwia budowanie tkanki mięśniowej, reguluje pracę hormonalną, wpływa na polepszenie wyników sportowych, przyspiesza regenerację, zmniejsza przerost prostaty, zwiększa libido.


Właściwości suplementu z testosteronem Tribuactiv B6:


zwiększa libido
podwyższa poziom testosteronu
zwiększa siłę mięśniową oraz wytrzymałość fizyczną
ułatwia koncentrację umysłową i sprawność intelektualną
znacznie poprawia ogólną kondycję organizmu

Składniki aktywne boostera testosteronu Activlab Tribuactiv B6

TRIBULUS TERRESTRIS reguluje pracę hormonów odpowiedzialnych za poprawę wydajności fizycznej i umysłowej organizmu oraz poprawia libido działając jako afrodyzjak, zwiększający popęd seksualny. U osób aktywnych powoduje wzrost poziomu testosteronu poprzez aktywację hormonu Luteiny. Przyspiesza również przyrost tkanki mięśniowej. Wykazuje ogólne działanie wzmacniające organizmu. Tribulus Terrestris nie jest środkiem hormonalnym.

MAGNEZ Poprawia koncentrację, niweluje oznaki zmęczenia (nawet przewlekłego). Wskazany dla osób działających w sytuacji wysokich wymagań i rygorów - osoby aktywne umysłowo i fizycznie. Działa relaksująco i antystresowo. Magnez wyzwala i magazynuje energię komórkową powstałą ze spalania węglowodanów (glukozy) w organizmie.

CYNK bierze udział w metabolizmie węglowodanów, tłuszczy i białek, kieruje kurczliwością mięśni, bierze udział w tworzeniu insuliny. Korzystnie wpływa na proces wzrostu , aktywuje do działania hormon wzrostu GH. Poprawia sprawność intelektualną.

WITAMINA B6 jest niezbędna dla prawidłowej gospodarki białkowej, warunkuje transaminację, czyli proces, który prowadzi do syntezy różnych aminokwasów w organizmie a także inne przemiany metaboliczne w obrębie substancji białkowych. Wit. B6 jest niezbędna w regulacji układu nerwowego. Zapotrzebowanie organizmu na Wit. B6 jest zależne od ilości spożywanego białka. Stwierdzono, że do jej niedoboru dochodzi szybciej o osób stosujących diety wysokobiałkowe, szczególne znaczenie ma w żywieniu sportowców.Dawkowanie Tribuactiv B6:

Dawka dzienna od 1 do 2 kapsułek przyjmowane pomiędzy głównymi posiłkami (1 godz. po posiłku).Składniki Tribuactiv B6:


Wartość energetyczna 1 kapsułki: 1,7 kJ/ 0,4 kcal

Tribulus terrestris500 mg
w tym saponin300 mg

Witamina B6

1,0 mg

Cynk

5,0 mg

Magnez

75,0 mg

Więcej informacji

Forma Kapsułki
Boostery Testosteronu Tribulus

Komentarze

Oceń 
Tomasz M
2018-01-25

Dobry produkt

Głęboki sen i zwiększone libido

Napisz swoją opinię !

Napisz swoją opinię

ACTIVLAB Tribuactiv B6 90caps

ACTIVLAB Tribuactiv B6 90caps

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: