MEGABOL Daa-Stin 90gKod produktu: 5907582338338

Daa - Stin 90 gr

New product

MEGABOL Daa-Stin 90g

Zamiast zamiast 34,99 zł

24,99 złbrutto

-10,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Dodaj Odejmij

Opis

Charakterystyka Daa-Stin

- Zwiększony poziom testosteronu
- Maksymalny anabolizm mięśni
- Wzrost beztłuszczowej masy ciała.
- Wspomaga funkcje seksualne


DAA (kwas D-asparaginowy)
jest naturalnym składnikiem o dobrze poznanym procesie działania i skuteczności. Jest to prawoskrętna (D-) forma kwasu asparaginowego, która wg badań i obserwacji wykazuje znacznie większą aktywność anaboliczną w porównaniu z formą lewoskrętną (L-).

DAA występuje naturalnie w organizmie człowieka, powstaje jako produkt przemiany kwasu L-asparaginowego. Największe stężenie DAA stwierdzono w gruczołach biorących udział w regulacji ilości męskich hormonów anabolicznych - przysadce mózgowej, podwzgórzu i jądrach.

DAA
zwiększa sekrecję hormonów luteinizujących (LH), podnosząc poziom testosteronu. Oddziaływanie na poziomie gonad ma charakter androgenny. DAA dostarczane z zewnątrz może wprawdzie lekko podnieść poziom estrogenów, jednak suma efektów jest wyraźnie na korzyść zastosowania w sporcie. Działanie DAA można zmaksymalizować włączając do suplementacji skuteczne antyestrogeny (inhibitory aromatazy) i reduktory prolaktyny. Rolę takich suplementów pełnią specjalistyczne mieszanki związków organicznych, oparte zwykle na wiedzy fitobiologicznej. Współczesna suplementacja przykłada coraz większą wagę do możliwości odpowiednio dobranych ekstraktów, jest to dziedzina ściśle wyspecjalizowana, rozwijana wcześniej głównie jako fitoterapia. Tylko nieliczne i najbardziej zaawansowane produkty oparte są na indywidualnie przeprowadzanej ekstraktacji, często w firmach prowadzących własne uprawy i wdrożenia naukowe, produkt BIOSTEROL jest prawdopodobnie jedynym tego rodzaju w zastosowaniu wspomagania wysiłku i połączenie go z kwasem D-asparaginowym wydaje się bardzo zasadne.

Skutki zastosowania suplementacji DAA są typowe dla wzmocnionej produkcji hormonów męskich, należą do nich
poprawa jakości sylwetki i efektów treningowych, zwiększone libido, polepszenie erekcji, podniesiony poziom dopaminy i GABA. Zastosowanie dwumiesięcznego cyklu suplementacyjnego DAA-Stin + BIOSTEROL powinno skutkować wyraźną poprawą gospodarki hormonalnej w jej naturalnych granicach.Dawkowanie Daa-Stin:

3g (jedną łyżeczkę) preparatu spożyć przed pierwszym posiłkiem. W przypadku równoległego spożywania
produktu Biosterol, porcję DAA-stin należy spożyć wraz z pierwszą dzienną kapsułką BIOSTEROL.
Po dwumiesięcznym okresie spożycia należy zrobić miesięczną przerwę w stosowaniu.


Składniki Daa-Stin:


SKŁADNIKI AKTYWNEDAA-stin
Porcja3g
Ilość porcji w opakowaniu30
Opakowanie90g
Zawartość jednej porcjizaw:

Kwas D-asparaginowy

( DAA )
2,9g
Nasiona kozieradki(

saponiny

)
15mg

Więcej informacji

Forma Proszek
Boostery Testosteronu DAA

Komentarze

Oceń 
Piotr R
2013-08-19

Działa tak jak powinno w połączeniu z białkiem kreatyną bcaa itp. Libido na plus. Polecam.

Oceń 
Piotr R
2012-12-20

Brałem z biosterolem. Na początku byłem sceptyczny ale okazało się że to działa. Libido na plus no i lepsze samopoczucie. Nie oczekujcie jakiś dużych efektów.

Napisz swoją opinię !

Napisz swoją opinię

MEGABOL Daa-Stin 90g

MEGABOL Daa-Stin 90g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: