UNIVERSAL Animal Cuts 42saszKod produktu: 039442030146

Universal Animal Cuts - 42 sasz

New product

UNIVERSAL Animal Cuts 42sasz

Zamiast zamiast 150,00 zł

135,00 złbrutto

-15,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Dodaj Odejmij

Opis


ANIMAL CUTS ™ - legendarny spalacz tłuszczu

Ciężko znaleźć coś mocniejszego na utratę tkanki tłuszczowej, niż ANIMAL CUTS, który oferuje firma Universal


Środek spożywczy specjalego przeznaczenia zywieniowego - dla sportowcow

Animal Cuts znany jest na całym świecie jako jeden z najlepszych suplementów  który w bardzo szybki skuteczny i bezpieczny sposób spala tłuszcz. Animal Cuts został zaprejektowany aby nasza tkanka tłuszczowa została zlikwidowana na wszystkie możliwe sposoby. Dlatego też każda porcja zawiera 10 kaps. każda kaps a ANIMAL CUTS  jest innego koloru lub innego rozmiaru, każda kapsułka zawiera co innego. To wszystko tworzy mieszankę która w połączeniu zwalczy Twój tłuszcz na zawsze!!! Ważną rzeczą w Animal Cuts jest to że spala tylko tłuszcz!! zostawiając przy tym naszą cieżką wypracowaną masę mieśniową. I własnie dzięki temu Animal Cuts zostal uznany za najlepszy spalacz tkanki tłuszczowej na świecie! Dzięki Animal Cuts nasze ciało się będzie maksylmalnie wyrzeźbione - nasze mięśnie okablkowane a zbędnby tłuszcz ZGINIE!

SPAL TKANKE TŁUSZCZOWĄ ZOSTAWIAJĄC PRZY TYM CIĘŻKO WYPRACOWANA MASE MIEŚNIOWĄ. 5-6 kg tłuszczu w miesjąc mniej!! SMUKŁA WYRZEŹBIONA SYLWETKA W ZASIĘGU RĘKI!!

UWAGA: ANIMAL CUTS SKŁADA SIĘ Z 44 PAKIETÓW. KAŻDY PAKIET SKŁADA SIĘ Z KILKANASTNU KAPSUŁEK. KAŻDA KAPSUŁKA SKŁADA SIĘ Z KILKANASTU RÓŻNYCH SKŁADNIKÓW. WSZYSTKO TWORZY TO NIESPOTYKANE POŁĄCZNIE KRÓTRE SKUTECZNIE SPALAJĄ TŁUSZCZ NA ZAWSZE!! BEZ EFEKTU JO-JO.

Jakie korzyści uzyskasz stosując  ANIMAL CUTS ™ ?
- expresowa redukcja tkanki tłuszczowej (5-7kg/m-c)
- spala tłuszcz na wszystkie możlowe sposoby. 
- mocne efekty teraz także bez ćwiczeń
- spala tłuszcz zostawiając przy tym nasze ciężko wypracowane mięśnie
- nie powoduje efektu jo-jo
- zastrzyk energii do ciężkich treningów
- redukcja cellutisu
- redukcja apetytu
- redukcja wody podskórnej
 
W przeciwieństwie do większości konwencjonalnych „spalaczy tłuszczu” dostępnych na rynku Animal Cuts jest czymś więcej niż tylko środkiem termogenicznym. Jest to pełna i całościowa formuła. Przyjrzyj się czołowym spalaczom tłuszczu. Ich lista mogłaby zawierać efedrynę, kofeinę, być może pochodne aspiryny oraz kilka innych dodatków. Nie popełnij tego błędu – to są produkty termogeniczne i tylko tyle. Te podstawowe składniki składają się na klasyczny stos E/C/A, który dla większości osób działa (do 95% wszystkich spalaczy tłuszczu opiera się na tym modelu). Ale jest faktem, że stos E/C/A może nie działać na wszystkich. Być może przez jakiś czas go stosowałeś, na przykład pijąc dużo kawy rano i wodę sodową przez cały dzień. Ludzkie ciało może łatwo stać się niewrażliwe na składniki w takim składzie, gdy podawane są one przez dłuższy okres, co oczywiście zmniejsza ich skuteczność. Dla niektórych sportowców problemem może być nawet przekroczenie termogenezy.

Twoim problemem może być na przykład uwolnienie zapasów tłuszczu. Lub być może Twoja tarczyca działa niemrawo (hormony tarczycy kontrolują bezpośrednio metabolizm ciała). Być może jesteś odporny na insulinę, co sprawia, że niezwykle trudno jest Ci zrzucić tłuszcz. Również zaburzenia w działaniu neuroprzenośników mogą uczynić życie trudniejszym, zachęcając do pójścia na łatwiznę.

Być może Twoim problemem nie jest tłuszcz, tylko waga wody podskórnej. Może się zdarzyć, że masz małe poziomy tłuszczu, jednak jeśli masz dużo wody podskórnej, jesteś ugotowany. Rzecz w tym, że sportowcy muszą pokonywać wiele przeszkód, aby uzyskać maksymalne wyrzeźbienie i rozdzielenie mięśni. Zatem jeśli w przeszłości nie odnosiłeś znaczących sukcesów stosując konwencjonalne spalacze tłuszczu lub jeśli wyniki kuracji przestały się pojawiać, nie bądź zniechęcony. Być może po prostu wybrałeś niewłaściwy spalacz tłuszczu.

Tylko Animal Cuts jest gwarantowanym środkiem, który spełni wszystkie Twoje potrzeby związane ze zrzuceniem tłuszczu i wydobyciem mięśni. Animal Cuts jest całościowy, każda paczka zawiera ponad 28 czynnych składników. Codziennie, przez 21 kolejnych dni będziesz otrzymywać prawie 7400 miligramów czystej mocy zrzucania tłuszczu. Jeśli chcesz jutro schudnąć, dzisiaj potrzebny jest Ci Animal Cuts.

Dla optymalnych wyników, uzupełniaj Animal Cuts Free produktem Animal Stak, w celu osiągnięcia maksymalnej masy bez tłuszczu i definicji. Rozważ także dodanie do swego programu odżywiania produkt Animal Pak szczególnie, jeśli w danym okresie koncentrujesz się na definicji.


Dawkowanie ANIMAL CUTS ™:

1 porcja to 1 saszetka – stosuj dwa razy dziennie, popijając szklanką wody. Pierwsza saszetka rano na czczo, druga przed treningiem.


Składniki ANIMAL CUTS ™:

Żelatyna, fosforan dwuwapniowy, mikrokrystaliczna celuloza, stearynian magnezu, kwas stearynowy, dwutlenek tytanu, soja, błękit brylantowy, czerwień Allura, żółcień pomarańczowa, tartrazyna.

Wielkość porcji: 1sasz.
Ilość porcji w opakowaniu: 42
Wielkość opakowania: 42sasz.
Skład w porcji1sasz.
Stimulant Complex750mg

Kofeina bezwodna

*
Orzechy kola*

Guarana

*

Yerba Mate

*
Ekstrakt z malin*
Metabolic Complex750mg

Ekstrakt z zielonej herbaty

*
Ekstrakt z herbaty Oolong*
Ekstrakt z liści czarnej herbaty*
Ekstrakt z ziaren kawy*
Ekstrakt z liści białej herbaty*
Thyroid Complex350mg

L-tyrozyna

*
Ekstrakt z liści oliwnych*
Szałwia*
Water Shedding Complex800mg
Wyciąg z mniszka pospolitego*
Pokrzywa zwyczajna*
Wyciąg z korzenia łopianu*
Bukko*
Owoce jałowca*
Nasiona selera*
Nootropic Complex500mg
Gotu kola*

Cholina

*
Bacopa monniera*
Cortisol Inhibiting Complex300mg
Ekstrakt

Ashwagandha

*
Panax

ginseng

*

Fosfatydyloseryna

*
Kora magnolii*
CCK Boosting Complex300mg
Gymnema sylvestre*
Pektyny z jabłek*

Ekstrakt z nasion jojoba

*
Bioavailability Complex500mg

Korzeń imbiru

*

Cayenne

*
Grapefruit*

Kwercetyna

*

Naringina

*

Ekstrakt pieprzu czarnego

*


Więcej informacji

Forma Saszetki
Spalacze Termogeniki

Komentarze

Oceń 
Tomasz M
2018-02-01

Świetny

Spala tłuszcz, dodaje energii, poprawia samopoczucie. Fajnie usuwa wodę podskórną

Napisz swoją opinię !

Napisz swoją opinię

UNIVERSAL Animal Cuts  42sasz

UNIVERSAL Animal Cuts 42sasz

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: