OSTROVIT L-Carnitine Shot 80mlKod produktu: 6121

OSTROVIT L-Carnitine Shot 80ml

New product

OSTROVIT L-Carnitine Shot 80ml

Zamiast zamiast 5,29 zł

3,29 złbrutto

-2,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni
  • Grapefruit Lemon Lime

Dodaj Odejmij

Opis


Właściwości OSTROVIT L-Carnitine Shot 80ml:

  • Wspiera procesy spalania tkanki tłuszczowej (pobieranie energii z tłuszczy).

  • Przyspiesza po-treningową regeneracje.

  • Zwiększą wytrzymałość treningową.

  • Opóźnia efekt zmęczenia.

  • Wspomaga proces przemieszczania kwasów tłuszczowych do serca i komórek immunologicznychL-Carnitine Shot od Ostrovit – skuteczne wsparcie procesów spalania tkanki tłuszczowej!

OSTROVIT L-Carnitine Shot to suplement diety w płynie. Zawiera substancje słodzące. Napój niegazowany zawierający L-karnitynę. OSTROVIT L-Carnitine Shot to suplement przeznaczony dla osób, które dbają o swoją sylwetkę i chciałyby zwiększyć procesy spalania tkanki tłuszczowej, przyśpieszyć regenerację oraz zwiększyć wytrzymałość treningową.

L-Karnityna to chemiczny związek organiczny z grupy aminokwasów, które naturalnie występują w naszym organizmie. Karnityna jest substancją przyczyniającą się do spalania tkanki tłuszczowej. Kwasy tłuszczowe transportowane przez L-karnitynę są utleniane w mitochondriach - komórkowych centrach energetycznych. Podczas stosowania L-karnityny odczuwalny jest wzrost energii. Stosowanie naszego produktu przyczynia się do zapobiegania odkładaniu się tkanki tłuszczowej.Dawkowanie L-Carnitine Shot Ostrovit 80ml:

Spożyć 1 buteleczkę (80 ml) dziennie. Nie spożywać więcej niż 1 porcję dziennie. Wstrząsnąć przed użyciem. Spożyć w ciągu 24 godzin po otwarciu.


Składniki L-Carnitine Shot Ostrovit 80ml:

Wielkość opakowania: 80ml
Wielkość porcji: 80ml
Ilość porcji w opakowaniu: 1

Woda, L-karnityna, kwas - kwas cytrynowy; regulator kwasowości - cytryniany trisodu; aromaty, substancje słodzące: acesulfam K, sukraloza; substancje konserwujące: benzoesan sodu, sorbinian potasu.

ZawartośćW porcji

L-karnityna

2500 mg

Więcej informacji

Forma Ampułki
Spalacze L-Karnityna

Napisz swoją opinię

OSTROVIT L-Carnitine Shot 80ml

OSTROVIT L-Carnitine Shot 80ml

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: