UNS CLA 200gKod produktu: 5410

UNS CLA 200g

New product

UNS CLA 200g

Zamiast zamiast 59,00 zł

49,00 złbrutto

-10,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni
 • Natural

Dodaj Odejmij

Opis


Właściwości UNS CLA 200g:

 • to organiczny związek chemiczny z grupy nienasyconych kwasów tłuszczowych typu omega-6

 • należy do egzogennych kwasów tłuszczowych

 • pomaga w utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi

 • polecany jest szczególnie dla osób uprawiających różne dyscypliny sportu  Cla od Uns-to suplement diety w postaci proszku, który nie zawiera żadnych dodatkowych substancji

  UNS CLA (kwas linolowy)-to kwas tłuszczowy pochodzenia zwierzęcego, który w swoim łańcuchu zawiera 18 atomów węgla i 2 sprzężone wiązania podwójne. Sprzężenie oznacza, że wiązania podwójne przy atomach węgla są rozdzielone tylko jednym wiązaniem pojedynczym. Jest to rzadko spotykana właściwość w naturze i w niej upatruje się wyjątkowości kwasu CLA, który wykazuje szereg działań prozdrowotnych. Zalicza się on do grupy tłuszczów typu trans, ale nie należy utożsamiać go z bardzo szkodliwymi dla zdrowia uwodornionymi tłuszczami roślinnymi. Konfiguracja trans w kwasie CLA tworzy się naturalnie i nie wykazuje negatywnego działania.


  Za porcję kwasu CLA oddziałującą pozytywnie na zdrowie uznaje się ilość ok. 3 g na dzień. Jednocześnie na obniżenie poziomu cholesterolu we krwi wpływa już 0,6 g kwasu dziennie. Korzystny wpływ na kompozycję tkanek ciała (redukcja tkanki tłuszczowej, wzrost masy mięśniowej) ma izomer trans-10, cis-12 kwasu CLA, który jednocześnie działa hiperlipidemicznie. CLA przyjmowany z żywnością uznaje się za bezpieczny,
  a w suplementach zawierających 3 g w porcji dziennej za bezpieczny.


  Sprzężony kwas linolowy
  CLA, to organiczny związek chemiczny z grupy nienasyconych kwasów tłuszczowych typu omega-6. Kwas linolowy zaliczany jest do egzogennych kwasów tłuszczowych, tzn. jest niezbędnym składnikiem diety, gdyż nie jest syntezowany przez organizm (należy do witamin z grupy F). Kwas linolowy pomaga w utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Polecany jest szczególnie dla osób uprawiających różne dyscypliny sportu.

  Ze względu na zawartość wyłącznie czystego surowca bez żadnych dodatków smakowych oraz wypełniaczy produkt charakteryzuje się wyjątkowo swoistym smakiem i zapachem.


  Dawkowanie Cla Uns:

  Porcję - 3 g (1/2 miarki) rozpuścić w 200 ml wody lub soku. Stosować raz dziennie.


  Składniki Cla Uns:

  Wielkość opakowania: 200g
  Wielkość porcji: 3g
  Ilość porcji w opakowaniu: 66

  Sprzężony kwas linolowy (100%)

  Składniki aktywneIlość w porcji dziennej
  Sprzężony

  kwas linolowy

  3 g
  w tym

  CLA

  60%
  1,8 g

Więcej informacji

Forma Proszek
Spalacze CLA

Napisz swoją opinię

UNS CLA 200g

UNS CLA 200g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: