ACTIVLAB L-Carnitine Shot 80mlKod produktu: 3852

ACTIVLB L-Carnitine Shot 80ml

New product

ACTIVLAB L-Carnitine Shot 80ml

Zamiast zamiast 6,50 zł

4,49 złbrutto

-2,01 zł

Dostawa: 3 do 6 tygodni

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opis

L-Carnitine Shot to nowość od Activlab, dostarcza dużej dawki l-karnityny w czystej postaci. Karnityna wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, transportując kwasy tłuszczowe do mitochondriów, gdzie następuje uwolnienie zmagazynowanej w nich energii, dzięki czemu nie będą one odkładane do tkanki tłuszczowej, a dostarczą dodatkowej energii.


 • Efektywne działanie,w połączeniu z dieta i treningiem

 • Pozwala przełamać stagnację przy utracie zbędnych kilogramów

 • Dodaje energii, obniża apetyt i pobudza do wysiłku bez naruszania funkcji tarczycy  L-karnityna przeznaczona jest dla osób chcących zredukować tkankę tłuszczową, pracujących umysłowo oraz ćwiczących rekreacyjnie. Jest również polecany osobom polecanymi stosującym dietę wegetariańską w celu uzupełnienia jej w karnitynę.
  L-karnityna jest aminokwasem, który jest syntetyzowany w organizmie z lizyny i metioniny w obecności witaminy C, B6, PP oraz żelaza. Jest to substancja zapewniająca prawidłowe funkcjonowanie mięśni szkieletowych, serca oraz innych ważnych organów. Karnityna reguluje gospodarkę kwasów tłuszczowych - jest podstawowym elementem procesu transportu kwasów tłuszczowych do pieców mitochondrialnych, gdzie ulegają spaleniu. Dodatek karnityny z zewnątrz ułatwia organizmowi ten proces. Niedobór karnityny powoduje, że spalanie tłuszczu jest utrudnione i nie przebiega w optymalnym tempie.


  Dawkowanie:

  Zaleca się stosowanie jednej porcji przed treningiem.


  Składniki:

  Porcja: 80 ml
  Ilość porcji w opakowaniu: 1
  Opakowanie: 80 ml

  Składniki aktywnew porcji (shot)

  L-karnityna

  3000 mg

Więcej informacji

Forma Ampułki
Spalacze L-Karnityna

Napisz swoją opinię

ACTIVLAB L-Carnitine Shot 80ml

ACTIVLAB L-Carnitine Shot 80ml

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: