UNS Cut X-Pro 120capsKod produktu: 5902497560959

UNS Cut X-Pro 120caps

New product

UNS Cut X-Pro 120caps

Zamiast zamiast 89,00 zł

69,00 złbrutto

-20,00 zł

Dostawa: 3 do 6 tygodni

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opis


UNS CUT X-PRO
jest to specjalistyczny suplement diety, którego recepturę opracowano z myślą o sportowcach nastawionych na najwyższą efektywność w redukcji tłuszczu zapasowego i jednoczesny rozwój beztłuszczowej masy mięśniowej, ale także dla osób dorosłych z nadwagą, dążących do redukcji wagi ciała. Jego kompleksowa formuła opiera się na synergistycznym działaniu najefektywniejszych termogeników naturalnych.


- Dodaje energii,
- pobudza metabolizm i wykorzystanie energii z tkanki tłuszczowej,
- wzmaga termogenezę,
- wspomaga redukcję nadmiaru wody podskórnej.


Zastosowanie w UNS CUT X-PRO solidnej dawki chromu obniża łaknienie i reguluje gospodarkę tłuszczowo-węglowodanową, jednak to uruchomienie procesów termogenezy jest kluczowym zjawiskiem w stymulacji aktywnego spalania tkanki tłuszczowej. Głównym włącznikiem termogenezy w organizmie są hormony walkiadrenalina i noradrenalina. Prekursorem tych ważnych dla mobilizacji związków jest wykorzystana w preparacie UNS CUT X-PRO l-tyrozyna. Przekształcana przez organizm w neuroprzekaźniki, uruchamia ona skutecznie wykorzystanie tkanki tłuszczowej jako najwydajniejszego źródła energii.

Dopełnieniem funkcjonalnym składu preparatu jest
kofeina z guarany, która działa na organizm farmakologicznie i również pobudza wydzielanie adrenaliny. Błyskawicznie się wchłania, osiągając maksymalne stężenie we krwi nawet po 30 minutach. Oddziałuje na centralny układ nerwowy, zwiększając refleks i koncentrację.

Ekstrakt z pieprzu jest z sukcesami wykorzystywany w odchudzaniu, a jego aktywność wykazuje synergię z pozostałymi substancjami aktywnymi UNS CUT X-PRO. Stymulując wiązanie cząsteczek adrenaliny i noradrenaliny dodatkowo wspomaga aktywację receptorów termicznych. Piperyna ułatwia wchłanianie innych substancji aktywnych, czyli zwiększa ich biodostępność i co bardzo ważne, jednocześnie stymuluje rozwój tkanki mięśniowej.

Również
katechiny zielonej herbaty odgrywają rolę w procesach trawienia i przyswajania pożywienia, zmniejszając absorpcję tłuszczów i glukozy. Związki te powodują uwalnianie tlenku azotu (NO) przez komórki śródbłonka, co zwiększa ukrwienie tkanek, ich odżywienie i dotlenienie.

Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy dodatkowo wzmacnia te właściwości przyśpieszając krążenie, rozszerzając oskrzela i ułatwiając oddychanie. Pobudza receptory adrenaliny głównie w komórkach tłuszczowych, aktywując ich rozpad lipolityczny.

Dawkowanie:

4 kapsułki dziennie pomiędzy posiłkami


Składniki:

Ingredient / Składnik / ZutatContent per daily portion (4 capsules) /Zawartość w dziennej porcji (4 tabletki) /Gehalt in einer Tagesdosis (4 Kapseln)

L-tyrosine

/ L-tyrozyna / L- Tyrosin
1000 mg

Green tea

extract/Ekstrakt z zielonej herbaty/Grüner Tee-Extrakt
500 mg
Bitter orange extract/Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy/Bitter Orange Extrakt334 mg
of which

synephrine

/z czego synefryna/Welche von

synephrine

20 mg

Guarana

extract/ Ekstrakt z guarany/

Guarana

-Extrakt
182 mg
of which caffeine/ w tym kofeina/Welche von Koffein40 mg
Caffeine/ Kofeina/Koffein160 mg

Black pepper

extract/ Ekstrakt z pieprzu czarnego/Schwarzer Pfeffer-Extrakt
5 mg
Chromium/ Chrom/Chrom200 μg (500%*)
* % RI – reference intake of an average adult% RWS - referencyjna wartość spożycia w ciągu dnia% MM - Referenzmenge für einen durchschnittlichen Erwachsenen

Więcej informacji

Forma Kapsułki
Spalacze Termogeniki

Napisz swoją opinię

UNS Cut X-Pro 120caps

UNS Cut X-Pro 120caps

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: