OSTROVIT Fat Burner 90capsKod produktu: 5902232611052

OSTROVIT Fat Burner 90tabs

New product

OSTROVIT Fat Burner 90caps

Zamiast zamiast 49,90 zł

34,90 złbrutto

-15,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Dodaj Odejmij

Opis


Właściwości OSTROVIT Fat Burner 90caps:

  • Pobudza organizm

  • Przyczynia się do spalania tkanki tłuszczowej

  • Wzmacnia organizm podczas wysiłku

  • Poprawia samopoczucie

  • Wspiera aktywność psychiczną i fizyczną
Fat Burner od Ostrovit – wysokiej jakości preparat wpomagający proces redukcji tkanki tłuszczowej!

OstroVit Fat Burner to znakomicie skomponowany preparat wspomagający proces redukcji tkanki tłuszczowej. Sprawdza się zarówno wśród profesjonalnych sportowców, jak i u tych, którzy walczą z nadwagą. W składzie OstroVit Fat Burner znajdują się m. in:

Zielona kawa – charakteryzująca się wysoką zawartością kwasu chlorogenowego – silnego antyoksydanta, który jednocześnie podkręca metabolizm, obniża poziom cukru we krwi i wydatnie wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej.

Kofeina – substancja zaliczana do stymulantów, która charakteryzuje się działaniem na wielu płaszczyznach. Pobudza, poprawia samopoczucie, zwiększa skupienie i koncentrację. Niweluje poczucie zmęczenia i znużenia, dzięki czemu można dłużej i intensywniej trenować. Nasila termogenezę ułatwiając utratę nadprogramowych kilogramów.

Tyrozyna - aminokwas wpływający pozytywnie na wytrzymałość i zwiększający zasoby energii w organizmie. Uczestniczy w wytwarzaniu wielu hormonów. Wpływa na metabolizm i obniża apetyt. Dzięki tyrozynie szybciej odczuwamy sytość podczas spożywania posiłków i w efekcie zjadamy znacznie mniej.

Ekstrakt z korzenia imbiru znacznie przyspiesza tempo przemiany materii, wspomaga trawienie i wykazuje szereg działań prozdrowotnych. Istnieją doniesienia o jego szczególnej skuteczności w walce z tzw. "brzuchem piwnym".

Synefryna – naturalny związek znajdujący się w ekstrakcie z gorzkiej pomarańczy. Wykazuje łagodne działanie pobudzające, zmniejsza apetyt, przyspiesza metabolizm, zwiększa wydolność, poprawia skupienie. Działa synergicznie w połączeniu z kofeiną.


OstroVit Fat Burner zawiera również dodatki w postaci wyciągów z zielonej herbaty i pieprzu cayenne, które dodatkowo zwiększają termogenezę, co czyni preparat jeszcze skuteczniejszym w zakresie redukcji tkanki tłuszczowej.Dawkowanie OSTROVIT Fat Burner:

Zaleca się przyjmowanie w dni treningowe jedną porcję bezpośrednio przed treningiem. W dni nietreningowe jedną porcję bezpośrednio po przebudzeniu.


Składniki OSTROVIT Fat Burner:

Porcja: 3 caps.
Ilość porcji w opakowaniu: 30
Opakowanie: 90 caps.

Składniki aktywnew porcji

Ekstrakt z zielonej kawy

(zawartość kwasu chlorogenowego 50%)
80 mg

Kofeina

200 mg

Tyrozyna

500 mg

Wyciąg z gorzkiej pomarańczy

(6% synefryny)
200 mg

Ekstrakt z zielonej herbaty

(50% polifenoli)
200 mg

Ekstrakt z imbiru

(5% gingeroli)
200 mg

Ekstrakt z czarnego pieprzu

(95% piperyn)
10 mg

Ekstrakt z pieprzu Cayenne

(10% kapsaicyna )
100 mg

Więcej informacji

Forma Tabletki
Spalacze Termogeniki

Napisz swoją opinię

OSTROVIT Fat Burner 90caps

OSTROVIT Fat Burner 90caps

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: