OSTROVIT Fat Burner 90capsKod produktu: 5902232611052

OSTROVIT Fat Burner 90tabs

New product

OSTROVIT Fat Burner 90caps

Zamiast zamiast 49,90 zł

34,90 złbrutto

-15,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Dodaj Odejmij

Opis

OSTROVIT Fat Burner - skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej.


OstroVit Fat Burner
to wysokiej jakości, kompleksowy preparat wspomagający redukcję tkanki tłuszczowej. Idealny zarówno dla profesjonalnych sportowców jak i osób walczących z nadwagą. Fat Burner został skomponowany z niezwykle skutecznych składników, m.in:

Zielona kawa - zawiera kwas chlorogenowy (CGA) będący naturalnym polifenolem mający silne właściwości antyoksydacyjne, wspomaga redukcję tłuszczu z organizmu, zwiększa metabolizm i obniża poziom glukozy.

Kofeina - jest substancją o wielokierunkowym działaniu, poprawia koncentrację, pobudza, poprawia samopoczucie podczas wykonywania długich, wyczerpujących treningów. Kofeina zwalcza również zmęczenie mięśni i pozwala na zwiększenie ich wydajności podczas ćwiczeń.

Tyrozyna - pozytywnie wpływa na wzrost energii w fazie wysiłku fizycznego. Podwyższony poziom tyrozyny w organizmie bardzo dobre wpływa na poprawę wytrzymałości i koncentracje jednocześnie zapobiegając zmęczeniu. Jest aminokwasem niezbędnym do wytworzenia wielu hormonów i — co jest z tym związane – utrzymania właściwego tempa metabolizmu, obniżenia apetytu czy utrzymania w ryzach zapasów tłuszczu w organizmie. Badania udowodniły również, że tyrozyna bierze udział w wysyłaniu sygnału nasycenia – dzięki czemu szybciej odczuwamy sytość podczas spożywania posiłków i w efekcie zjadamy znacznie mniej. To m.in. ta cecha sprawia, że stosując diety bogatobiałkowe czujemy się bardziej nasyceni, niż w przypadku innych diet odchudzających.

Ekstrakt z korzenia
imbiru zwiększa przemianę materii o około 20%, przyspiesza redukcję kalorii, wspomaga trawienie, oraz jest szczególnie skuteczny jest w walce z tzw. "brzuchem piwnym".

Fat Burner zawiera również synefrynę pochodzącą z
ekstraktu z gorzkiej pomarańczy. Składnik ten łagodnie pobudza, zmniejsza apetyt a także przyspiesza redukcję kalorii w diecie. Synefryna pobudza receptory adrenaliny w niektórych tkankach, głównie tłuszczowych, co zapewnia wzrost energii oraz przyspieszenie metabolizmu, ponadto zwiększa wydolność psychiczną i fizyczną.

Dodatki wyciągów z
zielonej herbaty, pieprzu cayenne, silnie wpływają na zwiększenie termogenezy a co za tym idzie zwiększenie wydatku energetycznego i spalanie tłuszczu zapasowego, ponadto ich działanie również wspiera wykorzystanie innych substancji zawartych w produkcie.


Dawkowanie OSTROVIT Fat Burner:

Zaleca się przyjmowanie w dni treningowe jedną porcję bezpośrednio przed treningiem. W dni nietreningowe jedną porcję bezpośrednio po przebudzeniu.


Składniki OSTROVIT Fat Burner:

Porcja: 3 caps.
Ilość porcji w opakowaniu: 30
Opakowanie: 90 caps.

Składniki aktywnew porcji

Ekstrakt z zielonej kawy

(zawartość kwasu chlorogenowego 50%)
80 mg

Kofeina

200 mg

Tyrozyna

500 mg

Wyciąg z gorzkiej pomarańczy

(6% synefryny)
200 mg

Ekstrakt z zielonej herbaty

(50% polifenoli)
200 mg

Ekstrakt z imbiru

(5% gingeroli)
200 mg

Ekstrakt z czarnego pieprzu

(95% piperyn)
10 mg

Ekstrakt z pieprzu Cayenne

(10% kapsaicyna )
100 mg

Więcej informacji

Forma Tabletki
Spalacze Termogeniki

Napisz swoją opinię

OSTROVIT Fat Burner 90caps

OSTROVIT Fat Burner 90caps

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: