Producenci

Newsletter

Powiększ do pełnego rozmiaru

PROSUPPS Vanish 90caps

Reduktory tłuszczu

Brak na stanie

169,00 zł

Obniżka!

-30,00 zł

199,00 zł


ProSupps

Vanish - FAT METABOLIZER+


Vanish ... Odpowiedź na zagładę tłuszczu! +

Ćwiczysz regularnie, odżywiasz się właściwie, ale "Święty Graal" osiągnięcia, pożądanego "sześciopaka abs", to ProSupps ™ Vanish ™, harmonijne połączenie sprawdzonych klinicznie związków utraty tłuszczu, pomoże Ci znudować plażowe ciało ponownie. Jedna kapsułka Vanish ™, dwa razy na dzień, utrzymuje ciało w termogenicznym środowisku przez cały dzień, spalanie tłuszczu podczas ćwiczeń i kontrolowanie głodu, gdy tego potrzebujesz najbardziej.


Vanish jest najbardziej efektywnym, innowacyjnym i kompletnym dostępnym spalaczem tłuszczu! Vanish wykorzystuje (3) Matryce składników mieszanki skutecznie spalającej tłuszczu przy jednoczesnym zapewnieniu Państwu czystej energii i potrzebnego skupienia.


Mieszanka spalająca tłuszcz, składa się z naszej unikalnej mieszanki Infinergy, zwiększa poziom energii, zwalczania zmęczenie i wspiera proces spalania tłuszczu w organizmie. Te klinicznie sprawdzone składniki pomagają promować wykorzystanie kwasów tłuszczowych i poprawić reakcję organizmu na aktywność fizyczną.


Mieszanka Euforyczna jest unikalną mieszanką składników, które koncentrują się na dobrym samopoczuciu. Te klinicznie sprawdzone składniki zawierają synergiczne połączenie promujące energię psychiczną, wytrzymałość i skupienie, zapewniając wsparcie na stres.


Mieszanka kontrolująca apetyt jest często postrzegana jako najbardziej znaczącą mieszanką w formule Vanish. Te kluczowe składniki pomogą zabezpieczyć Cię przed łaknieniem, gdy tego potrzebujesz najbardziej. Te związki są wspierane również poprzez naturalne środki moczopędne i pomoc w sekrecji nadmiaru wody.


Uwaga: Nie do użytku przez osoby w wieku poniżej 18 lat. Nie stosować w przypadku ciąży lub karmienia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie spożywać tego produktu przy złym stanie zdrowia i / lub w trakcie przyjmowania jakichkolwiek leków na receptę. Nie należy przekraczać zalecanej porcji. Nie używaj tego produktu, jeśli jesteś w grupie ryzyka lub jesteś leczony z powodu wysokiego ciśnienia krwi, choroby nerek, tarczycy lub choroby psychicznej, lęk, depresja, drgawki, powiększeniem gruczołu krokowego lub udaru. Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek programu treningowego suplementem lub zawsze najpierw skontaktować się z lekarzem.

Dawkowanie:

Należy skonsultować się z lekarzem przed użyciem tego produktu. Jako suplement diety, należy rozpocząć od przyjmowania jednej porcji (1 kapsułka) rano na czczo oraz jedną porcję (1 kapsułka) 5-6 godzin później w połowie po południu, aby uzyskać dostęp tolerancji. Nie przekraczać 2 kapsułek w ciągu 24 godzin.

Stosować jedynie jako uzupełnienie diety- środek nie zastępuje posiłku. Przechowywać w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu do 25°C . Chronić przed światłem.


Składniki:

Porcja: 1 kapsułka
Ilość porcji w pojemniku: 90
1porcja    %DZ                       

Wapń

(jako pirogronian wapnia)
8mg<2%
MIESZANKA SPALAJĄCA

TŁUSZCZ

253mg*
Bezwodna

Kofeina

Cytrynianu kofeiny)

Zielona herbata

(ekstrakt z liści) (std. min. 60% EGCG )
Jabłaczandikofeiny (Infinergy™)

Ketony malinowe

Pirogronian wapnia
Advantra Z® Ekstrakt z owoców Gorzkiej Pomarańczy (std. min. 50%Synefryny)
HordeninaHCl
Selbutiamina
MIESZANKA EUFORYCZNA78mg*

Różeniec górski

ekstrakt z korzenia
ALA (

Kwas Alfa-liponowy

)
Pikatropin (pikamilon)
R-Beta-Metylfenyletylamina
5 HTP(5-Hydroxy

L-tryptofan

)
N-Metyl-B-MetylfenyletylaminaHCl

Winpocetyna

Wroniec widlasty (Huperziaserrata)ekstrakt z Club Moss  (std. min. 1% Hyperzyna A)
MIESZANKA KONTROLUJĄCA APETYT34mg*

Mniszek lekarski

(ekstrakt z korzenia)

Rauwolfia vomitoria

(pieprz trucizna diabła) ekstrakt z korzenia

* Dzienna wartość nie ustalona

Inne składniki: Żelatyna, maltodekstryna, krzemionkę, stearynian magnezu, dwutlenek tytanu

  • Forma Kapsułki
  • Spalacze Termogeniki

Napisz swoją opinię

PROSUPPS Vanish 90caps

PROSUPPS Vanish 90caps

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

top