PHARMAFREAK Ripped Freak 60capsKod produktu: 626570604846

PHARMAFREAK Ripped Freak 60caps

New product

PHARMAFREAK Ripped Freak 60caps

Zamiast zamiast 139,01 zł

109,00 złbrutto

-30,01 zł

Dostawa: 3 do 6 tygodni

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opis

Właściwości PHARMAFREAK Ripped Freak:

- Spala zbędny tłuszcz i pozwala uzyskać świetną sylwetkę.
- Gwarantuje odchudzanie bez efektu jo-jo.
- Zwiększa wykorzystanie tkanki tłuszczowej jako energii.
- Pobudza, dodaje energii i sił witalnych.

PHARMAFREAK Ripped Freak to mocny spalacz tłuszczu

RIPPED FREAK to pierwszy i jedyny hybrydowy spalacz tłuszczu! Hybrydowy skład RIPPED FREAK uruchamia wszystkie główne mechanizmy spalania tłuszczu znane badaczom i naukowcom i jako pierwszy zawiera najnowsze, składniki spalające tłuszcz, które najlepiej opisuje termin „hybrydowy związek lipolityczny”.

Estry galusanu metylu– najnowsze osiągnięcie w dziedzinie spalania tłuszczu!

Czym dokładnie są związki hybrydowe?

„Związek hybrydowy” to termin stworzony przez zespół najlepszych specjalistów do spraw farmakologii i chemii organicznej. Jest to termin określający składnik pochodzenia naturalnego organicznie zmieniony lub zsyntetyzowany tak by efekty jego działania były jeszcze silniejsze! Pierwsza generacja związków hybrydowych opierała się na połączeniu grupy składników spalających tłuszcz z estrem galusanu metylu. Gdy stworzone stabilne związki spalające tłuszcz, okazało się, że zastosowanie estrów galusanu metylu przynosi wymierne korzyści!

Bliższe spojrzenie na estry galusanu metylu
Estry galusanu metylu zwiększają efektywność zastosowanych składników na dwa różne sposoby, (1) zwiększają ich biodostępność i (2) Przedłużają okres półtrwania związku w organizmie. Wprowadzenie grupy metylowej do składnika spalającego tłuszcz zwiększa jego tłuszczo chłonność. Mówiąc prostszym językiem, składnik ma większą zdolność penetrowania membran tłuszczowych. A skoro biologiczne membrany (ściany) wszystkich komórek ludzkiego ciała są zrobione z tłuszczu, estry galusanu metylu zwiększają absorpcję składników do komórek docelowych, a co za tym idzie zwiększają utratę tłuszczu!

Estry galusanu metylu zwiększają biodostępność składników poprzez jeszcze inny mechanizm. Posiadają one zdolność blokowania enzymów odpowiedzialnych za biotransformację składnika w żołądku. Jak zapewne wiesz, wiele suplementów jest rozkładanych w żołądku natychmiast po spożyciu, więc mają one niewielki (jeśli jakikolwiek w ogóle) wpływ na spalanie tłuszczu. Ponieważ estry galusanu metylu blokują degradację składników w żołądku, mogą one być efektywniej absorbowane i rozprowadzane do docelowych tkanek organizmu. Oznacza to lepsze efekty i większy wpływ na spalanie tłuszczu!

RIPPED FREAK - Pierwszy na świecie hybrydowy spalacz tłuszczu
PharmaFreak Technologies Inc. to pierwsza firma wprowadzająca na rynek suplement zawierający „hybrydowe związki lipolityczne”: RIPPED FREAK. Dział badań PharmaFreak jako pierwszy odkrył korzyści płynące z wykorzystania estrów galusanu etylu i połączył go ze związkami kluczowymi dla spalania tłuszczu, które znajdziesz tylko w RIPPED FREAK! Ponadto RIPPED FREAK zawiera w swym składzie pięć nowoopracowanych pochodnych metylowych galusanu epigallokatechiny (EGCG) z wyciągu z zielonej herbaty. Jak już wyjaśniliśmy, grupy metylowe zwiększają tłuszczochłonność i absorpcję do komórek docelowych, sprawiając, że pięć pochodnych EGCG, które znaleźć można w RIPPED FREAK jest skuteczniejsze niż zwykła forma EGCG, którą znaleźć można w innych spalaczach!

Finalne słowo na temat spalania tłuszczu
Skoro już poznałeś najnowsze badania naukowe na temat składników hybrydowych, na pewno chcesz mieć te składniki w swoim arsenale przeciwtłuszczowym. Przypominamy, RIPPED FREAK to jedyny produkt na rynku zawierający estry galusanu metylu – wiec nie daj się zwieść tanim imitacjom o podróbkom! Wypróbuj RIPPED FREAK. Już po pierwszej porcji zdasz sobie sprawę, jak silny jest to środek!


Dawkowanie PHARMAFREAK Ripped Freak:

Bierz 1 porcje RIPPED FREAK (1 kapsułkę) popijając 200 ml wody dwa razy dziennie, na pusty żołądek przynajmniej na 30 minut przed posiłkiem. Pierwszą porcję RIPPED FREAK (1 kapsułkę) bierz z samego rana, na 30 minut przed śniadaniem a drugą porcję (1 kapsułka) wczesnym popołudniem. W dni treningowe jedną z porcji (1 kapsułka) bierz na 30 – 60 min. przed treningiem.

Składniki PHARMAFREAK Ripped Freak:

SKŁADNIKI AKTYWNERIPPED FREAK
Porcja1kap
Ilość porcji w opakowaniu60
Opakowanie60kap
Zawartość jednej porcjizaw:%RI*

Witamina B6

0,70mg50%

Witamina C

40mg50%

Witamina D

2,5µg50%

Kofeina bezwodna

350mg**

Ekstrakt z zielonej herbaty

(camelia sinesis)
100mg**
- Caetechins70mg
- ECGC50mg

Pieprz cayenne

100mg**
Liść oliwny30mg**

Ekstrakt z pieprzu czarnego

5mg**

Pozostałe składniki: kofeina bezwodna, ekstrakt z zielonej herbaty (Camelia sinensis), papryka Cayenne, witamina C (kwas askorbinowy), skórka pomarańczy gorzkiej (Citrus aurantium), liść oliwki (Olea europaea), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), witamina D (cholekalcyferol), substancja przeciwzbrylająca: stearynian magnezu, otoczka kapsułki (żelatyna).

Więcej informacji

Forma Kapsułki

Napisz swoją opinię

PHARMAFREAK Ripped Freak 60caps

PHARMAFREAK Ripped Freak 60caps

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: