Producenci

Newsletter

Powiększ do pełnego rozmiaru

FINAFLEX PX Black 90caps

Reduktory tłuszczu

Brak na stanie

139,00 zł

Obniżka!

-20,00 zł

159,00 zł

Dodaj do listy życzeń

 

-Pozwalają zachować stabilne zasoby energii
-Wspomagają samopoczucie i skupienie
-Zawierają tylko najskuteczniej spalające tłuszcz składniki
-Lepsza kontrola apetytu


Finaflex PX-Black to silny reduktor tkanki tłuszczowej, ktory zyskał niebywałą popularność w USA. Został tam uznany za jeden z najefektywniejszych spalaczy tłuszczu, co na tak dużym i zróżnicowanym rynku jest niebywałym wyróżnieniem.


Bez wątpienia Finaflex PX-Black można zaliczyć do najsilniejszych i zarazem najskuteczniejszych suplementów pomagających spalić tłuszcz, jakie obecnie istnieją i są dostępne w legalnej produkcji i sprzedaży. Wchodząc do sklepu z suplementami, można dostrzec wiele mniej lub bardziej złożonych suplementów spalających tłuszcz.


Nie od dziś wiadomo, że są substancje, które nawzajem się uzupełniają, wzmacniają i kiedy występują razem, wykazują znacznie silniejsze działanie niż każde osobno. Ponieważ na rynku istnieje mnóstwo suplementów, które są jedno lub kilkuskładnikowe, naukowcy Finaflex zaczęli badania nad złożonym, kompleksowo działającym i – przede wszystkim – wyjątkowo silnym suplementem spalającym tłuszcz.


Po wielu próbach i testach w końcu powstał jeden z najsilniejszych dostępnych na rynku suplementów tego typu. Finaflex PX-Black, to nie kolejny spalacz tłuszczu, którego działania w ogóle nie czuć, a na efekty trzeba czekać miesiącami. Nic z tych rzeczy. Już po pierwszej porcji odczuwa się zwiększenie poziomu energii, dzięki czemu można przeprowadzać długie i wyjątkowo intensywne treningi.


Finaflex PX-Black zawiera kombinację najwyższej jakości składników, zaprojektowanych po to, aby szybko i efektywnie spalać tłuszcz. Każda porcja zawiera wyciągi z najskuteczniejszych składników, które w toku badań jak i lat praktyki sportowców na całym świecie, wykazały się największą skutecznością w walce z tkanką tłuszczową. Dodatkowo wykorzystuje unikalną technologię transportu, dzięki której aktywne składniki są błyskawicznie rozprowadzane po organizmie.


Dawkowanie:

1 kaps. rano na czczo, 2 kaps. 20 min przed treningiem.


Składniki:

SKŁADNIKI AKTYWNE:PX Black
Porcja:2 kaps.
Ilość porcji w opakowaniu:45
Opakowanie:90 kaps.
Zawartość:w porcji(2 kaps.)zaw:% DZ
Antioxidant Energy Amplification804mg
1,3,7-Trimethylxanthine (

Caffeine

), Naringin, Hesperidin, Sulbutiamine, b-Phenethylamine HCl,Theobromine, r-Methyl-b-Phenethylamine HCl, Hordenine HCl,
Thyroid Stimulus300mcg
3,5 Diiodo-L-Thyronine

Fat

Burning Matrix
345mg
Ligustrum Lucidum Ait (99% Oleanolic Acid), RISINxd™ (

Green Tea Extract

[Standardized for EGCG], N-Coumaroyldopamine), Advantra Z® ( Citrus Aurantium Extract Powder 50%)
  • Forma Kapsułki
  • Spalacze Bez Kofeiny

Napisz swoją opinię

FINAFLEX PX Black 90caps

FINAFLEX PX Black 90caps

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

top