NOW Myrrh 20% Oil Blend 30mlKod produktu: 733739075437

NOW Myrrh 20% Oil Blend 30ml

New product

NOW Myrrh 20% Oil Blend 30ml

Zamiast zamiast 59,00 zł

49,00 złbrutto

-10,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Dodaj Odejmij

Opis


Właściwości NOW Myrrh 20% Oil Blend 30ml:

  • Testowana czystość

  • Zapewniona jakość

  • 20% mieszanka olejów
Myrrh 20% Oil Blend 20ml od NOW – olejek o właściwościach relaksujących i wyciszających oraz poprawiający kondycję skóry!

NOW Myrrh 20% Oil Blend to olejek który, ma właściwości relaksujące i wyciszające. Poprawia kondycję i ogólny wygląd skóry. Rozjaśnia i nawilża skórę. Uzyskiwany jest metodą destylacji parowej. Ma bardzo aromatyczny i odświeżający zapach.


Z rośliny tej samoistnie wydziela się wonna żywica zwana mirrą, po nacięciu kory wyciek żywicy zwiększa się. Dawniej mirra była używana do balsamowania i namaszczania zwłok, jako środek leczniczy i przeciwbólowy i jako składnik kadzidła. W Starym Testamencie była również składnikiem oleju świętego do namaszczań. Według niektórych badaczy roślin biblijnych, Commiphora myrrha była jednym z kilku gatunków balsamowca, z których otrzymywano mirrę wymienioną w kilku miejscach w Biblii. Obecnie mirra nadal jest wykorzystywana do wytwarzania kadzidła, ponadto w przemyśle kosmetycznym jako składnik perfum, past do zębów i płynów do płukania ust.Sposób użycia Myrrh 20% Oil Blend NOW 30ml:

Ta mieszanka jest już wstępnie rozcieńczona i gotowa do użycia. Zapoznaj się z książką olejków eterycznych lub innym profesjonalnym źródłem zalecanych zastosowań.

UWAGA!!! Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.


Składniki Myrrh 20% Oil Blend NOW 30ml:

Wielkość opakowania: 30ml

czysty olej jojoba i czysty olej mirry.

Zawartość

W 30ml

%RWS

Czysty

olej jojoba

i czysty olej mirry.
30ml*

%RWS – referencyjna wartość spożycia

Więcej informacji

Forma Płyn
Kategoria Prozdrowotne

Napisz swoją opinię

NOW Myrrh 20% Oil Blend 30ml

NOW Myrrh 20% Oil Blend 30ml

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: