IRON HORSE Beta Energy 420gKod produktu: 5901703240258

IRON HORSE Beta Energy 280g

New product

IRON HORSE Beta Energy 420g

Zamiast zamiast 89,00 zł

79,00 złbrutto

-10,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Dodaj Odejmij

OpisWłaściwości IRON HORSE Beta Energy 420g:

  • Opóźnia wystąpienie zmęczenia i uszkodzenie mięśni

  • Zwiększa wytrzymałość i siłę

  • Aż 4500 mg Beta-alaniny w porcjiBeta Energy 420g od Iron Horse – maksymalizuje efektywność treningową oraz zwiększa wytrzymałość i siłę!

IHS Beta Energy to suplement przedtreningowy mający za zadanie zmaksymalizować efektywność treningową. Prosty skład oparty o beta alaninę i histydynę sprawia, że dostajemy tylko to, co jest skuteczne, bez zbędnych substancji o niepotwierdzonym działaniu. IHS Beta Energy to jeden z najbardziej wszechstronnych suplementów, rekomendowanych do stosowania przed obciążającym wysiłkiem fizycznym. Wzbogaca dietę o beta alaninę – aminokwas, który ma udowodniony, korzystny wpływ na wydajność fizyczną i proces rozbudowy beztłuszczowej masy mięśniowej. Preparat sprawdza się zarówno w treningu siłowym, jak i wytrzymałościowym.


IHS Beta Energy zawiera składniki:

Beta Alanina jest aminokwasem będącym prekursorem karnozyny, zwiększającym jej stężenie w komórkach mięśniowych. Karnozyna zwiększa pojemność buforującą mięśni i podnosi próg przemian beztlenowych (lactate threshold). Opóźniając wystąpienie zmęczenia i uszkodzeń mięśni, umożliwia znaczne zwiększenie wydolności mięśniowej i objętości treningowej.


Histydyna zawarta w IHS Beta Energy – jeden z 22 aminokwasów budujących białka, uznana za aminokwas względnie egzogenny (wg niektórych źródeł klasyfikowany jest jako aminokwas egzogenny). Zapotrzebowanie na ten aminokwas jest bardzo niewielkie, a pewna znaczenie w zaspokajaniu jego zapotrzebowania może mieć także mikroflora jelitowa.


Histydyna bierze udział w syntezie białek, w tym – hemoglobiny. Występuje w pokarmach zasobnych w białko., czyli głownie w mięsie, jajach, drobiu i nabiale. Z punktu widzenia sportowców wartym podkreślania jest fakt, że aminokwas ten stanowi (wraz z beta-alaniną), prekursor karnozny, dipeptydu o właściwościach antyoksydacyjnych (antydornikowych), ale przede wszystkim – buforujących. Zwiększenie ilości karnozyny w mięśniach pozwala na poprawę takich parametrów jak wytrzymałość i siła, a także przyczynia się do szybszej odnowy po wysiłkowej.


Cytrynian magnezu pozytywnie wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego, natomiast w komplecie z pirydoksyną zmniejsza uczucie zmęczenia.


Dawkowanie IRON HORSE Beta Energy 420g:

Jedną pełną miarkę (5g) rozpuścić w szklance wody, stosować na 20 min przed treningiem.


Składniki IRON HORSE Beta Energy 420g:

Wielkość opakowania: 420g
Wielkość porcji: 5g
Ilość porcji w opakowaniu: 84

ZawartośćW porcji

Beta alanina

4500mg

L-histydyna

200mg

Cytrynian magnezu

285mg

Chlorowodorek pirodyksyny

5mg

Więcej informacji

Forma Proszek
Odżywki Przedtreningowe Na Siłę i Wytrzymałość

Napisz swoją opinię

IRON HORSE Beta Energy 420g

IRON HORSE Beta Energy 420g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: