BELTOR Red Wolf 7,5g Powered By TrecKod produktu: 4075

New product

BELTOR Red Wolf 7,5g Powered By Trec

Zamiast zamiast 9,00 zł

6,00 złbrutto

-3,00 zł

Dostawa: 3 do 6 tygodni

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opis


BELTOR Red Wolf 7,5g

EKSTREMALNIE SILNA FORMUŁA PRZEDTRENINGOWA

RED WOLF to prawdziwie wybuchowa mieszanina składników aktywnych, przeznaczona do stosowania przed najcięższymi wyzwaniami tj. ekstremalne treningi czy zawody. RED WOLF zawiera specjalny kompleks beta-alaniny, tauryny, L-tyrozyny i L-histydyny, wzmocniony dużą dawką czystej kofeiny bezwodnej. W jego składzie znajduje się również łatwo wchłanialny jabłczan cytruliny, oraz L-norwalina. Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia to 7,5 g (1,5 miarki).


Dawkowanie BELTOR Red Wolf 7,5g :

Zalecaną dzienną porcję preparatu ‒ 7,5 g (1,5 miarki) rozpuścić w 300 ml wody używając do tego szejkera. Preparat stosować na 30 min. przed planowanym treningiem. Unikać łączenia z innymi produktami zawierającymi kofeinę! Uwaga! Nie stosować przed snem!


Składniki BELTOR Red Wolf 7,5g :

PRO-STIM COMPLEX [beta-alanina; tauryna; L-tyrozyna; L-histydyna; kofeina bezwodna]; RED FLOW MATRIX [jabłczan cytruliny; L-norwalina]; regulator kwasowości – kwas cytrynowy; aromaty; dekstryny (z pszenicy i kukurydzy); substancje słodzące – sukraloza, sacharynian sodu, cyklaminian sodu; substancje zagęszczające – guma celulozowa, guma ksantanowa; barwnik dla smaku brzoskwiniowego i pomarańczowego – beta-karoten; barwnik dla smaku truskawkowego i malinowego – azorubina.

Składniki aktywne:Zawartość w porcji dziennej (7,5 g)
PRO-STIM COMPLEX

Beta-alanina

2000,00mg

Tauryna

1000,00mg

L-Tyrozyna

800,00mg

L-Histydyna

200,00mg

Kofeina Bezwodna

200,00mg
RED FLOW MATRIX

Jabłczan Cytruliny

2000,00mg
w tym

L-Cytrulina

1120,00mg

L-Norwalina

100,00mg


OSTRZEŻENIA: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie stosować w przypadku chorób układu krążenia lub nadwrażliwości na kofeinę. Nie łączyć z alkoholem! Zróżnicowana dieta i zdrowy styl życia są ważne. Azorubina może mieć negatywny wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Więcej informacji

Forma Proszek
Odżywki Przedtreningowe Na Siłę i Wytrzymałość

Napisz swoją opinię

BELTOR Red Wolf 7,5g Powered By Trec

BELTOR Red Wolf 7,5g Powered By Trec

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: