TOTAL FREAK Ass Kick Triple Shot 78mlKod produktu: 019962784040

TOTAL Freak Ass Kick Triple Shot 78ml

New product

TOTAL FREAK Ass Kick Triple Shot 78ml

Zamiast zamiast 9,99 zł

5,00 złbrutto

-4,99 zł

Dostawa: 3 do 6 tygodni

Ten produkt nie występuje już w magazynie

OpisWłaściwości TOTAL FREAK Ass Kick Triple Shot 78ml:

  • 13200mg składników aktywnych w 1 shocie!
    ( 4400MG NA PORCJĘ )

  • Moc 7 aktywnych składników

  • Wyższy poziom energii

  • AŻ 600Mg kofeiny w 1 shocie!

  • Bez dodatku cukru!Ass Kick od Total Freak – niesamowicie silna formuła przedtreningowa w shocie, która gwarantuje odpowiedniego kopa do działania!

Brakuje Ci solidnego kopa w cztery litery? TOTAL FREAK Ass Kick rozwiąże Twój problem!
TOTAL FREAK Ass Kick uaktywni niesamowity poziom energii, który pomoże Ci osiągnąć najwyższe cele na treningu.


Poczuj moc 7 aktywnych substancji bez dodatku cukru!!!

TOTAL FREAK Ass Kick to mocno skoncentrowana forma shot'a przedtreningowego, który zawiera aż 7 staranie dobranych składników takich jak: beta-alanina, tauryna, kreatyna HCL, witamina C, kofeina, AAKG i jabłczan l-cytruliny, które pozwalają trenować dłużej i ciężej. Ass Kick to potężna pompa mięśniowa, maksymalne skupienie i wytrzymałość, czego nie są wstanie zapewnić inne shoty przed-treningowe dostępne na rynku.


7 starannie wyselekcjonowanych, działających kompleksowo składników aktywnych przedtreningówki Total Freak Ass Kick:

-Beta Alanina - związek zwiększający produkcję karnozyny w organizmie, co sprzyja odkwaszeniu mięśni, a do tego opóźnisz wystąpienie zmęczenia, jednocześnie minimalizując jego ewentualne skutki.

-Tauryna - składnik jednocześnie poprawiający czujność, koncentrację i zmniejszający zmęczenie! Działa nie tylko na płaszczyźnie fizycznej, ale też umysłowej. Ponadto intensyfikuje i przedłuża Twoją pompę mięśniową, dzięki stymulacji reakcji śródbłonka, w wyniku czego dochodzi do podniesienia produkcji tlenku azotu. Wpływa na prawidłową pracę trzustki, oraz zwiększa wrażliwość komórek mięśniowych na anaboliczny hormon – insulinę

-Witamina C - charakteryzuje się niezwykle wszechstronnym i wielopłaszczyznowym działaniem. Sprzyja utrzymaniu kondycji zdrowotnej i zabezpiecza przed infekcjami. Charakteryzuje się silnymi właściwościami antyoksydacyjnymi, zwalczając agresywne wolne rodniki uszkadzające komórki oraz tkanki, jednocześnie ograniczając efekty treningów.

-AAKG - stabilna i efektywna forma aminokwasu argininy, podwyższająca produkcję tlenku azotu. Dzięki temu naczynia krwionośne rozszerzają się, co powoduje lepszy transport składników odżywczych. To właśnie dzięki AKG jesteś w stanie dostarczyć jeszcze więcej anabolicznych i regeneracyjnych elementów do swoich mięśni, a także krwi wraz z tlenem. Bardziej natlenowane i ukrwione mięśnie, to większe rozmiary i siła.

-Jabłczan L-cytruliny - stabilna chemicznie i dobrze przyswajalna forma aminokwasu cytruliny, który to bierze czynny udział w wytwarzaniu tlenku azotu (NO), odpowiedzialnego za zjawisko pompy mięśniowej. Jednocześnie stymuluje jego produkcję, zwiększając tym samym jego poziom. Przyczynia się to również do zwiększenia magazynowania energii. Ma wpływ na wytwarzanie fosfokreatyny, wykazuje też właściwości anty-kataboliczne.

-Kofeina – nie może jej zabraknąć w przedtreningówce. Pobudza układ nerwowy do działania, jednocześnie podnosząc możliwości fizyczne i umysłowe. To właśnie ona w dużej mierze odpowiada za dodatkowy zastrzyk energii. Ponadto, przyspiesza tempo przemiany materii, stwarzając dobre warunki rozwojowe do pracy nad sylwetką, jednocześnie wpływając na spalanie tkanki tłuszczowej.

-Kreatyna HCL - bezpieczna dla organizmu, a przede wszystkim dla układu pokarmowego – nie powoduje podrażnień przewodu pokarmowego, przez co mogą ją stosować nawet osoby wyjątkowo wrażliwe! Kreatyna HCL to połączenie przyswajalności, bezpieczeństwa stosowania i najwyższego wymiaru efektów suplementacji! Wykazuje bardzo silne działanie anaboliczne i do tego przyspieszając przyrosty beztłuszczowej masy ciała nie doprowadza do wiązania wody pod skórą! Czysta, dobrej jakości masa mięśniowa, a wraz z nią poprawa możliwości wysiłkowych – siła i wytrzymałość! Chroni przed katabolizmem i usprawnia przemiany energetyczne.Dawkowanie Ass Kick Total Freak:

Jako suplement diety przyjmować 1 porcję (1/3 butelki) 30 min. przed treningiem. Nie przekraczać 1 porcji w ciągu 24h.


Składniki Ass Kick Total Freak:

Wielkość opakowania: 78ml
Wielkość porcji: 26ml 1/3 ampułki
Ilość porcji w opakowaniu: 3

Wartość odżywcza

w 1 porcji (1/3 butelki - 26ml)

Wartość energetyczna0kcal

Białko

0g

Węglowodany

0g
-- w tymcukry0g

Tłuszcze

0g

Witamina C

400mg
Mieszanka Ass Kick4000mg
Beta- Alanina, Tauryna, Jabłczan L-cytruliny,Kreatyna HCL, AAKG,Kofeina

Więcej informacji

Forma Ampułki
Odżywki Przedtreningowe Stak Przedtreningowy

Napisz swoją opinię

TOTAL FREAK Ass Kick Triple Shot 78ml

TOTAL FREAK Ass Kick Triple Shot 78ml

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: