Producenci

Newsletter

Powiększ do pełnego rozmiaru

IRON HORSE Double Impact 280g

Odżywki przedtreningowe

Brak na stanie

89,00 zł

Obniżka!

-20,00 zł

109,00 zł

Dodaj do listy życzeń

"Podwójne Uderzenie" - tak dosłownie i w przenośni można nazwać suplement oferowany przez firmę Iron Horse. Double Impact to pierwszy polski produkt z AGMATYNĄ!

Double Impact zawiera także mieszankę AAKG z jabłczanem cytruliny (2:1) unikalne połączenie tych składników prowadzi do niesamowitego napompowania mięśni podczas treningu siłowego. Jeśli byłeś zachwycony wyglądem swoich mięśni po wzmożonym wysiłku fizycznym, to właśnie dzięki firmie IHS przekonasz się, że będą one wyglądać równie wspaniale w ciągu dnia! MAKSYMALNE NAPIĘCIE MIĘŚNI PRZEZ CAŁY DZIEŃ!


Największe zalety produktu Double Impact
:

- niesamowite uczucie POMPY MIĘŚNIOWEJ utrzymywane przez cały dzień!

- aż 3200mg AAKG (2:1), 1400mg jabłczanu cytruliny (2:1), 300mg agmatyny oraz 5mg witaminy B1 w 5gr produktu!


- 100% substancji aktywnych bez zbędnych wypełniaczy!

AGMATYNA - jeden z najsilniejszych prekursorów tlenku azotu. Poprzez występowanie tej substancji w produkcie Double Impact - dochodzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych, a co za tym idzie lepszego ukrwienia i unaczynienia mięśni. Siarczan agmatyny stymuluje uwalnianie hormonu wzrostu, jak i również pracuje jako neurotransmitter, umożliwiając sprawniejszą pracę centralnego układu nerwowego. Związek ten ma zdolność nasilania procesu lipolizy, czyli spalania tkanki tłuszczowej. To nie wszystko! Jedną z jego największych zalet jest na pewno to, że ma działanie insulinopodobne, dzięki czemu zwiększa ilość makroskładników w organizmie, a także wyrównuje poziom glukozy we krwi!


AAKG - potrzebna olbrzymia pompa mięśniowa oraz doskonała wydolność na treningu? Substancja ta jest niezbędna w celu przeprowadzenia ekstremalnych wysiłków z użyciem największych ciężarów. Odpowiedzialna jest za zwiększanie wydzielania hormonu wzrostu, a także nasilanie procesów anabolicznych białek mięśniowych. Dodatkowo prowadzi do zahamowania katabolizmu treningowego i potreningowego, jak i również poprawy libido.


JABŁCZAN CYTRULINY - zastosowanie suplementacji cytruliną prowadzi do zwiększenia wydolności organizmu, a także poprawy procesów regeneracyjnych. To doskonała substancja stosowana w celu odzyskania energii, jak i również zmniejszenia zmęczenia. Dzięki niej treningi stają się niezwykle efektywne.


Dawkowanie:

Stosować tylko w dni treningowe, 1 porcję (1 pełną miarkę)rozpuścić w 200ml wody, spożyć rano z dala od śniadania, 1 porcję (1 pełną miarkę)rozpuścić w 200ml wody bezpośrednio przed treningiem.


Składniki:

SKŁADNIKI AKTYWNEDouble Impact
Porcja5g
Ilość porcji w opakowaniu56
Opakowanie280g
Zawartość jednej porcjizaw:
AAKG (

alfaketoglutaran argininy

)(2:1)
3200 mg

Jabłczan cytruliny

(2:1)
1400 mg

Agmatyna

300 mg

Witamina B1

5 mg
  • Forma Proszek
  • Odżywki Przedtreningowe Pompujące

Napisz swoją opinię

IRON HORSE Double Impact 280g

IRON HORSE Double Impact 280g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

top