Producenci

Newsletter

Powiększ do pełnego rozmiaru

7NUTRITION Dendrox 500g + 80caps

Odżywki przedtreningowe

Brak na stanie

138,99 zł

Obniżka!

-31,01 zł

170,00 zł

Dodaj do listy życzeń

- Potężna energia, skupienie i pobudzenie na treningu
- Pomaga pokonywać bariery treningowe przy większości typu wysiłku
- Idealny dla uprawiających kulturystykę jak i inne sporty wytrzymałościowo-siłowe


Zaprojektowaliśmy produkt, który łączy w sobie korzyści stosowania dendrobium wraz z substancjami pomocniczymi, które będziesz stosował cyklicznie, w porach, które są najbardziej optymalne dla Twojego organizmu. Jako jedyni dajemy Ci kompletny system przedtreningowy, jakiego dotychczas nie było.


7Nutrtion Dendrox Vol.2 500 gram.

Mając na uwadze mocne oddziaływanie Dendrobium na układ nerwowy zaprojektowaliśmy przedtreningówkę, którą wzmacnia efekt na energetyzowania organizmu dodając do tego klasyczne, pożądane korzyści wyrzutu energii, pompy mięśniowej oraz wolumizacji komórek.

Cordyceps oraz Rhodiola Rosea będą odpowiedzialne za zintensyfikowanie stymulacji centralnego układu nerwowego. Skupienie i potężna motywacja treningowa sprawią, że każdy trening będzie wykonany na maksimum Twoich możliwości. Carnozyna otworzy "bramę komórkową" i pozwoli na 1-2 godzinną maksymalizację "wybuchu energetycznego".

Energię tę wywołają bezpośrednio i bez jakichkolwiek barier : Beta-Alanina, Kofeina oraz Gorzka Pomarańcza wsparte Winianem Karnityny i Tyrozyną.


Za woilumizację, czyli rozbudowę komórek mięśniowych odpowiadają Monohydrat Kreatyny, Ornityna i Glicyna.

Do tego wszystkie POMPA będzie tylko formalnością i dopełnieniem. W naszej przedtreningówce pompa pojawi się tylko jako efekt treningu, a nie cel sam w sobie. Za efekt pompy odpowiadają dwie formy Argininy oraz Jabłczan Cytruliny. Sam zauważysz, że dzięki nowatorskiemu podejściu do naenergetyzowania organizmu Twoje mięśnie będą gotowe do pracy takiej pracy, jaką im narzucisz.

Palatynoza, czyli cukier złożony jako jeden z nielicznych będzie przydatny przy wysiłku trwającym dłużej niż 1,5 godziny.


Dla Fighterów i Cross-Fitterów:

Nie musisz rezygnować z najlepszych przedtreningówek trenując sporty walki czy Cross-Fit. Wystarczy, że dopasujesz dawkę Dendrox Vol.2 do swojego organizmu i dzięki temu Ty też poczujesz niesamowitą moc dendrobium.


Dendrox Vol.1 80 kaps.

Moc alkaloidów dendrobium - Dendroxyny, Dendrobiny, Dendraminy, Dendryny, 3-Hydroxy-2-Oxodendrobiny, wchodzących w skład Dendrobium Nobile, jest wykorzystywana w medycynie chińskiej od ponad 1000 lat. Dopiero w ostatnich latach opracowano szereg badań oraz zastosowano Dendrobium w kulturystyce. Zapoznaj się z opisem środka, który staje się hitem w światowej suplementacji zastępując popularnością DMAA oraz Geranium.

Dendrobium nobile, gatunek rośliny należący do rodziny storczykowatych. Występuje na obszarach górskich do 1800 m. n.p.m, głównie w Chinach i Tajlandii. Owoc dendrobium jest znany w medycynie chińskiej jako leczniczy i występuje pod nazwą Shihu. Dendrobium zawiera wspomniane wyżej alkaloidy, które mają bezpośrednie oddziaływanie na organizm intensywnie trenującego sportowca. 7Nutrition Dendrox Vol.1 to ekstrakt z Dendrobium Nobile 10:1 w stężeniu 200mg na 1 kaps.


Korzyści ze stosowania Dendrox Vol.1:

- Stymulacja centralnego układu nerwowego.
Naturalnie występująca Fenyloetyloamina wzmacnia uczucie koncentracji oraz moduluje dobre samopoczucie i chęci na ciężki trening. U niektórych zaobserwowano większą pewność siebie po stosowaniu Dendrobium przez okres minimum 14 dni.

- Długotrwała, minimum 12 godzinna stymulacja energii oraz metabolizmu.
Dendrobium, w przeciwieństwie do kofeiny, nie podnosi ciśnienia i nie ogranicza przepływu krwi. Energia wytworzona dzięki dendrobium utrzymuje się na stałym zwiększonym poziomie i stanowi bramę dla mocniejszych stymulatorów energetycznych występujących w suplementach przedtreningowych. Bez dendrobium, niektóre mocne stymulanty energii mogą powodować zbyt duży efekt, popularnie nazywany "zjazdem" po treningu, a przyczyną jest zbytnie obciążenie naczyń krwionośnych i niedostateczne dotlenienie po bardzo intensywnych jednostkach treningowych. Dendrox Vol.1 pomoże zneutralizować te negatywne skutki najmocniejszych Pre-Workoutów.

- Poprawa możliwości tlenowych organizmu.
W tradycyjnej chińskiej medycynie dendrobium nobile było często wykorzystywane leczniczo przy wszelkiego rodzaju chorobach płuc. Dendrobium rozszerza drzewa oskrzelowe usprawniając zwiększając dotlenienie organizmu. W bezpośredni sposób może to zwiększyć Twoją kondycję, możliwości treningowe i osiągi.

Beta-alanina łączy się w mózgu zarówno z receptorami Glicyny jak i GABA (kwasu gamma-masłowego). Przez to, może dojść do zablokowania procesu wychwytywania GABA i zmniejszenia aktywności układu Glutamatergicznego. Glutaminian jest najważniejszym przekaźnikiem pobudzenia w mózgu aktywizującym receptory NMDA (N-metylo-D-asparaginianu). Ponieważ zazwyczaj występuje duża ilość Glutaminianu, rozpraszanie się Beta-Alaniny w mózgu pobudza aktywność receptorów NMDA zwiększając aktywność synaptyczną.

Alkaloidy dendrobium również są agonistami glicyny, więc będą działać na podobnym szlaku , a co za tym idzie "konkurować" z beta-alaniną. Efekt jednak może zmniejszać "amplitudę" skurczy mięśni. Po spożywaniu dendrobium w jednej porcji z beta-alaniną u niektórych mogą wystąpić skurcze i drętwienie mięśni, zmniejszenie podatności synaps na bodźce, a w radykalnych przypadkach zaobserwowano nadmierne pobudzanie nerwów wzrokowych i krótkotrwałe bóle głowy. Dendrobium redukuje depolaryzację początkowych terminali nerwowych wywołaną przez beta-alanine i tauryne.

W 7Nutrition podeszliśmy do tematu od podstaw poszukując idealnego rozwiązania. Produkując dendrobium w kapsułkach w osobnym opakowaniu mamy panaceum na powyższy problem. Zalecamy minimum 1-godzinną przerwę pomiędzy porcją Dendrox Vol.1 w kapsułce, a porcją kompleksu przedtreningowego Dendrox Vol.2.

7Nutrition Dendrox został opracowany specjalnie po to, aby cieszyć się maksymalnym efektem ekstraktu dendrobium biorąc go rano na czczo i dokładając do tego zestaw składników typowo przedtreningowych zawartych w proszku Dendrox VOL.2.

Dzięki temu masz do dyspozycji kompletny system treningowy stworzony po to, aby maksymalnie wykorzystać możliwości alkaloidów dendrobium.


Dawkowanie:

7Nutrtion Dendrox Vol.2 500 gram.
Zaleca się stosowanie jednej porcji (20g) na 30-60 minut przed treningiem siłowym rozpuszczając w 200ml wody.

7Nutrtion Dendrox Vol.1 80 kaps.
Stosowania w godzinach porannych 1 kapsułka na porcję.

Ważna informacja:

Nie należy łączyć Dendrobium w jednej porcji z Beta Alaniną!
Dendrobium należy stosować osobno, zachowując minimum 1 godzinę przerwy od innych składników popularnych przedtreningówek.


Składniki:

SKŁADNIKI AKTYWNEDendrox vol.1+vol.2
Porcja
Ilość porcji w opakowaniu
Opakowanie500g+80kap
Zawartość jednej porcjizaw:
Dendrox Vol.2
Matrix stymulujący układ nerwowy :20g
Cordyceps120 mg

Rhodiola Rosea

80 mg
Stymulacja energii komórkowej :
Carnozyna80 mg
Matrix Pompujący:

A-AKG

800 mg

Arginina

HCL
800 mg

Jabłczan Cytruliny

1200 mg
Matrix wybuchu energii :

Beta-Alanina

1200 mg

Tyrozyna

400 mg

Gorzka Pomarańcza

8 mg

Kofeina

160 mg

Winian L-Karnityny

200 mg
Matrix Volumizujący :

Ornityna

400 mg

Monohydrat Kreatyny

400 mg

Glicyna

100 mg
Matrix energetyczny :

Palatynoza

2000 mg
Maltodextryna2000 mg
Glukoza3000 mg
Dextroza3000 mg

Witamina C

64 mg

Magnez

96 mg

Potas

480 mg
.........................................
Dendrox Vol.1
Wartość odżywcza w 1 capsule :
Ekstrakt z

Dendrobium

200 mg
  • Forma Proszek
  • Odżywki Przedtreningowe Stak Przedtreningowy

Napisz swoją opinię

7NUTRITION Dendrox 500g + 80caps

7NUTRITION Dendrox 500g + 80caps

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

top