Producenci

Newsletter

Powiększ do pełnego rozmiaru

ACTIVLAB HMB6 1000 230tabs

Odżywki dla biegaczy

Dostępny

65,00 zł

Obniżka!

-14,00 zł

79,00 zł

Dodaj Odejmij

Ostatnie egzemplarze!


 • Wspomaga przyrost siły i masy mięśniowej

 • Wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej

 • Zapobiega rozpadowi białka  Dzięki produktowi
  HMB6 firmy ActivLab zapobiegniemy rozpadowi białek i wspomożemy przyrost Naszej siły i masy mięśniowej. Dodatkowo wspomoże Nas przy redukcji tkanki tłuszczowej a dzięki temu iż został wzbogacony o Witaminę B6 wykazuje dodatkowe działania przy przemianach aminokwasów.

  Bioaktywna substancja HMB (ß-hydroksy ß-metylomaślan) występuje w niewielkich ilościach w pożywieniu, jest także wytwarzana przez organizm człowieka z aminokwasu L-leucyny, pełniącym w ludzkim organizmie jedną z ważniejszych ról.
  HMB oddziałowywuje całościowo na Nasz organizm , przez co jest jednym z najpopularniejszych suplementów dostępnym na rynku. Jego antykataboliczne oddziałowywanie, zapobiegające rozpadowi białek pozwala Nam na jeszcze większą efektywność podczas treningu.

  HMB jest także znakomitym suplementem dla wszystkich tych , którym zależy na redukcji masy i spaleniu tłuszczu. Wszystko to jest możliwe dzięki temu iż stymuluje organizm do czerpania energii z Naszych zapasów tłuszczowych. Ponadto chroni organizm przed negatywnymi skutkami stresu oraz zwiększa kondycję organizmu i poprawia znacząco wytrzymałość mięśniową.

  Suplement
  HMB6 firmy Activlab, jak widać jest znakomitym wyborem dla wszystkich tych którym zależy zarówno na budowie masy mięśniowej jak i redukcji tkanki tłuszczowej. Wzbogacona formuła o Witaminę B6 usprawnia dodatkowo wszystkie przemiany aminokwasów.


  Dawkowanie:

  W dni treningowe: 1 tabletka na 30 min przed ćwiczeniami 1 tabletka po ćwiczeniach i 1 tabletka na noc. W dni nie treningowe: 1 tabletka na noc.


  Składniki:

  Porcja: 3 tab.
  Porcji w opakowaniu: 76
  Opakowanie: 230 tab.

  Wartość odżywczaw 3 tab.
  Ca-HMB3000 mg

  Witamina B6

  4,2 mg

 • Forma Tabletki
 • Aminokwasy Hmb

Napisz swoją opinię

ACTIVLAB HMB6 1000 230tabs

ACTIVLAB HMB6 1000 230tabs

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

top