MYPROTEIN N Acetyl L-Cysteine (NAC) 100gKod produktu: 5055534303788

MYPROTEIN N Acetyl L-Cysteine (NAC) 100g

New product

MYPROTEIN N Acetyl L-Cysteine (NAC) 100g

Zamiast zamiast 69,01 zł

43,00 złbrutto

-26,01 zł

Dostawa: 3 do 6 tygodni

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opis

MYPROTEIN to marka nr 1 w Wielkiej Brytanii już także dostępna w Polsce w przystępnych cenach. MYPROTEIN oferuje pełen zakres wysokiej jakości suplementów diety dla sportowców. Marka wyróżnia się wieloma suplementami w czystej postaci bez żadnych wypełniaczy oraz dodatków smakowych.

 


Właściwości MYPROTEIN N Acetyl L-Cysteine (NAC) 100g:

  • Potężny antyoksydant

  • Pomaga w usuwaniu szkodliwych wolnych rodników

  • Chroni i regeneruje wątrobę

  • Przyspiesza regenerację pourazową

  • Zmniejsza uczucie znużenia w trakcie treningu

  • Pomaga w leczeniu wielu chorób psychicznych i uzależnień

  • Podwyższa poziom glutationu

  • Oczyszcza organizm

  • Działa neuroprotekcyjneN Acetyl L-Cysteine (NAC) 100 gramów od Myprotein – pomaga w usuwaniu szkodliwych wolnych rodników oraz regeneruje wątrobę

MYPROTEIN N Acetyl L-Cysteine (NAC) jest zmodyfikowaną formą cysteiny, która została dołączona do grupy acetylowej. NAC wykazuje działanie podnoszące poziom antyoksydantu-glutationu, co z kolei powoduje zmniejszenie uszkodzeń na poziomie komórkowym, przyspiesza procesy regeneracji pourazowej. Zmniejszenie uszkodzeń na poziomie komórkowym jest ściśle związane z opóźnieniem procesów starzenia. Glutation jest odpowiedzialny również za prawidłowe funkcjonowanie wątroby, pełni też funkcję głównego czynnika detoksykacyjnego.


MYPROTEIN N Acetyl L-Cysteine (NAC) jest suplementem popularnym wśród ludzi uprawiających sporty o dużej intensywności i opartych na wytrzymałości. Wynika to z jej właściwości, tj.: zmniejszania zmęczenia mięśniowego i wspierania zdrowego funkcjonowania układu immunologicznego.


MYPROTEIN N Acetyl L-Cysteine (NAC) suplemetnowana jest również w celu zachowania i budowy suchej masy mięśniowej (narażonej na katabolizm długimi i intensywnymi treningami). Wykazano również, że NAC pomaga zmniejszyć uczucie znużenia w trakcie wykonywanego treningu. N Acetylo L Cysteina (NAC) reguluje poziom ważnych neuroprzekaźników – dopaminy i glutaminianu, przez co stabilizuje nastrój.


Korzyści suplementacji N Acetylo L Cysteiną:

- potężny antyoksydant,
-pomaga w usuwaniu szkodliwych wolnych rodników
Myprotein & HFL - Informed Sport

Informed Sport jest programem zapewniającym wysoką jakośc produktów sprzedawanych przez firme MYPROTEIN. Logo Informed Sport zapewnia iż wszystkie produkty zostały przebadane pod kątem zabronionych substancji oraz pod kątem dostarczenia najwyższej jakości produktów na rynek.


Dawkowanie N Acetyl L-Cysteine (NAC) Myprotein 100g:

500mg (rozpuszczone w wodzie, lub soku) 1-3 razy dziennie 1 miarka (MP mini) to 300mg produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Uwaga: Preparatu nie należy stosować w przypadku ciąży, karmienia piersią lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu


Składniki N Acetyl L-Cysteine (NAC) Myprotein 100g:

Wielkość opakowania: 100g
Wielkość porcji: 0,5g
Ilość porcji w opakowaniu: 200


Całe opakowanie: 100g bez dodatków smakowych

ZawartośćW porcji
100% N Acetyl L Cysteine100gKopiowanie opisu, przetwarzanie i rozpowszechnianie ich w całości lub w części bez zgody tanie-odzywki.pl jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170

Więcej informacji

Forma Proszek
Kategoria Prozdrowotne

Napisz swoją opinię

MYPROTEIN N Acetyl L-Cysteine (NAC) 100g

MYPROTEIN N Acetyl L-Cysteine (NAC) 100g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: