MYPROTEIN N Acetyl L-Cysteine (NAC) 100gKod produktu: 5055534303788

MYPROTEIN N Acetyl L-Cysteine (NAC) 100g

New product

MYPROTEIN N Acetyl L-Cysteine (NAC) 100g

Zamiast zamiast 69,01 zł

43,00 złbrutto

-26,01 zł

Dostawa: 3 do 6 tygodni

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opis

MYPROTEIN to marka nr 1 w Wielkiej Brytanii już także dostępna w Polsce w przystępnych cenach. MYPROTEIN oferuje pełen zakres wysokiej jakości suplementów diety dla sportowców. Marka wyróżnia się wieloma suplementami w czystej postaci bez żadnych wypełniaczy oraz dodatków smakowych.

 

N Acetylo L Cysteina (NAC) jest zmodyfikowaną formą cysteiny, która została dołączona do grupy acetylowej. NAC wykazuje działanie podnoszące poziom antyoksydantu-glutationu, co z kolei powoduje zmniejszenie uszkodzeń na poziomie komórkowym, przyspiesza procesy regeneracji po urazowej i sprzyja budowie suchej masy mięśniowej. Zmniejszenie uszkodzeń na poziomie komórkowym jest ściśle skorelowane z opóźnieniem procesów starzenia.


N Acetylo L Cysteina
jest suplementem popularnym wśród ludzi uprawiających sporty o dużej intensywności i opartych na wytrzymałości. Wynika to z jej właściwości, tj.: zmniejszania zmęczenia mięśniowego i wspierania zdrowego funkcjonowania układu immunologicznego.


NAC suplemetnowana jest również w celu zachowania i budowy suchej masy mięśniowej (narażonej na katabolizm długimi i intensywnymi treningami). Wykazano również, że NAC pomaga zmniejszyć uczucie znużenia w trakcie wykonywanego treningu.


Korzyści suplementacji N Acetylo L Cysteiną:

- potężny antyoksydant,
-pomaga w usuwaniu szkodliwych wolnych rodników

Myprotein & HFL - Informed Sport


Informed Sport jest programem zapewniającym wysoką jakośc produktów sprzedawanych przez firme MYPROTEIN. Logo Informed Sport zapewnia iż wszystkie produkty zostały przebadane pod kątem zabronionych substancji oraz pod kątem dostarczenia najwyższej jakości produktów na rynek.
Dawkowanie
:

500mg (rozpuszczone w wodzie, lub soku) 1-3 razy dziennie 1 miarka (MP mini) to 300mg produktu

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

 Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

 Uwaga: Preparatu nie należy stosować w przypadku ciąży, karmienia piersią lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu


Składniki:

Całe opakowanie: 100g bez dodatków smakowych

Porcja0,5g
Ilość porcji w opakowaniu200
Opakowanie100g
SKŁADNIKI AKTYWNE100% N Acetyl L Cysteine
Zawartość jednej porcjizaw:
100% N Acetyl L Cysteine100g
 Kopiowanie opisu, przetwarzanie i rozpowszechnianie ich w całości lub w części bez  zgody tanie-odzywki.pl jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170

Więcej informacji

Forma Proszek
Kategoria Prozdrowotne

Napisz swoją opinię

MYPROTEIN N Acetyl L-Cysteine (NAC) 100g

MYPROTEIN N Acetyl L-Cysteine (NAC) 100g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: