MUSCLE PHARM Combat 1800gKod produktu: 984

MUSCLE PHARM Combat 1800gr

New product

MUSCLE PHARM Combat 1800g

Zamiast zamiast 165,00 zł

145,00 złbrutto

-20,00 zł

Dostawa: 3 do 6 tygodni

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opis

Właściwości MUSCLE PHARM Combat 1800g:

  • Proteiny o zróżnicowanym tempie wchłaniania

  • 5 rodzajów białka + BCAA + glutamina

  • Dodatek błonnika pokarmowegoCombat 1800g od Real Pharm – miks białek o zróżnicowanym czasie wchłaniania dla przyrostu masy mięśniowej!

MUSCLE PHARM Combat to technologicznie zaawansowana odżywka białkowa. Wysokiej jakości białko jest kluczowe w procesie budowania i utrzymania pożądanego poziomu tkanki mięśniowej. Białko jest najważniejszym makro składnikiem dla budowy i regeneracji mięśni oraz zwiększania ich siły. Proteiny zawarte w MUSCLE PHARM Combat  pomagają mięśniom rosnąć i regenerować się w szybszym czasie co przekłada się na lepszą wydajność podczas treningów.


MUSCLE PHARM Combat dostarcza aż 25 gramów najwyższej jakości białka w super smacznym, łatwo rozpuszczającym się proszku. Combat został stworzony specjalnie dla osób aktywnie ćwiczących aby wspomóc ich ciała podczas większego zapotrzebowania na białko.


MUSCLE PHARM Combat został starannie sformułowany z 5 specyficznych białek najwyższej jakości. Kluczowe składniki w Combat są specjalnie skomponowane tak, aby pokryć zapotrzebowanie na wszystkie aminokwasy aby zapewnić optymalny wzrost regenerację tkanki mięśniowej. Dodatkowo Combat zawiera dużą dawkę aminokwasów BCAA oraz GLUTAMINĘ aby maksymalnie spotęgować procesy anaboliczne i regeneracyjne. Rozłożona w czasie absorbcja aż 5 różnych białek gwarantuje ośmiogodzinne odżywianie Twoich mięśni. MUSCLE PHARM Combat to bez wątpienia najlepsza mieszanka białek dostępna obecnie na rynku.Sposób użycia Combat Muscle Pharm 1800g:

Jedną porcję przyjmować 2-3 razy na dzień dla zoptymalizowania wzrostu mięśni.

UWAGA!!! Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.


Składniki Combat Muscle Pharm 1800g:

Wielkość opakowania: 1814g
Wielkość porcji: 34,9 g (miarka)
Ilość porcji w opakowaniu: 52

ZawartośćW porcji
Wartość energetyczna140kcal

Tłuszcze

1,5g

Cholesterol

75mg

Sód

150mg

Potas

200mg

Węglowodany

5g
W tymcukry2g

Błonnik

1g

Białko

25g

Więcej informacji

Forma Proszek

Napisz swoją opinię

MUSCLE PHARM Combat 1800g

MUSCLE PHARM Combat 1800g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: