MLEKOVITA Herkules Serwatka Demineralizowana W Proszku 500gKod produktu: 5441

Mlekovita Herkules Serwatka Demineralizowana W Proszku 500g

New product

MLEKOVITA Herkules Serwatka Demineralizowana W Proszku 500g

Zamiast zamiast 12,59 zł

7,59 złbrutto

-5,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni
 • Natural

Dodaj Odejmij

Opis


Właściwości MLEKOVITA Herkules Serwatka Demineralizowana W Proszku 500g:

 • Stosowana jest przez osoby uprawiające sport, w okresie intensywnych ćwiczeń fizycznych, które chcą uzyskać szybszy przyrost masy mięśniowej. Serwatka w proszku jest produktem bogatym w cenne proteiny, które zawierają aminokwasy niezbędne w żywieniu człowieka. Wartość biologiczna tych białek, np. albumin, jest wyższa niż w kurzym jajku

 • Serwatka w proszku demineralizowana polecana jest m.in. jako składnik deserów mlecznych, czekolad, nadzień, polew, surowców piekarniczych oraz cukierniczych.

 • Demineralizacja wpływa znacząco na walory smakowe serwatki, ponieważ usuwa niepożądany lekko słonawy smak, dzięki czemu jest z powodzeniem stosowana w przemyśle cukierniczym

 • Wykorzystywana jest również przy produkcji wyrobów wędliniarskich oraz sosów i zup. Stosowana jest także w przemyśle piekarniczym, gdzie m.in. wpływa na zabarwienie skórki pieczywa i wg opinii piekarzy zapobiega tworzeniu się tzw. „zakalca”, tworzy niepowtarzalny efekt smakowy i nadaje odpowiednią strukturę pieczywu  Herkules Serwatka od Mlekovita – propozycja dla osób prowadzących aktywny tryb życia

  MLEKOVITA Herkules Serwatka to produkt bogaty w cenne białko, które przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej i pomaga w jej utrzymaniu, pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Mlekovita Herkules Naturalna Serwatka Demineralizowana jest propozycją nie tylko dla osób prowadzących aktywny tryb życia, w tym sportowców, ale również doskonałą do przygotowania napojów oraz jako dodatek do deserów, jogurtów, soków.


  MLEKOVITA Herkules Serwatka Demineralizowana w proszku jest produktem mlecznym, pochodzącym z serwatki płynnej uzyskanej przy produkcji serów dojrzewających, a następnie poddana procesowi demineralizacji i suszenia rozpyłowego. Proces demineralizacji serwatki polega na usunięciu z niej związków mineralnych przy użyciu procesów membranowych. Innowacyjne działania Spółdzielni Mleczarskiej MLEKOVITA na rzecz rozwoju nowych produktów pozwoliły na wprowadzenie do produkcji demineralizowanej w 90% serwatki w proszku. Tak wysoki stopień demineralizacji serwatki MLEKOVITA wprowadziła pierwsza w Polsce.


  MLEKOVITA Herkules Serwatka Demineralizowana w proszku różni się od serwatki w proszku powszechnie stosowanej, znacznie lepszymi właściwościami organoleptycznymi, niższą kwasowością i większą rozpuszczalnością oraz wysoką stabilnością termiczną. Serwatka w proszku demineralizowana posiada biało-kremową barwę oraz charakterystyczny smak oraz aromat. Skład demineralizowanej serwatki 90% przedstawia się następująco: zawartość wody maks. 4%, zawartość białka min. 11%, tłuszcz maks. 1,5%, laktoza 78-84%, popiół maks. 1%. W serwatce demineralizowanej nie występują składniki ani dodatki, w skład których wchodzą genetycznie zmodyfikowane organizmy (GMO). Produkt nie jest poddany działaniu promieniowania jonizującego. Produkt nie zawiera alergenów z wyjątkiem mleka (łącznie z laktozą).


  Dawkowanie Herkules Serwatka Mlekovita:

  Porcję 35g proszku (6 łyżek) rozpuścić w 250ml wody. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 1 porcji (35g) serwatki w proszku dziennie.


  Składniki Herkules Serwatka Mlekovita:

  Wielkość opakowania: 500g
  Wielkość porcji: 35g
  Ilość porcji w opakowaniu: 14

Wartość odżywcza w:100 g proszkuporcji 35 g
Wartość energetyczna1652 kJ / 389 kcal579 kJ / 136 kcal

Tłuszcz

1,0 g0,4 g
w tym

nasycone kwasy tłuszczowe

0,7 g0,2 g

Węglowodany

83 g29 g
w tym

cukry

83 g29 g

Białko

12 g4,2 g

Sól

0,50 g0,18 g

Więcej informacji

Forma Proszek
Odżywki Białkowe Koncentraty - WPC

Napisz swoją opinię

MLEKOVITA Herkules Serwatka Demineralizowana W Proszku 500g

MLEKOVITA Herkules Serwatka Demineralizowana W Proszku 500g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: