Producenci

Newsletter

Powiększ do pełnego rozmiaru

IRON HORSE Supreme Whey 2000g

Odżywki białkowe

Brak na stanie

149,00 zł

Obniżka!

-20,00 zł

169,00 zł

Dodaj do listy życzeń

- Szybka budowa masy mięśniowej
- Duża zawartość BCAA
- Szybsza regeneracja

Supreme Whey to odżywka białkowa o bardzo bogatym profilu aminokwasowym, dzięki któremu dochodzi do nasilonej syntezy białek, a także wprowadzenia organizmu w wysoki stan anaboliczny, poprzez utrzymywanie dodatniego bilansu azotowego. Dzięki właśnie tym własnościom komórki mięśniowe nieustannie znajdują się w wysokim stanie anabolicznym, co umożliwia ich rozbudowę, poprawę siły, a zarazem wytrzymałości. Z całą pewnością jest to jeden z najlepszych suplementów na rynku, gdyż zawarte w nim rozgałęzione aminokwasy (BCAA) umożliwiają łatwiejszą odbudowę uszkodzonych struktur mięśniowych, przywracając na nowo procesy anaboliczne. Dodatkowo zestaw wolnych aminokwasów nie tylko wspomaga regenerację organizmu, ale jest również odpowiedzialny za przywracanie energii oraz dobrego samopoczucia.

Supreme Whey zawiera wszystkie frakcje białek serwatkowych w tym: Beta-laktoglobulinę, Alfa-laktoalbuminę, Glikomakropeptydy oraz Immunoglobuliny. Są to substancje niezbędne w celu łatwiejszego wchłaniania się białek oraz aminokwasów do krwi, a tym samym jak najszybszego odżywiania organizmu w mikro- i makroskładniki.

Wartym uwagi faktem jest to, że w skład produktu firmy Iron Horse wchodzi zarówno koncentrat, izolat, jak i hydrolizat białek serwatkowych! To rewelacyjny produkt, który pozbawiony został zbędnych peptydów glutaminy. Dzięki niemu rozbudujesz swoją masę mięśniową do granic możliwości, a także zachowasz odpowiednią separację i gęstość mięśniową. Produkt ten przeznaczony jest zarówno dla osób aktywnych fizycznie, jak i tych, u których występuje niedobór białek.


Dawkowanie:

Zaleca się spożywać wysokobiałkowy koktajl (1 porcję 30g) najpóźniej godzinę po skończonym treningu. Można również zastąpić nim jeden z posiłków w ciągu dnia. W okresie diety redukcyjnej polecamy spożywać porcję jako kolację.


Składniki:

SKŁADNIKI AKTYWNESupreme

Whey

Porcja30g
Ilość porcji w opakowaniu66
Opakowanie2000g
Zawartość jednej porcjizaw:
Wartość energetyczna:112,5 kcal

Białko

20,5 g

Węglowodany

4,5 g
- w tym

cukry

proste
1,4 g

Tłuszcze

1,4 g
- w tym

nasycone kwasy tłuszczowe

0,84 g

Błonnik pokarmowy

0,36 g

Sód

0,06 g
Profil aminokwasowy w 100g:

L-Alanina

2,96 g

L-Arginina

1,76 g

Kwas asparginowy

7,04 g

L-Cysteina

1,36 g

L-Fenyloalanina

2,2 g

L-Glicyna

2,5 g

Kwas glutaminowy

11,5 g

L-Histydyna

1,3 g

L-Izoleucyna

3,9 g

L-Leucyna

8 g

L-Lizyna

5,9 g

L-Metionina

1,5 g

L-Prolina

4,98 g

L-Seryna

3,9 g

L-Treonina

3,7 g

L-Tryptofan

1 g

L-Tyrozyna

2,1 g

L-Walina

3,9 g
  • Forma Proszek
  • Odżywki Białkowe Mix Białek

Napisz swoją opinię

IRON HORSE Supreme Whey 2000g

IRON HORSE Supreme Whey 2000g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

top