Producenci

Newsletter

Powiększ do pełnego rozmiaru

FA So Good! Protein 908g

Odżywki białkowe

Brak na stanie

79,00 zł

Obniżka!

-21,00 zł

100,00 zł

Dodaj do listy życzeń

- Wysoka zawartość białka (26 g na porcję)
- Nie zawiera aspartamu
- Doskonały smak i rozpuszczalność
- Idealny do kształtowania sprawnej, smukłej sylwetki i zachowania zdrowia
- Wygodny sposób dostarczania białka w codziennym odżywianiu
- Polecany w czasie odchudzania i regeneracji organizmu po wysiłku

SO GOOD PROTEIN! to produkt uzyskany z połączenia doskonałej jakości białka serwatki z liofilizowanymi kawałkami owoców lub naturalnymi kawałkami wanilii, czekolady.

Białko serwatki posiada najwyższą wartość odżywczą i aktywność biologiczną spośród wszystkich białek pokarmowych dostępnych na rynku. Charakteryzuje się łatwością trawienia i bardzo dobrym zestawem aminokwasów, dzięki czemu jego wartość odżywcza jest tak wysoka. Ze względu na fakt iż białka przyczyniają się do wzrostu masy mięśniowej i pomagają w jej utrzymaniu oraz pomagają w utrzymaniu zdrowych kości spożywanie produktów dostarczających białka zapewnia prawidłowy przebieg wielu procesów metabolicznych, szczególnie przy ćwiczeniach fizycznych oraz w okresach zwiększonego zapotrzebowania na spożycie białka podczas odchudzania.

Liofilizowane owoce dostarczają w skondensowanej formie naturalne witaminy i minerały oraz zestaw antyoksydantów niezbędnych człowiekowi dla zachowania zdrowia. Witaminy i minerały w odpowiednich dawkach są potrzebne dla utrzymania zdrowia oraz wzmocnienia funkcji układu odpornościowego. Antyoksydanty to substancje, które pomagają redukować wolne rodniki, łącząc się z mini, usuwają je z organizmu lub neutralizują ich niekorzystne działanie na organizm. Liofilizacja to specjalny proces technologiczny polegający na suszeniu żywności nieodpornej na działanie wysokich temperatur w obniżonej temperaturze i pod zmniejszonym ciśnieniem.

Liofilizacja jest jedną z najlepszych metod utrwalania żywności, zabezpiecza się w ten sposób skutecznie produkty przed zepsuciem a dodatkowo zachowuje ich wartość odżywczą. Podczas tego procesu nie dochodzi do istotnych strat witamin, składników mineralnych, białek, węglowodanów i tłuszczów, substancji biologicznie czynnych takich jak polifenole oraz nie ulegają zmienia cechy organoleptyczne czyli smak, aromat, barwa.

Specjalne połączenie białek serwatki z liofilizowanymi kawałkami owoców czy kawałkami czekolady, wanilii to nowoczesna formuła odżywczego i pełnowartościowego posiłku wysokobiałkowego. To smaczny, naturalny i zdrowy koktajl białkowy dla każdego człowieka dbającego o swoje zdrowie. Ta nowatorska formuła
może stanowić zastępstwo posiłku gdyż zawiera odpowiednią ilość białka oraz zbilansowany zestaw składników odżywczych.

Dawkowanie:

Wymieszać 2 miarki proszku (40 g) z 250 ml wody lub mleka.
Pić porcję produktu przed i po treningu lub jako przekąskę miedzy posiłkami.


Składniki:

Porcja40g
Ilość porcji w opakowaniu~23
Opakowanie908g
SKŁADNIKI AKTYWNESo good!

Protein

Zawartość jednej porcjizaw:
Wartosc energetyczna :132 kcal

Białko

26 g

Weglowodany

5,6 g
- w tym

cukry

1,6 g

Tłuszcze

3,4 g
- w tym nasycone2 g

Błonnik

0,4 g

Sód

0,1 g
  • Forma Proszek
  • Odżywki Białkowe Koncentraty - WPC

Napisz swoją opinię

FA So Good! Protein 908g

FA So Good! Protein 908g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

top