FA Whey Protein 908gKod produktu: 1098

Fa Whey Protein 908 g

New product

FA Whey Protein 908g

Zamiast zamiast 89,00 zł

69,00 złbrutto

-20,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Ostatnie egzemplarze!

  • Vanilia Orange

Dodaj Odejmij

Opis
- 20 gramów białka w porcji
- Dodatkowe enzymy trawienne
- Produkt może być stosowany przez wegan
- Świetny smak

Białko jest jednym z najważniejszych suplementów dla wszystkich sportowców, jednak szczególne znaczenie ma dla osób stosujących długofalowy, intensywny trening wytrzymałościowy. Jest niezbędne przy
zwiększaniu masy i kształtowaniu mięśni. Białko jest produktem niezbędnym do wzrostu i rozwoju.

Białko serwatkowe oferuje wszystkie korzyści zawarte w białkach pochodzących z nabiału, jednak
nie zawiera laktozy i cholesterolu. Może też być stosowane przez sportowców będących na diecie wegańskiej. Białko serwatkowe posiada też wyższy w porównaniu z innymi białkami nabiałowymi poziom kwasu glutaminowego.

FA Whey Proteinzostało wzmocnione enzymami trawiennymi gwarantującymi optymalną przyswajalność składników odżywczych i eliminującymi problemy z układem pokarmowym.
Fitness Authority wykorzystuje tylko najwyższej jakości koncentrat białka serwatkowego. Ze względu na wysoką zawartość kwasu glutaminowego/glutaminy, obserwuje się coraz większe zainteresowanie białkiem serwatkowym. W okresach przeciążenia fizycznego, zapasy glutaminy w organizmie są wyczerpywane i muszą być uzupełniane poprzez suplementację. Ciężarowcy i kulturyści zdają sobie sprawę z tego, że glutamina jest kluczowa dla rozwoju mięśni ponieważ odpowiada za transport tlenku azoty w organizmie. Każdy, kto uprawia sporty siłowe wie, jak ważny jest dodatni bilans azotowy, gdy zachodzi potrzeba rozbudowy masy mięśniowej.

Glutamina jest też doskonałym antykatabolikiem zapobiegającym niszczeniu mięśni oraz zmniejszającym ich bolesność. Pomaga ona organizmowi wydzielać hormon wzrostu co przekłada się na zwiększenie wydzielania IGF-1 (insulinopodobnego czynnika wzrostu 1). Hormon ten pomaga przy
redukcji wagi, zwiększa sucha masę mięśniową oraz gęstość kości. Pomaga też zmniejszyć ból w mięśniach wywołany obecnością kwasu mlekowego poprzez zwiększanie poziomu dwuwęglanów rozpuszczonych w plazmie, co pozwala z kolei dłużej trenować.


Dawkowanie:


Zmieszaj 1-2 dawki (1-2 miarki) WHEY PROTEIN z 240-480 ml (8-16 fl oz) zimnej wody.
Pierwszą porcję wypij natychmiast po przebudzeniu, drugą natychmiast po treningu lub gdy będziesz potrzebować dodatkowej dawki białka.


Składniki:

Porcja1 miarka (32g)
Ilość porcji w opakowaniu28
Opakowanie908 g
SKŁADNIKI AKTYWNEWheyProtein
Zawartość jednej porcjizaw:
Wartość energetyczna125 kcal

Białko

19,8 g

Węglowodany

5,8 g
- w tym

cukry

5,4 g

Błonnik

0,5 g

Tłuszcze

2,4 g
- w tym

tłuszcze nasycone

1,7 g

Sód

0,096 g

Wapń

160 mg

Fosfor

128 mg

Więcej informacji

FormaProszek
Odżywki BiałkoweKoncentraty - WPC

Napisz swoją opinię

FA Whey Protein 908g

FA Whey Protein 908g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: