BETTERYOU Magnesium Oil Original Pure Mineral Spray 15mlKod produktu: 96080429

BETTERYOU Magnesium Oil Original Pure Mineral Spray 100ml

New product

BETTERYOU Magnesium Oil Original Pure Mineral Spray 15ml

Zamiast zamiast 29,99 zł

19,99 złbrutto

-10,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Dodaj Odejmij

Opis


Właściwości BETTERYOU Magnesium Oil Original Pure Mineral Spray 15ml:

  • 10 rozpyleń dostarcza 200mg (57% ZDS) magnezu

  • Wysokie stężenie składnika aktywnego

  • Wspiera regenerację mięśni

  • Stosowanie miejscowe doskonale zwalcza sztywność mięśni

  • Poprawia wchłanianie wapnia

  • Naturalne źródła składników

  • Produkt wolny od zanieczyszczeń

  • Produkt wolny od metali ciężkich
Magnesium Oil Original Pure Mineral Spray 15ml od BetterYou - czysty chlorek magnezu w formie sprayu wspomagający regenerację mięśni!

BetterYou Magnesium Oil Original Pure Mineral Spray to nasz najmocniejszy i najczystszy spray magnezowy, skomponowany z myślą o najefektywniejszej odbudowie uszczuplonych zapasów magnezu w organizmie. Prosta, skuteczna i udowodniona licznymi badanami naukowymi metoda suplementacji magnezem. BetterYou Magnesium Oil Original Pure Mineral Spray to wysoko stężony chlorek magnezu z pradawnych, zlokalizowanych na dnie morskim pokładów. Chlorek magnezu to jedna z najlepszych form tego minerału w suplementacji. Przeznaczony do stosowania miejscowego. BetterYou Magnesium Oil Original Pure Mineral Spray zapewnia natychmiastową wchłanialność, bezpośrednio po wmasowaniu w skórę. Suplement wspiera naturalne rozluźnienie i poprawia ogólne samopoczucie.


Znaczenie magnezu

Jest to kluczowy mikroelement, szczególnie istotny dla sportowców i osób prowadzących aktywny tryb życia. Potężne ilości tego minerału tracimy z potem, a także poprzez przyspieszone przemiany metaboliczne w trakcie intensywnych ćwiczeń fizycznych.


Dawkowanie Magnesium Oil Original Pure Mineral Spray BetterYou 15ml:

Psiknij 5-10 razy bezpośrednio na ciało i wmasuj. W celu maksymalizacji efektu stosować bezpośrednio po kąpieli. Rozgrzana skóra najlepiej wchłania substancje aktywne. Nakładaj na dowolne części ciała, pamiętając o unikaniu miejsc delikatnych i drażliwych, np. oczu. Szczególnie dobre miejsca do nałożenia suplementu to stawy i mięśnie. W razie potrzeby wetrzeć kolejną porcję. 10 rozpyleń dostarcza 200mg (57% ZDS) pierwiastkowego magnezu o optymalnej wchłanialności. Rekomendujemy stosowanie połowy porcji w przypadku dzieci, jako że ich dzienne zapotrzebowanie na magnez jest niższe. Po otwarciu przechowuj w temperaturze pokojowej, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Trzymaj poza zasięgiem dzieci. Uwaga! Produkt wyłącznie do stosowania zewnętrznego. Unikaj kontaktu z oczami. Unikaj wcierania w uszkodzoną skórę i miejsca wrażliwe. Nie przekraczaj zalecanej dawki. Suplementy diety nie mogą zastępować zdrowej, zbilansowanej diety. Przy początkowych aplikacjach, możesz doświadczyć delikatnego uczucia swędzenia. Może być to objaw niskiego poziomu magnezu i bardzo szybkiej jego absorpcji przez pory skórne. Wraz z kolejnymi stosowaniami objawy ustąpią, a poziom magnezu ulegnie podwyższeniu. Po wmasowaniu możesz przetrzeć skórę ręcznikiem. Brak przeciwwskazań do stosowania z innymi suplementami i lekami. Magnesium Oil Original Pure Mineral Spray może być odpowiedniejszym wyborem dla osób z bardzo wrażliwą skórą, w tym dzieci.


Składniki Magnesium Oil Original Pure Mineral Spray BetterYou 15ml:

Wielkość opakowania: 15ml

Zawartość w 15ml%RWS
skoncentrowana formuła - sześciowodzian chlorku magnezu Zechstein Inside® (woda, sześciowodzian chlorku magnezu - 31% koncentracji)*

*RWS – referencyjna wartość spożycia

Więcej informacji

Forma Spray
Kategoria Magnezy

Napisz swoją opinię

BETTERYOU Magnesium Oil Original Pure Mineral Spray 15ml

BETTERYOU Magnesium Oil Original Pure Mineral Spray 15ml

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: