BIOGENIX Creatine Mono Microform 120capsKod produktu: 5901330029189

Biogenix Creatine monohydrate 120kap

New product

BIOGENIX Creatine Mono Microform 120caps

Zamiast zamiast 36,65 zł

32,98 złbrutto

-10%

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Dodaj Odejmij

Opis

BIOGENIX Creatine Mono Microform 120caps


Monohydrat kreatyny - prekursor fosfokreatyny - jest jednym z najskuteczniejszych, dozwolonych środków anabolicznych i ergogenicznych, jednocześnie najszerzej i najdokładniej przebadanym. Aby aminokwasy mogły łączyć się w struktury białek, a białka kurczliwe - rozkurczać przed kolejnym skurczem, muszą ulec procesowi aktywacji (fosforylacji) przez bogatoenergetyczne rodniki fosforanowe. Rodniki fosforanowe generowane są w mitochondriach, w efekcie spalania składników pokarmowych, zaś działają anabolicznie w rybosomach, a ergogenicznie - we włóknach mięśniowych. W skali komórki, droga z mitochondriów do rybosomów i włókien jest bardzo daleka, szczególnie dla rodników fosforanowych, które nie posiadają zdolności samodzielnego przemieszczania się w obrębie cytoplazmy komórkowej. To właśnie fosfokreatyna jest ich magazynem, transporterem i dystrybutorem - przenosi je z mitochondriów do procesów anabolicznych, w rybosomach i ergogenicznych, w białkach kurczliwych.

W warunkach fizjologicznych, kreatyna powstaje w wątrobie, skąd za pośrednictwem mechanizmów transportowych przenoszona jest do komórek mięśniowych, gdzie ostatecznie ulega przemianie do fosfokreatyny. Egzogenna (zewnętrzna) kreatyna z suplementu relatywnie słabo rozprzestrzenia się w organizmie i przedostaje do mięśni, w dużej mierze dla tego, iż słabo rozpuszcza się w wodzie. Słaba rozpuszczalność skutkuje słabym wchłanianiem, gdyż organizm może przyswoić z przewodu pokarmowego jedynie to, co uprzednio zostało rozpuszczone i przyjęło postać roztworu.
Aby poprawić rozpuszczalność kreatyny, a tym samym jej przyswajalność, opracowano technologię subtelnego rozdrabniania kryształów monohydratu kreatyny - mikronizację. Im większe rozdrobnienie, tym większa powierzchnia kontaktu z rozpuszczalnikiem, większa rozpuszczalność, pełniejsze wchłanianie i sprawniejsza dystrybucja do tkanek.

Stopień rozdrobnienia mianowany jest numerem oczek sita (ang. - mesh), przez które filtrowana jest mikronizowana substancja. Im większa liczba mesh, tym większy stopień rozdrobnienia, czyli subtelniejszy mikronizat.

Takiej kreatyny dotąd nie było!!!... BIOGENIX Creatine MICROFORM to najczystsza postać monohydratu kreatyny o optymalnym stopniu mikronizacji - 200 mesh!!!...

Preparat przeznaczony dla osób dorosłych, aktywnych fizycznie i sportowców wyczynowych, dążących do szybkiego rozwoju masy, siły i wytrzymałości mięśniowej.


Składniki BIOGENIX Creatine Mono Microform 120caps:

Mikronizowany monohydrat kreatyny, stearynian magnezu – substancja przeciwzbrylająca, kapsułka (żelatyna- składnik otoczki, barwniki: E171, E110, E124 może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci).

Wartość odżywcza1 kapsułka2 kapsułkina 100g
Wartość energetyczna3,3 kJ / 0,8 kcal6,7 kJ / 1,6 kcal244,1 kJ / 58,4 kcal

Białko

0,2 g0,4 g14,6 g

Węglowodany

0 g0 g0 g

Tłuszcz

0 g0 g0 g

Monohydrat kreatyny

1200 mg2,4 g87,6 gZastosowanie:

Preparat przeznaczony dla osób dorosłych, aktywnych fizycznie i sportowców wyczynowych.


Dawkowanie BIOGENIX Creatine Mono Microform 120caps :

2 kapsułki dziennie po treningu lub o podobnej porze w dni nietreningowe. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Więcej informacji

Forma Kapsułki

Napisz swoją opinię

BIOGENIX Creatine Mono Microform 120caps

BIOGENIX Creatine Mono Microform 120caps

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: