BIOGENIX Mono Powder 200gKod produktu: 4455

BIOGENIX Mono Powder 200g

New product

BIOGENIX Mono Powder 200g

Zamiast zamiast 29,00 zł

26,10 złbrutto

-10%

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Ostatnie egzemplarze!

  • Natural

Dodaj Odejmij

Opis

BIOGENIX Mono Powder 200g

Monohydrat kreatyny - prekursor fosfokreatyny - jest jednym z najskuteczniejszych, dozwolonych środków anabolicznych i ergogenicznych, jednocześnie najszerzej i najdokładniej przebadanym. Aby aminokwasy mogły łączyć się w struktury białek, a białka kurczliwe - rozkurczać przed kolejnym skurczem, muszą ulec procesowi aktywacji (fosforylacji) przez bogatoenergetyczne rodniki fosforanowe. Rodniki fosforanowe generowane są w mitochondriach, w efekcie spalania składników pokarmowych, zaś działają anabolicznie w rybosomach, a ergogenicznie - we włóknach mięśniowych. W skali komórki, droga z mitochondriów do rybosomów i włókien jest bardzo daleka, szczególnie dla rodników fosforanowych, które nie posiadają zdolności samodzielnego przemieszczania się w obrębie cytoplazmy komórkowej. To właśnie fosfokreatyna jest ich magazynem, transporterem i dystrybutorem - przenosi je z mitochondriów do procesów anabolicznych, w rybosomach i ergogenicznych, w białkach kurczliwych.


W warunkach fizjologicznych, kreatyna powstaje w wątrobie, skąd za pośrednictwem mechanizmów transportowych przenoszona jest do komórek mięśniowych, gdzie ostatecznie ulega przemianie do fosfokreatyny. Egzogenna (zewnętrzna) kreatyna z suplementu relatywnie słabo rozprzestrzenia się w organizmie i przedostaje do mięśni, w dużej mierze dla tego, iż słabo rozpuszcza się w wodzie. Słaba rozpuszczalność skutkuje słabym wchłanianiem, gdyż organizm może przyswoić z przewodu pokarmowego jedynie to, co uprzednio zostało rozpuszczone i przyjęło postać roztworu. Aby poprawić rozpuszczalność kreatyny, a tym samym jej przyswajalność, opracowano technologię subtelnego rozdrabniania kryształów monohydratu kreatyny - mikronizację. Im większe rozdrobnienie, tym większa powierzchnia kontaktu z rozpuszczalnikiem, większa rozpuszczalność, pełniejsze wchłanianie i sprawniejsza dystrybucja do tkanek.


Stopień rozdrobnienia mianowany jest numerem oczek sita (ang. - mesh), przez które filtrowana jest mikronizowana substancja. Im większa liczba mesh, tym większy stopień rozdrobnienia, czyli subtelniejszy mikronizat.


Takiej kreatyny dotąd nie było!!!... BIOGENIX Creatine MICROFORM to najczystsza postać monohydratu kreatyny o optymalnym stopniu mikronizacji - 200 mesh!!!...


Preparat przeznaczony dla osób dorosłych, aktywnych fizycznie i sportowców wyczynowych, dążących do szybkiego rozwoju masy, siły i wytrzymałości mięśniowej.


Składniki BIOGENIX Mono Powder 200g :

97% mikronizowany monohydrat kreatyny, tlenek magnezu.

Wartość energetycznaNa porcję (3,4 g)W 100 g
Energia52 kJ/ 12 kcal1518 kJ/ 363 kcal
Tłuszczw tym

kwasy tłuszczowe nasycone

0 g
0 g
0 g
0 g
Węglowodanyw tym

cukry

0 g
0 g
0 g
0 g

Białko

0 g0 g

Sól

0 g0,12 g

Magnez

56 mg (15%*)1650 mg (440%*)
Monohydrat kreatynyw tym

kreatyna

3,4 g
3 g
97 g
85 gZastosowanie:

Przeznaczenie: preparat przeznaczony dla dorosłych osób aktywnych fizycznie.


Dawkowanie BIOGENIX Mono Powder 200g :

Zalecana dzienna porcja: 3,4 g proszku (1 ½ miarki) dziennie przed treningiem lub po treningu, a w dni bez treningu 3,4 g proszku (1 ½ miarki) o dowolnej porze w ciągu dnia.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Więcej informacji

Forma Proszek
Kreatyny Monohydrate

Napisz swoją opinię

BIOGENIX Mono Powder 200g

BIOGENIX Mono Powder 200g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: