UNIVERSAL Creatine 500gKod produktu: 039442047014

UNIVERSAL CREATINE 5OOg KREATYNA CREAPURE

New product

UNIVERSAL Creatine 500g

Zamiast zamiast 65,00 zł

49,99 złbrutto

-15,01 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Dodaj Odejmij

Opis

Właściwości UNIVERSAL Creatine 500g:

  • Najwyższej jakości kreatyna mikrorozdrobniona

  • Wpływa na procesy energetyczne zachodzące w komórkach

  • Znaczny wzrost wytrzymałości

  • Potęguje wzrost siły, oraz beztłuszczowej masy ciałaCreatine od Universal - najczystszy monohydrat kreatyny wpływający na siłę mięśni!

UNIVERSAL Creatine to najczystszy monohydrat - połączenie silnej substancji anabolicznej (kreatyny) z cząsteczkami wody. Kreatyna jest substancją najlepiej poznaną i przebadaną, o udokumentowanym wpływie na siłę mięśni, zwiększa wydolność w następujących po sobie krótkich, wyjątkowo intensywnych ćwiczeniach. Firma Universal oferuje tę substancję w formie proszku, bez dodatkowych zbędnych substancji. Wybierając ten produkt masz gwarancję jego czystości, jakości i faktycznego działania. Środek polecany jest osobom aktywnym fizycznie, uprawiających dyscypliny siłowe i wytrzymałościowe.ATP(trifosforan adenozyny) jest Źródłem energii dla wszystkich skurczów mięśni (budowanie mięśni). Energia jest wytwarzana, gdy ATP uwalnia swoje GRUPY fosforanowe (ATP staje się wówczas ADP). Kreatyna zwraca fosforan z powrotem do ADP, powodując odnowienie ATP i tym samym przywracając zasoby ATP. Dzięki temu jesteś w stanie ćwiczyć ciężej, dłużej i bardziej efektywnie. Stosowanie kreatyny może zwiększyć Twoją siłę i osiągi. Może pomóc w budowaniu masy beztłuszczowej poprzez powiększanie wielkości i uwadnianie komórek mięśniowych, tym samym tworząc niezbędne środowisko anaboliczne do wzrostu.Dawkowanie Universal Creatine:

Dla uzyskania jednej porcji napoju, wymieszać jedną łyżeczkę do herbaty (5 g) kreatyny z sokiem owocowym lub wodą (nie stosować mleka). Należy stosować 10 g dziennie. Po 6 tygodniach należy zastosować 4-tygodniową przerwę.


Składniki Universal Creatine:


Wielkość opakowania: 500g
Wielkość porcji: 5g
Ilość porcji w opakowaniu: 100

ZawartośćW porcji 5g

Creatine Monohydrate

5 g

Więcej informacji

Forma Proszek
Kreatyny Monohydrate

Napisz swoją opinię

UNIVERSAL Creatine 500g

UNIVERSAL Creatine 500g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: