UNS TCM X3 500gKod produktu: 3791

UNS TCM X3 500g

New product

UNS TCM X3 500g

Zamiast zamiast 85,00 zł

75,00 złbrutto

-10,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Ostatnie egzemplarze!

  • Apple

Dodaj Odejmij

Opis


UNS TCM x3
jest specjalistycznym preparatem opartym na działaniu jabłczanu tri-kreatyny. Taka forma biochemiczna umożliwia znaczne zwiększenie stabilności i biodostępności, w porównaniu w popularnym monohydratem kreatyny.Główne zalety produktu:

- zwiększa objętość włókien mięśniowych,
- poprawia siłę, szybkość i wytrzymałość,
- wysoka biodostępność,
- 5000 mg jabłczanu kreatyny w 1 porcji,UNS TCM x3 stanowi doskonały wybór jeśli zależy Ci na uzyskaniu idealnej, umięśnionej sylwetki. Wspomaga jednoczesną poprawę wszystkich cech motorycznych zawodnika, tj.: siłę, masę mięśniową, szybkość i wytrzymałość. Jest wykorzystywany przez organizm do wytworzenia większej ilości cząsteczek wysokoenergetycznego ATP, dostępnego jako paliwo dla pracujących mięśni.

Forma jabłaczanu stymuluje wydzielanie insuliny, przez co wspomaga sprawny transport oraz pobieranie kreatyny przez komórki mięśniowe. UNS TCM x3 charakteryzuje dużo lepsza rozpuszczalność w wodzie, w porównaniu do tradycyjnego monohydratu, co ma ogromne znaczenie dla skutecznego wchłaniania tej substancji przez organizm z przewodu pokarmowego.


Dawkowanie:


Jedną porcję (6 g = 1 płaska miarka) rozpuścić w 200 ml wody. Stosować raz dziennie. Przed treningiem.


Składniki:


Ingredient / Składnik / ZutatContent per daily portion (6 g) /Zawartość w dziennej porcji (6 g) /Gehalt in einer Tagesdosis (6 g)

Jabłczan kreatyny

5000 mg

Więcej informacji

Forma Proszek
Kreatyny Jabłczan Kreatyny

Napisz swoją opinię

UNS TCM X3 500g

UNS TCM X3 500g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: