Producenci

Newsletter

Powiększ do pełnego rozmiaru

Real Pharm Size Grow 675g

Kreatyny

Dostępny

119,00 zł

Obniżka!

-10,00 zł

129,00 zł

Blueberry
Strawberry Watermelon
Lychee

Dodaj Odejmij

Ostatnie egzemplarze!

Dodaj do listy życzeń


Real Pharm Size Grow
to suplement diety stworzony z myślą o osobach chcących zwiększyć siłę i czystą masę mięśniową.

Produkt to wysokiej klasy stack kreatynowy, łączący w sobie najbardziej cenione formy kreatyny. Producent w jednym produkcie oferuje Państwu azotan, chlorowodorek, magnezowy chelat, jabłczan oraz ester etylowy kreatyny, wsparty dodatkowo betainą bezwodną, l-tyrozyną, beta alaniną, cytruliną oraz kwasem alfa-liponowym.

Size Grow to prawdziwa światowa czołówka jeśli chodzi o kompozycję zaawansowanych form kreatyny, która w każdym organizmie jest nośnikiem energii w komórkach mięśniowych. Produkt został pozbawiony węglowodanów, które byłyby zbędnym wypełniaczem, ale jednocześnie, do czego przyzwyczaiła nas już marka Real Pharm,  dostępny jest w unikalnych smakach

Poza funkcją opisaną powyżej
Size Grow zwiększa tempo syntezy protein, na co wpływ ma zwiększona ilość wody w komórkach, a przede wszystkim hamuje katabolizm. Zawarte w produkcie składniki mają również właściwości antyoksydacyjne, pozwalające niszczyć niekorzystne dla zdrowia wolne rodniki.

Stosowanie stacku keratynowego wiąże się ze wzmożeniem ochrony układu krwionośnego, kontrolując poziom cholesterolu i tworząc ochronę przed negatywnymi skutkami stresu

Real Pharm Size Grow doskonale zatem nadaje się dla osób mających problem ze skupieniem i brakiem energii podczas treningu, które jak powszechnie wiadomo są ważnymi czynnikami mającymi wpływ na efektywność przeprowadzanej sesji treningowej.

GROW SIZE to suplement diety w proszku, przeznaczony zarówno dla profesjonalnych sportowców jak i osób amatorsko uprawiających sport. Suplement diety GROW SIZE to wysokiej jakości produkt który uzupełnia dietę sportowców między innymi w kreatynę oraz aminokwasy. Kreatyna tworzy się w trakcie przemiany materii, występuje głównie w mięśniach i ścięgnach. Kreatyna zawarta w produkcie zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 3 g kreatyny dziennie.

Dawkowanie:

Spożywać 1 porcję produktu (13,5 g) raz dziennie. Nie przekraczać maksymalnej ilości 1 porcji do spożycia dziennie. Miarka załączona do opakowania. Produkt przeznaczony dla osób  dorosłych i zdrowych. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. UWAGI:Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Składniki:

L-tauryna, aromat, betaina bezwodna, magnezowy chelat kreatyny, jabłczan kreatyny, monohydrat kreatyny, chlorowodorek kreatyny, ester etylowy kreatyny, beta alanina, cytrulina, regulator kwasowości – kwas cytrynowy, L-tyrozyna, substancja słodząca – sukraloza, barwnik (beta karoten dla smaku lemon, ananas, melon, mango; koncentrat czerwonego buraka i czerwień koszelinowa dla smaku truskawka, poziomka, arbuz; zieleń pistacjowa dla smaku mojito, kiwi, kaktus; żółcień pomarańczowa dla smaku pomarańcza).

E110 (żółcień pomarańczowa) – może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Składniki aktywnew porcji 13,5 g
magnezowy chelat kreatyny1000 mg

jabłczan kreatyny

1000 mg

monohydrat kreatyny

1000 mg

chlorowodorek kreatyny

1000 mg

ester etylowy kreatyny

1000 mg

betaina bezwodna

1500 mg

L-tauryna

2000 mg

L-tyrozyna

500 mg

beta alanina

1000 mg

cytrulina

1000 mg

  • Forma Proszek
  • Kreatyny Stak Kreatynowy

Napisz swoją opinię

Real Pharm Size Grow 675g

Real Pharm Size Grow 675g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

top