Producenci

Newsletter

Powiększ do pełnego rozmiaru

PREMIUM NUTRITION Crea Stack 300g

Kreatyny

Brak na stanie

49,00 zł

Obniżka!

-16,00 zł

65,00 zł

Dodaj do listy życzeń

 • PRZEMYŚLANY SKŁAD I WYSOKA SKUTECZNOŚĆ

 • TYLKO NAJLEPSZE FORMY KREATYNY

 • WYSOKI POTENCJAŁ ANABOLICZNY

 • ZAPEWNIA LEPSZE REZULTATY W POSTACI PRZYROSTU MASY MIĘŚNIOWEJ

 • PRZYCZYNIA SIĘ DO POPRAWY SIŁY FIZYCZNEJ


  PREMIUM NUTRITION CREA STACK to innowacyjny stack kreatynowy, w którego składzie najdziesz jedynie najskuteczniejsze formy kreatyny. Niezwykła siła anaboliczna i bezpieczeństwo stosowania – kreatyna jest w sporcie znana już od koło 25 lat! Produkt polecany jest szczególnie sportowcom oraz osobom aktywnym fizycznie na poziomie amatorski ale pragnącym zmaksymalizować efekty swoich mozolnych treningów.

  Kreatyna jest niebiałkowym aminokwasem, który w ciągu ostatnich 25 lat był wielokrotnie badany zarówno pod kątem szkodliwości jak i realnego wpływu na szybkość przyrostów masy mięśniowej oraz siły. W żadnym z prowadzonych badań nie stwierdzono negatywnego wpływu na zdrowie, nawet podczas dłuższej suplementacji. Udowodniono natomiast, że korzyści idące za suplementacją kreatyny w sporcie są niezwykle duże i realnie zwiększają wyniki sportowe. Kreatyna jest z powodzeniem stosowana w wielu sportach – nie tylko w kulturystyce. Warto o tym pamiętać by nie ograniczyć sobie możliwości wsparcia organizmu.

  Zaawansowana formuła
  PREMIUM NUTRITION CREA STACK jest wynikiem doświadczenia w suplementacji sportowej w oparciu o badania naukowe. W każdej porcji znajdziesz aż 5 skutecznych form kreatyny: chlorowodorek kreatyny, alfaketoglutaran kratyny, ester etylowy kreatyny, monohydrat kreatyny i jabłczan dikreatyny. Każda z form chemicznych oddziałuje na organizm na trochę innej drodze co pozwala na suplementację po różnym kątem. Dodatkowo organizm skorzysta na przyłączonych do kreatyny cząsteczek (np. kwasu jabłkowego, argininy) wykorzystując je w naturalnych reakcjach organizmu.

  JEŻELI CENISZ SOBIE SKUTECZNOŚĆ, ZASTOSUJ PREMIUM NUTRITION CREA STACK – JUŻ NIGDY NIE SIĘGNIESZ PO INNY PRODUKT!


  Dawkowanie:

  Zmieszać 1 miarkę proszku (5,6 g) z 300 ml wody. Dzień Treningowy: Wypić przed treningiem. Dzień Nietreningowy:Porcja w okolicy śniadania.


  Składniki:

SKŁADNIKI AKTYWNE:Premium Crea Stack
Porcja:5,6g
Ilość porcji w opakowaniu:53
Opakowanie:300g
Zawartość:w porcji:zaw:% ZDS*
MIX kreatyn5 g

Chlorowodorek kreatyny

1000mg
Kreatyny AKG1000mg
Ester etylowy kreatyny1000mg

Monohydrat kreatyny

1000mg
Jabłczan dikreatyny1000mg
Składniki: Mieszanka keratynowa (chlorowodorek kreatyny, alfaketoglutaran kreatyny (AKG), ester etylowy kreatyny, monohydrat kreatyny, jabłczan dikreatyny), aromaty,

regulator kwasowości

(kwas cytrynowy), substancja słodząca (sukraloza), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), barwnik (beta-karoten).

* % Zalecanego dziennego spożycia

 • Forma Proszek
 • Kreatyny Stak Kreatynowy

Napisz swoją opinię

PREMIUM NUTRITION Crea Stack 300g

PREMIUM NUTRITION Crea Stack 300g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

top