Biotech USA 100% Creatine Monohydrate 500gKod produktu: 5999076204281

Biotech USA 100% Creatine Monohydrate 500g

New product

Biotech USA 100% Creatine Monohydrate 500g

Zamiast zamiast 50,90 zł

40,90 złbrutto

-10,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Dodaj Odejmij

Opis

Właściwości Biotech USA 100% Creatine Monohydrate 500g:

  • W PEŁNI LEGALNY ANABOLIK

  • NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

  • PRZYŚPIESZA REGENERACJĘ


BioTech 100% Creatine Monohydrate jest idealnym wyborem dla osób uprawiających sporty siłowe, wytrzymałościowe oraz szybkościowe. Poprawisz dzięki niemu znacznie swoje przyrosty oraz efekty sportowe. Kreatyna jest preparatem stosowanym przez światowej sławy kulturystów na całym świecie – nie bez powodu, bowiem jest prawdziwie skuteczna i legalna. 100% Creatine Monohydrate to suplement o farmaceutycznej czystości, dzięki czemu możesz być pewien najwyższej jakości produktu.

BioTech Creatine Monohydrate, to najwyższej jakości mikrorozdrobniony, absolutnie czysty i wolny od wszelkich zanieczyszczeń, Monohydrat kreatyny.

Mikronizowany Monowodzian Kreatyny- Kreatyna wpływa na szereg czynników dotyczących naszego organizmu:

- Bierze udział w transporcie i odbudowie ATP – ATP pełni funkcję nośnika energii w naszym organizmie, bez niego przebieg większości reakcji, poczynając od prostych syntez po skurcz mięśnia, byłby niemożliwy. Kreatyna dzięki umiejętności wiązania grup fosforanowych (przemienia się wtedy w Fosfokreatynę) uczestniczy, we wspomnianych, transporcie i odbudowie ATP.
- Zwiększa tempo syntezy protein – dzięki zwiększeniu ilości wody zatrzymywanej w komórkach mięśniowych przyczynia się do powstania bardziej anabolicznego (sprzyjającego wzrostowi) środowiska.
- Hamuje katabolizm – dzięki swoim zdolnościom buforującym pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu pH w mięśniach. Jest to o tyle istotne, że większość enzymów, odpowiedzialnych za rozpad tkanki mięśniowej, może działać tylko w bardzo kwaśnym środowisku.
- Wykazuje właściwości antyoksydacyjne – pomaga zwalczyć, niebezpieczne dla zdrowia, wolne rodniki. Dodatkowo zapobiega szeregowi szkodliwych efektów powstających z powodu utleniania podczaswysiłkowego.
- Pomaga chronić serce – zarówno w sposób bezpośredni, ponieważ w sercu znajduje się duże stężenie kreatyny, jak i pośrednio poprzez regulowanie poziomu cholesterolu i ochronę przed skutkami nadmiernego stresu.

Dawkowanie Biotech USA 100% Creatine Monohydrate 500g :

Jedna porcja (5 gram) bezpośrednio po przebudzeniu, druga (5 gram) bezpośrednio po treningu.


Składniki Biotech USA 100% Creatine Monohydrate 500g :

Wielkość opakowania: 500g
Wielkość porcji: 3,4g
Ilość porcji w opakowaniu: 147

ZawartośćW porcji 3,4g

Mikronizowany monohydrat kreatyny

3,4g
W tym

kreatyna

3g

* % Zalecanego dziennego spożycia

Więcej informacji

Forma Proszek
Kreatyny Monohydrate

Napisz swoją opinię

Biotech USA 100% Creatine Monohydrate 500g

Biotech USA 100% Creatine Monohydrate 500g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: