Producenci

Newsletter

Powiększ do pełnego rozmiaru

Real Pharm Creatine 500g

Kreatyny

Dostępny

59,00 zł

Obniżka!

-20,00 zł

79,00 zł

Natural

Dodaj Odejmij

Ostatnie egzemplarze!

Dodaj do listy życzeń

Creatine Real Pharm 500g to najwyższej jakości monohydrat kreatyny, zawierający w 100%-ach najbardziej przyswajalną formę kreatyny. Jest ona bardzo ważnym źródłem energii dla osób uprawiających sport prowadzącym do skurczów mięśniowych. Produkt gwarantuje zwiększenie siły oraz dynamiki, a także przyczynia się pośrednio do budowania beztłuszczowej masy ciała.


Creatine Real Pharm 500g pozwala na zwiększenie intensywności i objętości treningów. Nawadnia i powiększa komórki mięśniowe tworząc im odpowiednie środowisko do wzrostu anabolicznego, dodatkowo korzystnie wpływając na samopoczucie i regenerację całego organizmu.


Dawkowanie:

Raz dziennie spożyć 1 porcję produktu wymieszaną z 200 ml wody lub soku. Nie przekraczać maksymalnej 1 porcji produktu do spożycia dziennie. UWAGI: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt przeznaczony dla dorosłych i zdrowych osób. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące.


Składniki:

monohydrat kreatyny, L-tauryna.

Składniki aktywne1 porcja(5 g)%ZDS

monohydrat kreatyny

w tym:kreatyna
4950 mg4356 mg**

L-tauryna

50 mg**

%ZDS – Zalecane Dzienne Spożycie, ** – brak ustalonej normy ZDS.

  • Forma Proszek
  • Kreatyny Monohydrate

Napisz swoją opinię

Real Pharm Creatine 500g

Real Pharm Creatine 500g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

top