SportDefinition Creation 485gKod produktu: 2515

SportDefinition Creation 485g

New product

SportDefinition Creation 485g

Zamiast zamiast 109,00 zł

89,00 złbrutto

-20,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Ostatnie egzemplarze!

  • Grapefruit Mint

Dodaj Odejmij

Opis

Właściwości SportDefinition Creation 485g:

  • Zaawansowany stack kreatynowy

  • Zawiera jedynie najlepsze formy chemiczne kreatyny

  • Niezwykle anaboliczny produkt

  • W pełni legalny oraz bezpieczny

  • Zapewnia niespodziewane przyrosty masy mięśniowej oraz siły

  • Idealny produkt na udany cykl treningowy
Creation 485g od Sport Definition – zaawansowany stack kreatynowy na rozbudowę masy mięśniowej oraz wytrzymałość!

Sport Definition Creation jest suplementem diety najwyższej jakości. Zawiera tylko i wyłącznie skuteczne substancje aktywne, bez zbędnych wypełniaczy i dodatków! Jest to stack kreatynowy, w którym znajdziesz 4 skuteczne i silnie anaboliczne formy kreatyny, solidną dawkę beta alaniny oraz tauryny. Dzięki takiemu połączeniu Twój organizm będzie w stanie wznieść się na wyżyny swoich możliwości już po krótkim okresie suplementacji. Kreatyna jest znana od przeszło 20 lat i jest z powodzeniem stosowana w niemal każdym rodzaju sportu. Aktualnie należy ona do najsilniejszych anabolików, który w dodatku jest w pełni legalny.


Sport Definition Creation nie jest produktem o przypadkowym składzie, powstał specjalnie z myślą o profesjonalnym wsparciu sportowców w ich walce o jak najlepsze rezultaty. Znajdująca się w składzie beta alanina jest bardzo ciekawym dodatkiem do kreatyny, dzięki któremu cykl będzie skutkował znacznie lepszymi efektami niż w standardowych warunkach. Została ona wielokrotnie przebadana zarówno pod kątem skuteczności jak i bezpieczeństwa. Nawet długa suplementacja tym związkiem nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Udowodniono natomiast, że ma ona niesamowity wpływ na wydolność mięśni. Zbadano to między innymi na podstawie osiąganych przez sprinterów czasy – udało się skrócić je nawet o 5-6 sekund! Oczywiście przy zastosowaniu grup placebo dla zachowania należytych warunków eksperymentu. Jej działanie polega na podniesieniu poziomu karnozyny w mięśniach, która odpowiada za utrzymanie równowagi kwasowo-zasadowej, jest swoistym buforem. Każdy skurcz mięśni przyczynia się do zachwiania wspomnianej równowagi, którą utrzymuje właśnie karnozyna – jednak jej zapasy są relatywnie niewielkie i po niedługim czasie dochodzi do ich wyczerpania co skutkuje osłabieniem skurczu mięśni, a to uniemożliwia ich sprawną pracę i kontynuację treningu na 100%. Tak spektakularne wyniki sprawiły, że jest ona idealnym dodatkiem do suplementacji i znakomicie nadaje się do stosowania jednocześnie z kreatyną – i ich połączenie pozwala na osiągnięcie znacznie lepszych efektów!Sposób użycia Creation Sport Definition 485g:

Dzień Treningowy: Zmieszać 2 miarki proszku (9,7g) ze 150 ml wody. Spożywać pół porcji przed treningiem i pół po treningu. Dzień Nietreningowy: Warto przyjąć 1 porcję w okolicach śniadania.

UWAGA!!! Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.


Składniki Creation Sport Definition 485g:

Wielkość opakowania: 485g
Wielkość porcji: 9,7g
Ilość porcji w opakowaniu: 50

Mieszanka kreatynowa (Jabłczan kreatyny, Chlorowodorek kreatyny, Monohydrat kreatyny, Cytrynian kreatyny), aromaty, beta alanina, tauryna, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), substancje słodzące (acesulfam K, sukraloza), barwniki (beta karoten, koszenila). UWAGA: Jednorazowe spożycie beta-alaniny w ilości powyżej 800 mg może powodować mrowienie lub drętwienie.

ZawartośćW porcji 9,7g%RWS
Mieszanka kreatynowa (w tym

kreatyna

)
6000mg (3905mg)-

Jabłczan kreatyny

2250mg-

Chlorowodorek kreatyny

1500mg-

Monohydrat kreatyny

1500mg-

Cytrynian kreatyny

750mg-

Beta-alanina

1500mg-

Tauryna

500mg-

%RWS – referencyjna wartość spożycia

Więcej informacji

Forma Proszek
Kreatyny Stak Kreatynowy

Napisz swoją opinię

SportDefinition Creation 485g

SportDefinition Creation 485g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: