Producenci

Newsletter

Powiększ do pełnego rozmiaru

GEAR Crea Shock 151g

Kreatyny

Brak na stanie

69,00 zł

Dodaj do listy życzeń

- Bez zbędnych węglowodanów
- Wzrost siły i masy mięśniowej
- Polecany wszystkim osobom uprawiającym aktywność fizyczną

Crea Shock to innowacyjny stack kreatynowy, który w jednym produkcie łączy dwie najbardziej popularne i cenione formy kreatyny, czyli azotan i chlorowodorek, wzmocniony opatentowaną beta–alaniną (CarnoSyn®) i dodatkiem ekstraktu z nasion kozieradki pospolitej. Kompletna i zbilansowana formuła, której składniki wpływają na siebie wzajemnie i uzupełniają się w efektywnym działaniu.

Crea Shock to najbardziej doskonała kompozycja zaawansowanych form kreatyny, stosowanych obecnie na świecie w suplementacji sportowców. Nie ma w składzie taniego monohydratu kreatyny i żadnych węglowodanów. Kreatyna w organizmie jest podstawowym nośnikiem energii w komórkach mięśniowych a jej odpowiedni poziom zwiększa zawartość fosfokreatyny, umożliwiając bardzo szybką resyntezę ATP - bezpośredniego źródła energii.

Wszystko to przyczynia się do podniesienia intensywności i wydajności pracy mięśni w czasie intensywnych treningów. Mając na uwadze fakt, że kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych a korzystny efekt jest obserwowany przy spożyciu 3 g kreatyny dziennie kompozycja produktu została tak zbilansowana, aby pokryć to zapotrzebowanie i zapewnić tym samym jej najbardziej efektywne działanie.

Skład produktu został skomponowany tak, aby uwalnianie swobodnych cząsteczek kreatyny było największe zaraz po spożyciu i pokrywało zapotrzebowanie organizmu na ten związek, w stanach jego największego narażenia na katabolizm, czyli po przebudzeniu i zaraz po zakończonym treningu. Użycie tych nowoczesnych form kreatyn gwarantuje osiągnięcie maksymalnie zróżnicowanej kinetyki uwalniania wolnej cząsteczki kreatyny oraz minimalnych strat tej substancji, czyli przemiany do nieaktywnej kreatyniny.

W celu większej skuteczności działania zastosowano i wzbogacono Crea Shock o opatentowaną beta-alaninę (CarnoSyn®) i ekstrakt z kozieradki pospolitej. Działając synergistycznie potrafią bardzo efektywnie wpłynąć na zwiększenie objętości każdego treningu, przyczyniając się do poprawy wyników sportowych, skracając jednocześnie do minimum czas regeneracji potreningowej.

Beta-alanina jako CarnoSyn® to opatentowana cząsteczka beta-alaniny. Beta-alanina odgrywa w organizmie istotną rolę w regulacji ilości obecnej karnozyny – substancji neutralizującej obecność w mięśniach kwasu mlekowego powstałego na skutek intensywnego treningu. Beta-alanina jest wewnątrzkomórkowym buforem, który ma zdolność buforowania jonów wodorowych (stabilizacji pH mięśniowego), których donorem jest wspomniany kwas mlekowy. Jony wodorowe blokują możliwość dalszej pracy mięśni poprzecznie prążkowanych poprzez upośledzenie komunikacji układu nerwowego z tkanką mięśniową, co w konsekwencji prowadzi do załamania procesu efektywnego skurczu mięśniowego. Aminokwasy w naturalnych warunkach występują powszechnie w formie alfa-aminokwasów, ale suplementacja beta-alaniną ze względu na powyższe wydaje się być właściwa i pożądana.

W celu wspierania procesów metabolicznych i energetycznych organizmu
Crea Shock został wzbogacony w witaminę B6, która przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, metabolizmu białek i glikogenu oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.Dawkowanie:


Zmieszać 1 miarkę proszku z 150-200 ml wody.
Wypić jedną porcję przed treningiem i drugą w trakcie lub zaraz po zakończeniu treningu.

Uwagi: Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu.
Produkt może spowodować wzrost masy ciała.
Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży i matki karmiące.
Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu.
Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu.
Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.


Składniki:


Porcja5g
Ilość porcji w opakowaniu30
Opakowanie151g
SKŁADNIKI AKTYWNECrea Shock
Zawartość jednej porcjizaw:

Witamina B6

1 mg

Chlorowodorek kreatyny

2 g
- w tym kreatyny1565 mg
Azotan kreatyny1 g
- w tym kreatyny675 mg
Beta-alanina (jako

CarnoSyn®

)
1 g
Ekstrakt kozieradki pospolitej200 mg  • Forma Proszek
  • Kreatyny Stak Kreatynowy

Napisz swoją opinię

GEAR Crea Shock 151g

GEAR Crea Shock 151g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

top