ACTIVLAB TCM Powder 500gKod produktu: 1828

ACTIVLAB TCM Powder 500g

New product

ACTIVLAB TCM Powder 500g

Zamiast zamiast 64,00 zł

44,99 złbrutto

-19,01 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni
  • Cherry
  • Lemon
  • Kiwi

Dodaj Odejmij

Opis


Tania kreatyna TCM w proszku
. Silny i skuteczny suplement diety przeznaczony dla sportowców. Preparat wspomaga budowę siły i masy mięśniowej, poprawia regenerację mięśni po ciężkim treningu oraz pozwala osiągnąć cele treningowe. Jabłczan kreatyny (tri creatine malate TCM) jest stabilniejszą, a przez to lepiej wykorzystywaną przez organizm, formą kreatyny, która bierze udział w transporcie i odbudowie ATP będącego nośnikiem energii w organizmie, zwiększa tempo syntezy protein – dzięki zwiększeniu ilości wody zatrzymywanej w komórkach mięśniowych. Teraz Activlab proponuje również TCM w postaci proszku.


Anaboliczna odżywka z kreatyną Activlab TCM Powder to produkt przeznaczony dla osób intensywnie ćwiczących, dostarczający kreatynę w postaci jabłczanu. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. TCM Powder jest zalecany przy nadmiernym wysiłku fizycznym w szczególności dla sportowców uprawiających różne dyscypliny sportowe jako wspomaganie treningu rekreacyjnego i wyczynowego. Środek spożywczy TCM Powder (kreatyna tri creatine malate) zaspokajający zapotrzebowanie organizmu przy intensywnym wysiłku fizycznym, zwłaszcza sportowców.Sposób działania i zastosowanie odżywki na mięśnie Activlab TCM Powder:

  • wspiera budowę suchej i twardej masy mięśniowej,

  • zwiększa siłę,

  • zwiększa wytrzymałość,

  • przyśpiesza regenerację potreningową

  • nie powoduje retencji i zatrzymywania wody.W porównaniu do tradycyjnego monohydratu, jabłczan kreatyny TCM Powder cechuje się wyższą przyswajalnością, stabilnością i anaboliczną efektywnością. Jest także lepiej rozpuszczalny w wodzie, co oznacza dużo szybsze wchłonięcie do krwiobiegu i błyskawiczny transport do komórek mięśni, a w konsekwencji znacznie większy przyrost masy mięśniowej. W przeciwieństwie do monohydratu, jabłczan nie ulega szybkiemu rozkładowi, lecz jest gromadzony w organizmie, tworząc pewnego rodzaju magazyn wykorzystywany w momencie zwiększonego zapotrzebowania. Wszystkie te cechy czynią TCM Powder idealnym suplementem dla entuzjastów każdej dyscypliny sportu.


Regularna suplementacja Activlab
TCM Powder oraz odpowiedni trening przyniesie spektakularne przyrosty beztłuszczowej masy ciała. Co więcej, zdobyte kilogramy będą lepszej jakości. Jabłczan kreatyny (tri-creatine-malate) od Activlab to tania kreatyna w proszku, która wspomaga zdolności wysiłkowe takie jak siła i wytrzymałość siłowa, przyśpiesza przyrost beztłuszczowej masy ciała oraz przyśpiesza regenerację powysiłkową.Dawkowanie:

Jednorazową porcję preparatu ‒ 6 g (1 łyżeczka) rozpuścić w 250–300 ml wody przy użyciu szejkera. W zależności od zapotrzebowania stosować 2–3 porcji dziennie. W dni treningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja 30 min. przed treningiem, III porcja bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja pomiędzy posiłkami, III porcja przed


Składniki:

Wartość odżywcza:w 100gw 6g (1 porcja)
Wartość energetyczna0kJ / 0kcal0kJ / 0kcal

Białko

0g0g

Węglowodany

0g0g

Tłuszcze

0g0g

Jabłczan kreatyny

83,4g5g

Więcej informacji

Forma Proszek
Kreatyny Jabłczan Kreatyny

Napisz swoją opinię

ACTIVLAB TCM Powder 500g

ACTIVLAB TCM Powder 500g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: