UNS Glu-Ta 600gKod produktu: 3807

UNS Glu-Ta 600g

New product

UNS Glu-Ta 600g

Zamiast zamiast 85,00 zł

75,00 złbrutto

-10,00 zł

Dostawa: 3 do 6 tygodni

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opis


UNS GLU-TA
jest specjalistycznym suplementem diety, który został zaprojektowany tak, by wspomagać rozbudowę beztłuszczowej masy mięśniowej, działanie antykataboliczne oraz podnieść efektywność treningu u sportowców.


- Potężna dawka aż 8,88 g L- glutaminy i 1,25 g tauryny w porcji,
- zapobiega zjawiskom rozpadu mięśni,
- buduje masę mięśniową,
- wspomaga potreningową regenerację,
- wspiera redukcję tkanki tłuszczowej.


Widoczne w lustrze efekty działania glutaminy wynikają ze zdolności tego aminokwasu do zwiększania objętości włókien mięśniowych. Występuje tam w największej ilości w postaci wolnej, dzięki czemu szybko może uczestniczyć w procesach biosyntezy białek i hamowaniu szkód powodowanych przez enzymy przyczyniające się do rozpadu włókien mięśniowych.

Potwierdzona badaniami skuteczność, w
zwiększaniu poziomu hormonu wzrostu (GH) jest bardzo istotna dla sportowców, gdyż GH należy do najskuteczniejszych hormonów anabolicznych.

Skuteczna regeneracja jest kluczową sprawą w profesjonalnym treningu siłowo-wytrzymałościowym., a glutamina aktywnie uczestniczy w procesach gojenia się ran i mikrouszkodzeń. To działanie, w preparacie UNS GLU-TA, zostało dodatkowo spotęgowane potężną dawką tauryny, aminokwasu siarkowego o właściwościach przeciwutleniających i przeciwzapalnych. Badania naukowe sugerują wpływ ochronny tauryny przed potreningowym uszkodzeniem mięśni, ale także jej zdolność do uruchamiania tłuszczowych rezerw energetycznych, dzięki czemu wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej.


Dawkowanie:

Jedną porcję (2 miarki = 12,5 g) rozpuścić w 250 ml wody. W dni treningowe - 1 porcja po treningu, w dni nietreningowe - 1 porcja przed snem. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.


Składniki:

Ingredient / Składnik / ZutatContent per daily portion (12,5 g) /Zawartość w dziennej porcji (12,5 g) /Gehalt in einer Tagesdosis (12,5 g)

L-glutamine

/ L-glutamina / L-Glutamin
8,88 g
L-tauryna /

L-taurine

/ L-Taurin
1,25 g

Więcej informacji

Forma Proszek
Aminokwasy Glutamina

Napisz swoją opinię

UNS Glu-Ta 600g

UNS Glu-Ta 600g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: