Producenci

Newsletter

Powiększ do pełnego rozmiaru

OSTROVIT N.A.G. 200g Nag

Glutamina

Brak na stanie

59,00 zł

Obniżka!

-10,00 zł

69,00 zł

N-Acetyl-L-Glutamina (Aceglutamid lub NAG) znana jest zagranica jako suplement, który działa przez tworzenie ochronnej osłony na wewnętrznych ściankach żołądka.

 • Zwiększa ilość glikogenu w mięśniach

 • Wspiera produkcje hormonu wzrostu

 • Stabilizuje system immunologiczny


  N-Acetyl-L-Glutamina (Aceglutamid lub NAG) znana jest zagranica jako suplement, który działa przez tworzenie ochronnej osłony na wewnętrznych ściankach żołądka. Jest to możliwe, dzięki aktywacji chemicznego działania, które służy jako bufor przeciw kwasom powstrzymując wydzielanie pepsyn, enzymów trawiących białko produkowanych w żołądku.

  NAG jest bardziej stabilne w wodzie i skuteczne metabolicznie w dostarczaniu biologicznego działania glutaminy niż normalna glutamina lub jej peptydy.
  NAG będzie również odgrywała dominująca role w zwiększaniu ilości komórek mięśniowych, ilości glikogenu w mięśniach i produkcji hormonu wzrostu wspierając jednocześnie działanie systemu immunologicznego.


  Dawkowanie:

  Jedną porcję 5g (1 miarka) wymieszać z 100-150ml wody lub ulubionego soku. W dni treningowe pić dwie porcje dziennie, jedną bezpośrednio po przebudzeniu, drugą porcję po treningu. W dni nietreningowe pić jedną porcję po przebudzeniu. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia.


  Składniki:


  Porcja: 5g

Ilość porcji w opakowaniu: 60

Zawartość opakowania: 300g

Składniki aktywneporcja (5g)100g

N-Acetyl-L-Glutaminy

4570mg91,4g

L-Glutamina

50mg1g

Witamina B6

5mg (355%*)100mg

*ZDS - procent zalecanej realizacji dziennego spożycia

 • Forma Proszek
 • Aminokwasy Glutamina

Napisz swoją opinię

OSTROVIT N.A.G. 200g Nag

OSTROVIT N.A.G. 200g Nag

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

top