Producenci

Newsletter

Powiększ do pełnego rozmiaru

Real Pharm Glutamine 500g

Glutamina

Dostępny

89,00 zł

Obniżka!

-20,00 zł

109,00 zł

Lemon

Dodaj Odejmij

Ostatnie egzemplarze!

Dodaj do listy życzeńGlutamina Real Pharm 500g to najwyższej jakości produkt bazujący na L-glutaminie, będącej jednym z najpopularniejszych i najbardziej wszechstronnych aminokwasów egzogennych.


Glutamina Real Pharm 500g odpowiada za regulację syntezy białek w organizmie oraz działa jako prekursor i przekaźnik azotu. Dodatkowo dba o równowagę kwasową i  wzmacnia system odpornościowy.


Dzięki tym funkcjom, l-glutamina odgrywa rolę zarówno antykataboliczną, jak i anaboliczną, pełniąc również rolę nośnika azotu, co zawdzięcza faktowi, iż zawiera w przeciwieństwie do innych aminokwasów dwa atomy azotu.


Smaki: grapefruit, pomarańczowy, wiśniowy, ananasowy, cytrynowy


Dawkowanie:

Porcję produktu 5,5 g wymieszać z 200 ml wody lub soku spożywać do 2 razy dziennie.  Nie przekraczać maksymalnych 2 porcji produktu do spożycia dziennie. UWAGI:Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt przeznaczony dla dorosłych i zdrowych osób. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące.


Składniki:

L-glutamina, aromat, kwas cytrynowy (regulator kwasowości), sukraloza (substancja słodząca), barwniki dla smaków: grejfrutowy – E122, pomarańczowy – E110, wiśniowy – E124, ananasowy – E104, cytrynowy – E104. (E122, E110, E124, E104 – może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci).

Zawiera substancje słodzące.Składniki aktywne1 porcja(5,5g)%ZDS2 porcje(11 g)%ZDS

L-glutamina

5 g**10 g**%ZDS – Zalecane Dzienne Spożycie, ** – brak ustalonej normy ZDS.

  • Forma Proszek
  • Aminokwasy Glutamina

Napisz swoją opinię

Real Pharm Glutamine 500g

Real Pharm Glutamine 500g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

top